Artık Herkes Üniversiteli

The Death Rider

Mella is Money!

The Death Rider

Mella is Money!
23 Tem 2017
34,757
1,881
21
Bursa
Carmella
Carmella
Bizim okul zaten öyle. Yol geçen hanı gibi. 18-30 yaş aralığındaki herhangi bir insan, kimin derste olup olmadığına dikkat etmeyen hocaların 60-70 kişiyle işlediği derslere rahatlıkla girebilir. Bu da birçok derse girebilmek demektir.
Bizimkisi de aynı. Katılıyorum. Özellikle içinde hastane olan ünilere el kol sallayarak giriliyor. Çok rahat şekilde arkadaşlarımı istesem derse sokarım. Kimse de bu kim demez.

Hacken

The Last Dragon

Hacken

The Last Dragon
7 Kas 2013
2,431
1,117
25
İstanbul/ Aydın
Bret Hart
Kazuchika Okada
Bizimkisi de aynı. Katılıyorum. Özellikle içinde hastane olan ünilere el kol sallayarak giriliyor. Çok rahat şekilde arkadaşlarımı istesem derse sokarım. Kimse de bu kim demez.
Benzer olay bizde de vardı da artık girişlerde sıkı denetim yaptılar. Bir genç bicaklanmisti okul içine gelen otobüsler vesaire derken. (41AT, 85C) artık daha dikkatliler. Ama okulun içinde hafta sonları açılacak olan millet bahçesi var. :d

LegenDWyatt

Hacı Ahmet Ak Fan

LegenDWyatt

Hacı Ahmet Ak Fan
28 Ocak 2016
14,217
500
23
Denizli - İngiltere
The Fiend
Birden fazla kişi arkadaşını derse sokarsa hoca anca öyle anlar. "Ne oluyor lan" der. Bazı slaytçılar onu bile demez.

Her yıl 80-90 kişiye ders veren bir hoca var, her geleni yüz olarak tanır. Vize sınavına gittim "Sen bu dersi aldığından emin misin?" diyordu. Benim gibi birkaç tane daha alttan alan vardı, onlara da aynısı diyordu. Bunu terse çevirirsek, derslere gelen yabancı birini sınav sonrasındaki derste görse "Niye sınava girmedin?" der. Onun bu dersle alakası olmadığını anlayınca muhtemelen dersten kovar, öyle bir hoca.