Aubrey Edwards | Kariyer İncelemesi

DarylDiXoN

💙 bruv 💙
Top Poster Of Month
Katılım
27 Ocak 2014
Konular
4,085
Mesajlar
33,976
Tepkime puanı
6,749
Puanları
1,670
Yaş
26
Konum
Mersin / Erdemli
Will Ospreay
CM Punk
Aubrey Edwards

016.jpg


Brittany Aubert 9 Mart 1987'de doğmuştur. Ring ismi Aubrey Edwards'tır. Bir oyun geliştiricisi ve aynı zamanda profesyonel güreş hakemidir. AEW ile sözleşmelidir. Proje koordinatörü ve aynı Tony Schiavone gibi AEW Unrestricted'te sunucudur da.

Video Oyun Geliştiriciliği

Bilgisayar mühendisliği ve bilgisi sayesinde oyun şirketlerinde yapımcı olarak yer almayı başarmış. 5th Cell'de, Scribbienauts oyunu için toplamda 6 yıl boyunca geliştirici olarak ekite ye aldığı düşününülünce bayağı ilginç bir kariyeri var. Scribblenauts Unlimited oyununun Wii U çıkışı için baş koordinatör olarak çalışmıştır. Aynı zamanda AEW Oyunlarının geliştiricisidir.

Profesyonel Güreş Kariyeri

tpr7olm.gif


3–2–1 BATTLE!'da debut'unu yapmıştır. 3–2–1 BATTLE!'da ring içi ismi Gearl Hebner'dır. DC'de DEFY ve Without a Cause isimli şirketlerde yer alıp Aubrey Edwards ismiyle ilk defa orada maçlara çıkmıştır. WWE'de ise 2018'de Mae Young Classic ve WWE Evolution'da gözükmüştür. 2019'un Ağustos ayında ise tarihe adını yazdıracaktı. AEW'nun All Out PLE'inde bir profesyonel güreş müsabakasında PLE'te ilk kemer maçı yönetmiş kadın hakem olarak tarihe geçmişti. Ondan sonra Eylül'ün 1'inde 2019'da full time sözleşme imzaladı.

Medya

55ba4c1.jpg


Aubert video game debut'unu oynanabilir bir karakter olarak AEW Fight Forever oyunuyla yaptı.

Özel Hayatı

7553n6m.png


Kendisi bir biseksüel. Hakem olmadan önce de 21 yıl balerinlik yapmıştır.

 
Üst