Astral Seyahate Çıkma Rehberi

BeastIncarnate

Alpha Male of Our Species
3 Mar 2015
3,090
499
24
Suplex City
Brock Lesnar
Evet arkadaşlar herkese hayırlı forumlar. Öncelikle uyarmalıyım ki bu zorlu bir süreç olacak. Lütfen gaza gelip denemeyin. Sadece gerçekten cesareti olanlar ve gönülden isteyenler denesin. Belki bir forum grup toplantısı yapabiliriz astral seyahat ile. Her neyse uzatmadan rehbere geçelim.

1- İlk olarak ortam tamamen rahat olmalı arkadaşlar. "Ay annem görür mü, babam görür mü?" gibi soru işaretleri kafanızda olmamalı. Tamamen rahat olmalıyız. Hiçbir şey dikkatimizi dağıtmamalı kesinlikle. Ortam olabildiğince karanlık olsun. Bu iş için size önerebileceğim saat aralığı sabaha karşı 4 ile 6 arasıdır. Odada ses yapan duvar saati varsa direkt kırın ya da başka bir odaya koyun. Evet ilk adım anladığınız üzere rahat olmak...
2- İlk maddede bahsettiğim şeyleri yaptıysanız artık bir yatağa sırt üstü uzanın. Ben çıplak yatmanızı öneririm. Ayak parmaklarımızdan başlayarak kaslarımızı sıkıp bırakıyoruz. Yavaş yavaş başımıza doğru çıkıyoruz bu şekilde. Sık sık derin nefes alıp verin. Unutmayın derin olacak. Tamamen rahatlayana kadar bu şekilde devam edin. Ruhumu ayıracağım diye kasmayın. Gevşeyin.
3- Eğer buraya kadar geldiyseniz tebrikler. Şu an ne uyuyorsunuz ne de uyanıksınız. Gözleriniz kapalı halde vücudunuzun belirli bir noktasına odaklanın; ayak parmağı, el parmağı... Bu odaklandığınız kısmı gözünüzde canlandırmanız lazım. Becerene kadar pes etmeyin. Vücudunuzun bu noktasını ve diğer kısımlarını zihninizle hareket ettirmeye çalışın. Sakın gerçekte hareket ettirmeyin. Unutmayın tamamen zihin...
4- Eğer titreşmeye başladıysanız korkmayın. Artık ruhunuz bedeninizden ayrılmaya hazır. Kendinizi bu titreşimlere bırakın. Ruhunuzu bedeninizden tamamen ayırmak için yattığınız odayı zihninizde canlandırın. Tebrikler artık tamamen özgürsünüz. Bu işlemleri ustalaşana kadar devam ettirin arkadaşlar.
5- Astral seyahati gelecek sefer uyguladığınızda dönüp bedeninize bakmayın. Bunun yerine odayı terk edin ve evin başka bir odasına yürüyün. Diğer odada, daha önce fiziksel olarak fark etmediğiniz bir nesneyi inceleyin. Nesnenin rengini, şeklini ve boyutunu zihninize not edin; mümkün olduğunca çok detaya dikkat edin. Ustalaştıkça daha farklı yerlere gidin. Odanızdan uzaklaşın. Özgürlüğün tadını çıkarın.
mpinr8r.jpg

Bero

Şaplakcı
3 May 2020
11,411
448
Riyad
Bray Wyatt
Keith Lee
Haşa ve kella! Biz Astral Seyahate çıkamayız. Biz nereyi yağmaladık, nereyi istila ettik ki öyle bir şerefe nail olalım?

2 Eki 2021
589
550
27
Ohio
Shawn Michaels
-
Yanılmıyorsam yine böyle kapalı bir sonbahar günü, sene 2015 olması lazım. O zaman hayatımda olan ama o anlık farklı şehirlerde olduğumuz hanımefendi ile buluşmak için böyle bir girişimde bulunmuştuk. Nitekim, başarısız olmuştuk. Belki de 2.maddeye uymadığım içindir.

Ancak benzeri tecrübeyi tadacak genç arkadaşlarımız için böyle bir konu açılmasını oldukça yararlı buldum. Ne demiş atalarımız? Astral seyahat hakkında malumat, buzdolabında marmelat, yeme de yanında yat...

BeastIncarnate

Alpha Male of Our Species
3 Mar 2015
3,090
499
24
Suplex City
Brock Lesnar
Yanılmıyorsam yine böyle kapalı bir sonbahar günü, sene 2015 olması lazım. O zaman hayatımda olan ama o anlık farklı şehirlerde olduğumuz hanımefendi ile buluşmak için böyle bir girişimde bulunmuştuk. Nitekim, başarısız olmuştuk. Belki de 2.maddeye uymadığım içindir.

Ancak benzeri tecrübeyi tadacak genç arkadaşlarımız için böyle bir konu açılmasını oldukça yararlı buldum. Ne demiş atalarımız? Astral seyahat hakkında malumat, buzdolabında marmelat, yeme de yanında yat...
Gençliğin vermiş olduğu heyecan ile tam olarak gevşeyememişsin hocam. Olur öyle acele işler. Dediğim gibi zorlu bir süreç. Ben astral seyahat ile WrestleMania'ya gideceğim gelecek sene.

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
7,676
701
-
Ben bunlara uymadım için herhalde libidom yüksek testesteron arşa çıkmış vaziyette Astral seyahat ile forumda Kerimcan Durmaz'a bağlamam aşkooooo.