Asuka'nın Geri Dönüşü Netleşiyor

16 May 2018
9,860
611
Ankara
No Way Jose
No Way Jose
WWE, Asuka'yı Royal Rumble'da geri döndürebilirmiş. Asuka, geçtiğimiz yıl Temmuz ayındaki Money in the Bank şovundan bu yana TV şovlarında görülmedi. Ağustos ayı içerisinde çıkan haberlerde, Asuka'nın sakat olmadığı ve WWE yaratıcı ekibinin, kendisi ile ilgili herhangi bir planı olmadığı söylenmişti. Asuka ise bu iddialara yanıt vererek, çıkan haberlerde gibi olmadığını söyleyerek bu iddiaları çürüttü. Eylül ayında Asuka, sakatlığı nedeniyle ringlerden uzak kaldığını doğrulayarak kolu sargılı bir fotoğrafını paylaşmıştı.

Tüm bu haberlerin üzerine şu an kendisinin dönüşe hazır olduğu ve hiç bir sağlık probleminin olmadığı belirtiliyor. Sizce Asuka geri dönüp tekrar Rumble'ı kazansa nasıl olur?

asuka.jpg

kaynak

20 Tem 2016
9,171
2,531
25
Bursa
Seth Rollins
-
Asuka'ya bundan sonra ana kemer pushu vereceklerini düşünmüyorum ve istemiyorum. 2020 ve WM 37 arasındaki performansı birçok kişide kötü bir tat bıraktı. NXT'den Asya'lı bir güreşçi çıkarıp Asuka'nın yanına partner olarak vermeleri ve beraber takım kemerlerine oynamaları en mantıklı iş olur.

Bero

Şaplakcı

Bero

Şaplakcı
3 May 2020
13,699
2,024
Somali
Bray Wyatt
-
Rumble kazanmasını istediğim son isim kendisi. Becky veya Charlotte'ın geçiş rakibi olur belki bi ara.

Kjetill

S U P E R B A D

Kjetill

S U P E R B A D
22 Ağu 2014
25,457
1,204
Maxwell Jacob Friedman
-
Bence gerek yok. Rumble kazanma ihtimalini çok zayıf görüyorum. WM sonrasına saklayabilirler kendisini.