Arctic Monkeys Türkiye Konseri Fiyatları 3000 TL'den Başlıyor

10 Haz 2020
3,080
38
17
Seth Rollins
PAC
Kendilerini çok tanımıyorum ama dünya çapında meşhur bir grup için normal fiyat.

Caligula

lanetimi kokla bebek
1 Tem 2017
5,815
334
Madıköy
Undertaker
Sudan ucuz kardeşim. Hemen agalarıma da alıp çam sakızı çoban armağanı bir sürpriz yapayım.

2 Eki 2021
589
549
27
Ohio
Shawn Michaels
-
Hamd olsun 3 tane kaptık bilet. Yaklaşık 45 saniye içinde bitti gözlerime inanamıyorum. Piyasalarda yer alan birkaç günlük hareketlilik sayesinde bileti %35 oranında bedavaya getirdiğimi söyleyebilirim. Milletimizin arzu ve isteği beni şaşırttı.

Eğer o tarihte Türkiye'de olursam özel misafirlerimle güzel bir deneyim yaşayacağımı düşünüyorum. Olmazsam da zaten yurtdışına hanımın yanına giderim...

BeastIncarnate

Alpha Male of Our Species
3 Mar 2015
3,066
462
24
Suplex City
Brock Lesnar
Hamd olsun 3 tane kaptık bilet. Yaklaşık 45 saniye içinde bitti gözlerime inanamıyorum. Piyasalarda yer alan birkaç günlük hareketlilik sayesinde bileti %35 oranında bedavaya getirdiğimi söyleyebilirim. Milletimizin arzu ve isteği beni şaşırttı.

Eğer o tarihte Türkiye'de olursam özel misafirlerimle güzel bir deneyim yaşayacağımı düşünüyorum. Olmazsam da zaten yurtdışına hanımın yanına giderim...
Ula ben bunu unuttum. Bitti mi biletler? Ah ulan hatunları da götürecektim. Üçlü takılacaktık konserde. Neyse karaborsadan alırım, dolar tuttuğum için daha ucuza gelecek büyük ihtimalle hahahaha.