Arjantin'e Arabistan Sürprizi

Last Chance

Misak-ı Milli
Konular
257
Brock Lesnar
-
Arjantin zayıf bir takım olarak en azından hücum gücüne sahip bir takım olarak görünüyordu. İlk yarı ofsayt taktiğini, ikinci yarı takım markajını aşamamış bir hücum gördük. İlk dakikadan son dakikaya kadar aynı tarzda hareket ettiler.

Ama maç sonucu sadece Arjantin/Messi zayıflığı değil, Suud'un odaklanma başarısıdır.

Birazvodka

YÜKSEK TESTOSTERON!!!
Konular
296
Web sitesi
www.youtube.com
John Cena
-
Arjantin'in en büyük hatasının kendi beklentilerini gereksiz yere arttırmak olduğunu düşünüyorum. Kendi kendilerini strese soktular. Portekiz'de de Ronaldo var. Adamlar çıkıp biz şampiyon olacağız, Ronaldo'nun son DK'sı demediler. Jorge Jesus taktiği lütfen...

The Insane Icon

sakarya kudurtan Runje
Konular
7,190
Sting
John Cena
Pepsi Arjantin'i yaşatmadı diye yorumladım.

Takım oyunu ve tevhid inancı kazandı bugün. #Allahuekber #Allahtanbaşkailahyoktur

Last Chance

Misak-ı Milli
Konular
257
Brock Lesnar
-
Arjantin'in en büyük hatasının kendi beklentilerini gereksiz yere arttırmak olduğunu düşünüyorum. Kendi kendilerini strese soktular. Portekiz'de de Ronaldo var. Adamlar çıkıp biz şampiyon olacağız, Ronaldo'nun son DK'sı demediler. Jorge Jesus taktiği lütfen...
Gereksiz şişirme ekseriyetle ters teper.

Zargothrax

#1 asset
Konular
773
Roman Reigns
Jay White
Gereksiz yere hype'a soktular kendilerini. Şimdi de stresten top oynayamıyorlar. Dybala'nın yedek kalması ayrı dert, Icardi'nin milli takımda olmaması ayrı dert. Bu oyunla olmaz bu takımdan.