Untitled Document

Bannerlord Çıkıyor

BlissFan

Ferdi Baba

BlissFan

Ferdi Baba
18 Ara 2017
24,585
337
32
Osmaniye
Sasha Banks
-
Türkçe dili olmayan Türk yapımı oyun. Kskdkdldld Şaka bir yana bu oyuna 150 TL vermem ağa. Oynayanlara keyifli deneyim dilerim.

Birazvodka

YÜKSEK TESTOSTERON!!!

Birazvodka

YÜKSEK TESTOSTERON!!!
24 Şub 2012
17,370
612
John Cena
-
Türkçe dili olmayan Türk yapımı oyun. Kskdkdldld Şaka bir yana bu oyuna 150 TL vermem ağa. Oynayanlara keyifli deneyim dilerim.

Yakında sanırım eklenecekmiş Türkçe versiyonu ama tabii ki dediğin gibi en başından olmalıydı. Türk hayranlara saygısızlık.

BlissFan

Ferdi Baba

BlissFan

Ferdi Baba
18 Ara 2017
24,585
337
32
Osmaniye
Sasha Banks
-
Yakında sanırım eklenecekmiş Türkçe versiyonu ama tabii ki dediğin gibi en başından olmalıydı. Türk hayranlara saygısızlık.

Türkler bu oyun şirketiyle gurur duyuyor oyun dünyasında bizi temsil ediyorlar ama ne hikmetse Türkçe sonradan ekleniyor. Ve biz diğer büyük oyunlarda neden Türkçe dil gelmiyor diye sızlanıyoruz. Daha Türk şirketi dilimize önem vermiyorken diğer şirketlerin önem vermesini beklemek ahmaklık olur bana göre.

7 May 2018
3,257
64
19
Beynim
Sami Zayn
Türkler bu oyun şirketiyle gurur duyuyor oyun dünyasında bizi temsil ediyorlar ama ne hikmetse Türkçe sonradan ekleniyor. Ve biz diğer büyük oyunlarda neden Türkçe dil gelmiyor diye sızlanıyoruz. Daha Türk şirketi dilimize önem vermiyorken diğer şirketlerin önem vermesini beklemek ahmaklık olur bana göre.
Haklısın, yalnız ben oyunun daha ses getirmesi için yapılan bir öncülük diye görüyorum. Beta'da daha ve çoğu bahsettikleri özellikleri getirmediler oyuna, tam sürümde Türkçe desteği mutlaka sunulur.