Untitled Document

BaB | The Walking Dead

Bay Piyanist

Babuş

Bay Piyanist

Babuş
20 May 2019
11,524
1,219
20
İzmir
Braun Strowman
Issiah "Swerwe" Scott

1 Sezon 3 Bölüm (Sezon Finaline son 2 bölüm!)

Daryl Albert ve Negan sürüyle karşılaşmışlardı. Ne yapacaklarını bilmiyorlardı..

the-walking-dead-1280x720.jpg

Negan(@The Pariah ): Dostum bana bir silah vermelisin, yoksa buradan çıkamayız.

Daryl:
Kapa çeneni!

Daryl Negan'a bir yumruk atar. Üçlü saklanıp plan arıyorlardır. Daryl Albert ile konuşmaya başlar.

eb6ca762699fdca96102fe3a7d696843a0-22-the-walking-dead-1.rsquare.w700.jpg

Albert: Bak dostum ona güvenmiyoruz ancak... Bu sürüden geçmek için ona ihtiyacımız var.

Daryl: Şimdi de onun yardakçısı mı oldun? Ona ihtiyacımız yok. Şerefsizin teki işte.

Albert:
Dostum.. iyi düşün. 2 kişi hayatta kalamayız! Onun Yardımı lazım.

Daryl: İyi, ama sorunluluğu sende bilesin.

Albert derin bir oh çeker. Ve Negan'ın ellerini çözüp bir tane bıçak verir.

Negan(@The Pariah ): İyi düşünce evlat...

Albert gülümser. Üçlü gizlice yürümeye başlarlar. Aylakları yavaş yavaş öldürmeyi planlamışlardı, o yüzden Albert'ın dikkat dağıtma görevi ondaydı. Daryl ve Negan onları temizleyecekti.. bakalım planları tutacak mı?

Screen-Shot-2019-07-19-at-5.15.01-PM-1014x570.png

Eric's Flashback. (Salgının ilk zamanları.)

TWD_809_GP_0821_0360_RT.jpg

Eric ve bir çocuk oyun oynuyor gibi görünüyor, ve çok mutluydu. Ancak evde bir kaç tartışma sesleri duymuş, hemen o yöne yönelmişti.

Eric(@LasVegasValisi ):
Sen burada dur tamam mı Emmy?

Emmy: Tamam! (Gülümsüyor.)

Eric gülümseyerek Emmy'in yanından ayrılıp evine doğru ilerliyor. Ve ailesinin tartıştığını görüyor. Büyük ihtimalleBabası çocuklarını almak için gelmiş.

Anne(Laura):
Çocuklarımı alamazsın Erick! Buna izin vermiyorum. ne hakla buraya geliyorsun.. çık dışarı!

Baba: Hayır! Çocukları alıp gideceğim!

Baba, Anne'ye tokat atar. Ve Anne baygındır. Babası sinirlice Eric ve Emmy'in olduğu yöne ilerliyordur.

Eric(@LasVegasValisi )
: Emmy, gidiyoruz.

Emmy: Nereye gidiyoruz abi? Annem nerde?

Eric (@LasVegasValisi ):
Zamanı yok Emmy... Gitmemiz lazım.

Eric ve Emmy balkondan inip gitmişti. Babası balkona girdiğinde onları bulamamıştı.

2. Flashback (Anya, Eric'i yakalamadan 1 saat önce.)

a0e21dda-82c5-48fd-86d5-47d9f8859e8f.jpg

Eric ve Emmy beraber yürümektedirler. Emmy'in karnı guruldar. Ve Eric ona küçük bir çikolata verir.

Eric(@LasVegasValisi ): Bununla idare et Emmy...

Emmy: Nereye gideceğiz.. hava kararmaya başladı..

Eric(@LasVegasValisi )
: Merak etme.. bir yer bulacağız tatlım...

Mırıltı sesleri gelir.. Aylak sesleridir. Eric koşuşturmaya başlar ve bir delik görür. Saklanmak için sadece 1 kişi sığabilirdi..

Eric(@LasVegasValisi ): Burada saklan.. ortalık sakinleşince seni kurtaracağım..

Emmy: Bütün bunlar ne zaman bitecek abi...

Eric(@LasVegasValisi ): Bitecek.. yakında. İnan bana. (Aylak sesleri) gir ve hiç bir ses çıkarma!

Eric aylaklara bakar

Eric (@LasVegasValisi ): Gelin bakalım aşağılık herifler! Gelin!

Eric Uyanır.

0cd5ca7576a4706ed7324f2fb741ae50.jpg

Anya onu uyandırır.

Anya(@DarylDiXoN ): İyi misin?

Eric(@LasVegasValisi ):
Ben gitmeliyim.. Üzgünüm.

Anya(@DarylDiXoN): Hey! Bekle, ne olduğunu söylemedin!

Eric(@LasVegasValisi )
: Zamanım yok! Onu bulmaya gideceğim.

Eric, Anya'ya bakmayarak gider. Anya iç çeker ve onu takip eder.

h5lku2xjdtf31.jpg

Eric, Anya'ın onu yakaladığı yere ilerler. Eric, deliği bulur ama Emmy'i bulamaz.

Eric(@LasVegasValisi )
: Onu bulmalıyım.. onu bulmalıyım.. onu bulmalıyım...

Anya(@DarylDiXoN): Dur artık! Böyle yaparak bir yere varamazsın, ne oluyor? Anlat bi!

Eric(@LasVegasValisi ):
Benim bir kız kardeşim var.. daha 10 yaşında bir çocuk. Senle karşılaşmadan önce aylaklardan kaçıyorduk. Aylaklar onu yemesin diye onu sakladım.. ama o şimdi yok.. lanet olsun!

Anya (@DarylDiXoN ): Şş.. üzülmene gerek yok.. en doğrusunu yaptın. O eminim güvenli bir yerdedir.

Eric(@LasVegasValisi ):
Onu aramaya çıkacağım...

Anya(@DarylDiXoN ): Hayır... Bu çok tehlikeli. Eğer dışarı çıkarsak aylaklar bizi hemen haklar.. bir kaç gün sonra onu aramaya çıkacağız. Söz..

Eric ve Anya birbirlerine sarılır.

Jimmy karavanında durmaktadır. Kardeşi (Amy) yanına gelir.

Amy:
Hey, iyi görünmüyorsun.. demiştim sana bu insanları kampımıza almayalım diye. Yiyeceğimiz çok azaldı ve Daryl ile Albert hala dönmedi..

Jimmy(@BesirBryan ): Dönecekler merak etme Amy. Yemeğimiz azaldıysa yeniden toplarız. Sorun değil. O insanlar bir insan Amy. Onları burada tutmalıyız, Onlarda hayatta kalmaya çalışıyor! Hepimiz hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Amy: Biz hayatta kalmaya çalışıyoruz. Onların kim olduklarını bile bilmiyorsun Jimmy! Belki de bizi şimdiden öldürmeyi planlayıp karavanı alacaklardır he? Bunu istiyorlar... Ve O kız. O çok tehlikeli.

Jimmy:
Alicia mı? O iyi biri. Grubumuzdaki en genç kişi o Amy! Ve benim işlerime karışmayı bırak.

Amy: İyi tamam. O zaman iyilik timsali olmaya devam et. Bi gün kafana sıkacaklar.

Amy ayrılır. Jimmy iç çeker.

tumblr_inline_or2pllB3EK1tvkhkm_540.jpg

Alicia, Amy ve Jimmy'in ne konuştuklarını duymuştur. Alicia içeri girer.

Alicia(@Reckless Behaviour ): Bizim gitmemizi mi istiyorsunuz.. diğerlerine söyleyim o zaman.

Jimmy(@BesirBryan ):
Kız kardeşimin kusuruna bakma.. sadece bu aralar morali pek iyi değil. O söylediklerine takılma.

Alicia(@Reckless Behaviour ): Ah o kızın aklı dengesi yerinde olmadığı belli... Ona nasıl dayanıyorsun anlamıyorum.. ben ava çıkacağım. Bu arada.. Silah verir misin?

Jimmy(@BesirBryan ):
Ah şeey... (Düşünür)
tabii.. al bakalım. İstersen bende seninle gelebiliri-

Alicia(@Reckless Behaviour ): Gelemezsin.. çünkü kendini koruyacağın silahın yok. Ve bu silah senin ve bunu bana veriyorsun. değil mi?

Jimmy suskundur.

Alicia(@Reckless Behaviour ): Teşekkürler Jimmy. Yarım saat sonra döneceğim.

Alicia ayrılır.

Albert oyalıyordu aylakları, Daryl ve Negan ilerlemeye başlamışlardı ve yavaş yavaş sürüyü azaltıyorlardı. Albert sürüyü suya kadar çekti, ve Albert kenara kadar yüzdü. Daryl ve Negan gitmek için tam fırsatlarıydı.

Negan (@The Pariah ): Gidecek miyiz?

Daryl: Evet. O salak şimdiye Tahtalı köyü boyalamıştır. Yürü.

Negan(@The Pariah ): Hey böyle yapma! O senin arkadaşın. Bunu biliyorsun değil mi?

Daryl: O benim arkadaşım falan değil. Sadece görev arkadaşım. Yürü.

Daryl ve Negan yürürken Albert'ı görürler. Albert nefes nefesedir. Üçüde birbirlerine bakarlar.

Daryl: Gidelim.

Ancak sürü.. sudan çıkmışlardı bu zaman diliminde. Akın akın gelmeye başlarken Daryl, Albert ve Negan koşmaya başlardı. Negan yere düşer ve bir aylak onun bacağını ısırmaya çalışır.

Albert onu haklar. Ve Negan'a bakıp gülümser. Onun elinden tutup koşmaya başlarlar. İzlerini kaybettirip Kamp'a ulaşmışlardır.

Kamptakilerle sohbet ederler falan işte... Negan'ı ağaçtaki bir yere asarlar ve yemekleri pişirmeye başlarlar.

Alicia tek başına Jimmy'in silahı ile avlanmaya çıkmıştır. ormanda gezinirken bir tavşan görür ve onu vurmayı başarır.

Alicia: Bu bana yeter.. 2-3 tavşan daha avlamam lazım...

Alicia avlarını tamamlayıp kampa dönecekken bir aylak sürüsü görür..
ftwd-5x08-e1563198638268.jpg

Bölüm sonu.