Untitled Document

BaB | The Walking Dead

DarylDiXoN

İstiyorum çok şeyi

DarylDiXoN

İstiyorum çok şeyi
27 Ocak 2014
24,657
2,767
24
İzmir / Bornova
CM Punk
CM Punk
E tanıma süreci kanka. ş.sadklğadskads :oops:

@Bay Piyanist Knk her şeyden önce bir dahaki bölüm yazıları ortala. Ortaladığın yazı daha okunaklı olur. Bir de ya fotoğraf koy ya da küçük gif koy. Saraaarrr.. Şimdi bölüm incelemesine geçelim. Beni arama çabasında olan Daryl babamı sevdik. <3 @LasVegasValisi ile karşılaşmam güzeldi. Onu kurtarırken ki kısımda biraz dikkatsiz davrandım gibi. Ama o dikkatsizliğin sebebinin benden kaynaklı olduğu kesin. Daryl gibi olgunluğa sahip olabilmek için en az 7-8 yıl geçirmek lazım. Alicia'ya gelince. @Reckless Behaviour Alicia aşırı derecede iplenmemiş yaw.. asdğşilpdasüpğads Gerçi bu normal Fear The Walking Dead'te Alicia başlarda masum köylü kız gibiydi. İlerde açılır. Ben bu @LasVegasValisi 'nin , yani Eric'in , grubu tahmin edebiliyorum. Sondaki adamın , yani @The Pariah 'ın , Negan babanın erkenden dahil olması muazzam. Saviors'ı bu kadar erken görmek çok garip olacak.

Bay Piyanist

Babuş

Bay Piyanist

Babuş
20 May 2019
11,700
1,340
20
İzmir
Braun Strowman
Issiah "Swerwe" Scott
Knk her şeyden önce bir dahaki bölüm yazıları ortala. Ortaladığın yazı daha okunaklı olur. Bir de ya fotoğraf koy ya da küçük gif koy. Saraaarrr..
Babuşum bende istiyorum öyle yapmayı... Ama telefondayım. Eski sistemde /b/ yapıp kurtarıyordum da telefonda yapamıyorum öyle. Ortalamak derken anlamadım bu arada. Gif ve fotoları koymayı bilmediğimi desem cahil olur muyum djdjhdhdh

Tolgamer

I'M PERFECTION

Tolgamer

I'M PERFECTION
16 Nis 2021
5,964
2,310
İstanbul/Ümraniye
Dolph Ziggler
-
Babuşum bende istiyorum öyle yapmayı... Ama telefondayım. Eski sistemde /b/ yapıp kurtarıyordum da telefonda yapamıyorum öyle. Ortalamak derken anlamadım bu arada. Gif ve fotoları koymayı bilmediğimi desem cahil olur muyum djdjhdhdh
Sen bana fotoları Discord'tan at, sana link halinde çıkartayım. Ortalamak derken de şundan bahsediyor: Mesaj yazdığın yerin üstüne bak üst üste 3 nokta ve bir çizgi var onun sağında iki küçük, iki büyük 4 tane çizgi var. Ona tıkla ve üstten 2.'ye bas.

DarylDiXoN

İstiyorum çok şeyi

DarylDiXoN

İstiyorum çok şeyi
27 Ocak 2014
24,657
2,767
24
İzmir / Bornova
CM Punk
CM Punk
Eğer kodla yapıyorsan -> [CENTER] YAZI [/CENTER] hala çalışıyor. Ha kodla yapmıyorsan. Hepsini (yazdıklarının hepsini) seçip şuraya tıklayıp ortalamayı seçeceksin.

TIKLA:
dkz9f2n.png

SEÇ:

9ee5wye.png

Fotoğraf veya gif koymak içinse şuna tıkla:

1ijydl7.png

İşaretlediğim yere link gir ve ardından da ekleye tıkla:

shzx5tp.png

The Pariah

The Revival Of Wisdom

The Pariah

The Revival Of Wisdom
4 Ağu 2014
6,455
978
24
Ankara
The Miz
The Miz
E tanıma süreci kanka. ş.sadklğadskads :oops:

@Bay Piyanist Knk her şeyden önce bir dahaki bölüm yazıları ortala. Ortaladığın yazı daha okunaklı olur. Bir de ya fotoğraf koy ya da küçük gif koy. Saraaarrr.. Şimdi bölüm incelemesine geçelim. Beni arama çabasında olan Daryl babamı sevdik. <3 @LasVegasValisi ile karşılaşmam güzeldi. Onu kurtarırken ki kısımda biraz dikkatsiz davrandım gibi. Ama o dikkatsizliğin sebebinin benden kaynaklı olduğu kesin. Daryl gibi olgunluğa sahip olabilmek için en az 7-8 yıl geçirmek lazım. Alicia'ya gelince. @Reckless Behaviour Alicia aşırı derecede iplenmemiş yaw.. asdğşilpdasüpğads Gerçi bu normal Fear The Walking Dead'te Alicia başlarda masum köylü kız gibiydi. İlerde açılır. Ben bu @LasVegasValisi 'nin , yani Eric'in , grubu tahmin edebiliyorum. Sondaki adamın , yani @The Pariah 'ın , Negan babanın erkenden dahil olması muazzam. Saviors'ı bu kadar erken görmek çok garip olacak.
Benim yapacağım eleştirinin aynısını yapmışsın, bölüm incelemesi yapmaya gerek kalmadı. Teşekkürler Osman.

Daryl falan dinlemeyiz biz, ya ortaya çıkın, ya da ölün.