AOP, Güreş Şirketi Kuruyor

The Greatest Man

That Ever Lived

The Greatest Man

That Ever Lived
31 Tem 2013
6,991
1,079
25
İstanbul
Tyler Bate
Jon Moxley
aop-akam-rezar-paul-ellering-authors-of-pain-750x375.jpg


The Authors of Pain, yeni profesyonel güreş promosyonlarını başlatıyor – Wrestling Entertainment Series veya WES.

dehPGMp.jpeg


Bu ayın başlarında Gzim Selmani (Rezar) ve Sunny Dhinsa'nın (Akam) WWE'den ayrıldıktan sonra ringe geri dönmeyi planladıklarını belirtmiştik. Raporda, Haziran başında Dubai'den yapmayı planladıkları bir etkinlik hakkında diğer güreşçilere ulaştıklarını kaydetti. Daha sonra 3 Mayıs'ta “WES Wrestling Entertainment Series” ve “World Entertainment Series” ticari markalarının ticari markasını almak için başvurdukları ortaya çıktı.

Bir güncellemede, Selmani ve Dhinsa bugün yeni promosyonu resmi olarak duyurmak için bir basın açıklaması yayınladı. WES, 4 Haziran Cumartesi günü İngiltere, Nottingham'daki Motorpoint Arena'dan çıkış yapacak. Program FITE TV'de canlı yayınlanacak.

"Profesyonel güreşteki en büyük isimlerden bazılarının" kutlama başlangıç etkinliği için yakında açıklanacağı ve WES'in 2022'nin geri kalanı için şimdiden bir takvimi olduğu belirtildi. orta Doğu.

Duyuru ayrıca Selmani ve Dhinsa'nın ring içi dönüşlerini doğruladı ve WWE Hall of Famer Paul Ellering'de menajerleri olarak geri döndü.

Selmani, kendisinin ve Dhinsa'nın yorulmadan çalıştıklarını kaydetti.

Selmani, "Bu uzun zaman oldu" dedi. "Geçtiğimiz aylarda eski ve yeni hayranları heyecanlandıracak bir şov oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz. Sonunda WES'i başlattığım ve aynı zamanda ortağım Sunny Dhinsa ile tekrar bir araya geldiğim için çok heyecanlıyım. Bu etkinliğin geri kalan isimleri çok yakında açıklanacak ve profesyonel güreş dünyasında yankı bulacak. Bu etkinliği kaçırmak istemeyeceksiniz!”

Wrestlingentertainmentseries.com adresindeki WES web sitesinde, 16 Mayıs Pazartesi günü saat 11:40 ET'de sona erecek bir geri sayım saati var. WES, Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube'da @wesofficialtv adresinde bulunabilir.

Aşağıdaki tweet'te görüldüğü gibi WES, büyük etkinlik için çeşitli profesyonel güreşçilere nasıl davet gönderdiklerine dair bir tanıtım yayınladı. WES'i spor eğlencesinin geleceği olarak faturalandırıyorlar.

“Spor eğlencesinin geleceğine hazır mısınız? Katılımcılarımıza davetiyelerimiz gönderilmiştir. BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN !!! #WES #WESNOTTINGHAM,” ile videoya başlık attılar.

Manchester'daki etkinlik, Selmani ve Dhinsa için WWE olmayan ilk profesyonel güreş maçı olacak. 20 Mayıs'ta 29 yaşına giren Dhinsa, Ekim 2014'te WWE tarafından imzalanırken, 16 Haziran'da 28 yaşına giren Selmani, Mayıs 2015'te WWE sözleşmesini imzaladı. WWE NXT ve RAW Tag Team Unvanlarını elinde tuttular ve serbest bırakıldılar. AOP, Seth Rollins ve Buddy Murphy ile birlikte The Street Profits ve The Viking Raiders karşısında sekiz kişilik bir takım maçı galibiyeti için takım oldukları 9 Mart 2020 RAW baskısından bu yana güreşmedi.


 

The Unleashed

BAY BAY!

The Unleashed

BAY BAY!
3 Nis 2014
3,970
2,157
23
Aydın
Adam Cole
-
Baktılar WWE iyi Orta Doğulu parası yiyor. Biz neden yemeyelim demişler. Orta Doğu= Suudi Arabistan, Dubai, Katar. Bunların gözünde 3 ülke zaten sadece. Umarım başarırlar ne diyim. Bakarsın Orta Doğu'nun kendi çıkardığı starlar görürüz ileride.
 

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
10,464
5,610
-
Anlık Mustafa Ali neden WWE'ye döndüm ulan diyerekten ağlıyordur, köşede bir yerde.
 
Son düzenleme:
 
Üst