Backlash France Canlı Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rhodes_Rollin

MISSION ACCOMPLISHED.
Konular
844
Cody Rhodes
Hani şu Moxley'i, MJF'i, Hangman'ı yenmiş olan White mi? Yahu adamın kendisine ait bir stablesi var, stablenin önemli üyelerinden biri sakatlandığı için herif trios divizyonuna girmek zorunda kaldı, adamı 1 yılda sadece 2 kişi pinledi, bu 2 adam da AEW dünya şampiyonu, Tonga daha ilk maçına çıktı, aldığı reaksiyon White'den fazla değil, e Bloodline hikayesinde bir zahmet ön planda olsun, yeteneksiz herifin teki ama WWE'yi de tebrik etmek lazım daha da yeteneksizini getirdiler.
Yok hacı hani şu NJPW'de IWGP şampiyonu ama AEW'de art arda 2 kez pre show'da çıkan jobberi kast ettim. 👍

Fenrir

The Lone Wolf
Konular
16
Chris Jericho
Cody Rhodes
Tiffy'nin çatalı tek ilgimi çeken şey olabilir.

jesse pinkman

the viper
Konular
6,524
The Rock
Güreşte Woman's Revolution kim çıkardıysa beynini kemireyim 2 tane kadın maçı var PPv'de çok maç varmış gibi.

symphonies of sickness

Time heals nothing…
Konular
9
Adam Copeland
Bir bitmedi maç anasını satayım. Sanki 1 saattir bu maçı izliyorum.

Konular
12
Jon Moxley
-
Yok hacı hani şu NJPW'de IWGP şampiyonu ama AEW'de art arda 2 kez pre show'da çıkan jobberi kast ettim. 👍
AEW'in pre show mantığıyla WWE'nin ki bir değil, jobberların kullanıldığını WWE yapıyor, aktif AEW dünya şampiyonu Swerve Strickland'da pre show'da bulundu AEW'de, şuan ki konumu ortada, White en çok korunan güreşçilerden biri, AEW'i eleştirmek istemeni anlıyorum da bence yanlış konuda eleştiriyorsun, NJPW güreşçilerini kesinlikle iyi kullanıyorlar.

jesse pinkman

the viper
Konular
6,524
The Rock
Jey Uso vs. Damien Priest maçı R-Truth vs. John Cena Capitol Punishment maçından daha kötü bir vibe veriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...