Be A Booker | Dunder Mifflin Wrestling

Styles Clash

Regional Manager
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,085
Mesajlar
60,309
Tepkime puanı
2,683
Puanları
1,480
Yaş
26
Konum
İzmir
Bryan Danielson
Cody Rhodes
the-office-netflixe-geliyor-IUP3Y.jpg


Hikaye

Michael Scott, Pensilvanya ve New York arasında yaşamış birisi olarak büyük bir profesyonel güreş hayranıdır. Fakat o da herkes gibi itiraf edemediği için bunu gizli tutmuştur. Ancak en sonunda bu hayranlığını kabullenerek bir güreş şirketi açmaya karar verir ve Scranton merkezli Dunder Mifflin Wrestling şirketini kurar. Yardımcı olarak çok sevdiği Jim Halpert'ı alırken Genel Müdür olarak da her ne kadar haz etmese de Dwight K. Schrute'u alır. Çünkü Dwight bu azılı ve dişli kadroya karşı diş geçirebilecek güce sahiptir.

Michael Scott hayatı boyunca ikinci şanslara inanmış ve bu noktada şirketini Roman Reigns, Brock Lesnar, Kenny Omega gibi yıldızlarla doldurmak yerine ikinci şansı hak eden isimlerle doldurmuştur. (Out: rosterı hazırlarken patlamalı gittim aga.)

Male Roster
Alex Riley
Bo Dallas
Boogeyman
Brodus Clay
Camacho
Chris Masters
Curt Hawkins
Curtis Axel
Darren Young
Diego
Drake Maverick
EC3
El Torito
Erick Rowan
Ezekiel Jackson
Fernando
Gran Metalik
Heath Slater
Hornswoggle
Hunico
Joe Hendry
John Morrison
Mason Ryan
Rhyno
Ryback
Shelton Benjamin
Sin Cara
Titus O'Neil
Yoshi Tatsu
Zack Ryder

Female Roster
Aksana
Alicia Fox
Cameron
Chelsea Green
Eva Marie
Jillian
Kharma
Lana
Maxine
Nia Jax
Rosa Mendes
Summer Rae

Broadcast
CEO:
Michael Scott
COO: Jim Halpert
General Manager: Dwight Schrute
Reporter: Pam Halpert
Anouncer: Andy Bernard
Commentator: Creed Bratton
Commentator: Stanley Hudson
Referee: Kevin Malone
Referee: Ryan Howard
Referee: Darryl Philbin
Referee: Oscar Nunez

Edge Heads: Curt Hawkins & Zack Ryder
Drake Maverick & EC3
Prime Time Players: Darren Young & Titus O'Neil
Los Matadores: El Torito & Diego & Fernando
El Camino: Hunico & Camacho
Lucha Dragons: Gran Metalik & Sin Cara
Rhyno & Heath Slater

DunderMania
Dunder Slam
Dunder Series
Dundie Awards
Dunder Rumble


 
Son düzenleme:

#1CMPunkFan

July17th
Katılım
22 Ara 2011
Konular
417
Mesajlar
5,452
Tepkime puanı
672
Puanları
1,370
Yaş
26
Konum
Yalova,IL
Web sitesi
instagram.com
CM Punk
-
Bu konunun bildirimleri nasıl açılıyor ey yönetim. Düzenli post istiyoruz ! <3 <3 <3
 

Styles Clash

Regional Manager
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,085
Mesajlar
60,309
Tepkime puanı
2,683
Puanları
1,480
Yaş
26
Konum
İzmir
Bryan Danielson
Cody Rhodes
18 Ağustos 2022
1. Bölüm
Mifflin Down

Pre-Show


Dwight Schrute’un çiftliğindeyiz. Dwight bize çiftçiliğin inceliklerinden bahsediyor ardından çiftliğinde çalışan Erick Rowan’ı tanıyor. Onun geleceğin Dünya Şampiyonu olduğundan bahsediyor. Bu şirketin yüzü olacak kişiymiş. Erick Rowan kendisini tanıtıyor. En sonunda çantasından et çıkartıp yemeye başlıyor. Kameralarımız kapanıyor ve şovumuz başlıyor…

Main Show

Intro’nun ardından şovumuz başlıyor ve Michael Scott, Jim Halpert ve Dwight Schrute üçlüsü şovu açıyor. Dwight konuşmak istiyor ama Michael onu susturuyor ve söze giriyor. Michael DMW’dan bahsediyor. Herkesin ikinci bir şansı hak ettiğini ve bu şansı onlara verdiğini. Sektörün WWE ve AEW tekelinden çıkacağını belirtiyor. Bu şirketler çok sıkıcıymış ve DMW’da hayranlara gerçek eğlenceyi sunacakmış. Dwight yine söze girmek istiyor ama Michael yine onu susturuyor. Jim ise ekrana bakışlarını atıyor. Ringde bir kutu olduğunu görüyoruz. Michael hayranlara kutunun içinde ne olduğunu soruyor. Hayranlar Dünya Şampiyonluğu kemeri olduğunu söylüyor. Michael ise bilemediklerini kutunun sadece gereksiz bir hype yaratılması için oraya konulduğunu söyleyip Boom Roasted diyor. Ardından şaka yaptığını belirtiyor ve kutuyu açıp Dünya Şampiyonluğu kemerini bize tanıtıyor. Turnuvayı duyuruyor. Brodus Clay’in müziği duyuluyor. Brodus Clay niçin turnuvada yer almadığını soruyor ve Michael ile tartışıyor. Araya Dwight giriyor ve Brodus’a çıkışıyor. İkili arasında gerginlik çıkıyor. Bunun üzerine Jim Halpert söze giriyor. Jim, Brodus’a turnuvada yer almak için her şeyi yapıp yapamayacağını soruyor. Brodus ise her şeyi yaparım diyor. Jim o zaman şimdiki rakibini yen ve turnuvada finalde ol diyor. Brodus kabul ediyor. Dwight, Jim’e engel olmaya çalışırken Michael, Jim’in çözümünü beğeniyor. Jim, Brodus’un rakibinin Boogeyman olacağını söylüyor. Brodus’un yüzü düşüyor ve Boogeyman’in müziği duyuluyor büyük bir reaksiyon ile geliyor. Ardından reklamlara gidiyoruz…

Singles Match
Boogeyman def. Brodus Clay

Boogeyman sonlara doğru hakemin görmediği anda Brodus’un kafasına çalar saat ile vuruyor ve maçı kazanıyor. Maçın ardından ise Brodus’un üstüne solucan püskürtüyor.

Arka alandayız Pam Halpert ve Chelsea Green var. Green röportaj veriyor. Kadınların şans bulamamasından yakınıyor. Green ardından Pam’in COO, Jim Halpert ile evliliğinden bahsediyor ve onun üstüne yüklenmeye başlıyor. Bu esnada Jim Halpert geliyor. Sakin ve uzlaşmacı üslubu ile Chelsea’yi sakinleştirdikten sonra bu gece Chelsea’nin bir maçı olduğunu duyuruyor ama rakibi sürprizmiş.

DMW World Championship Tournament First Round
Heath Slater (w/Rhyno) def. Zack Ryder (w/Curt Hawkins)

Maç esnasında ring kenarındaki isimler arasında gerginlik çıkıyor. Rhyno en sonunda Gore vurup Hawkins’in leşini seriyor. Slater da Hawkins’i tuş edip işi bitiriyor. Turnuvada üst tura çıkmış oluyor.

Yorumcu masasına dönüyoruz. Creed Bratton ve Stanley Hudson şovu yorumlarken El Camino ekibi bisikleti ile geliyor. Hunico, Camacho’ya bir siyah bir torba veriyor. Camacho da torbayı Creed’e teslim ediyor. Creed çaktırmadan Camacho’nun cebine para sıkıştırıyor. Stanley ise olanlara anlam vermeye çalışıyor.

Tag Team Match
El Camino (Hunico & Camacho) def. Los Matadores (Diego & Fernando) (w/El Torito)

Başa baş giden bir mücadele oluyor. El Torito maça karışsa da boyunun ölçüsünü alıyor ve El Camino ekibi Matadorları üst üste koyup yeniyor.

Documentary Speech
Heath Slater ve Rhyno arka alanda sandalyeye oturmuşlar, belgesel çekimi tadında konuşmada bulunuyorlar. Slater çocuklarının ve ailesinin her şeyden önce olduğunu söylüyor. Bu turnuvayı onlar adına kazanacakmış. Dunder Mifflin Wrestling onun adına büyük bir şansmış ve bunu değerlendirecekmiş. Rhyno rakiplerine değiniyor. Zack Ryder’ın en son youtuber olduğunu ve eşi Chelsea Green’in OF hesabından para kazandığını sanıyormuş. Slater, bel altı vurmaması için Rhyno’yu uyarıyor. Rhyno özür diliyor. Segment sona eriyor.

Arka alandayız Eva Marie ve Michael Scott var. Eva düşük IQ belirtileri gösterirken Michael ise ona en kibar tabirle sulanıyor. Profesyonel güreşi sevdiğinden bahsediyor. Bu zamana kadar birçok gimmickinin olduğunu belirtiyor. Prison Mike, Willy Wonka gibi… Şimdi ise Date Mike modunu açtığını belirtiyor. Eva anlamıyor. Bu esnada Dwight Schrute geliyor ve Mike’a bir şeyler söylemek istiyor ama Mike ona başından gitmesini söylüyor. Dwight ısrar edince de Mike onu azarlayıp kovuyor...

Singles Match
Kharma def. Chelsea Green

Chelsea Green ringde yerini alırken rakibini beklemeye başlıyor ve gelen isim KHARMA! Chelsea Green altına yapıyor adeta. Kharma geliyor. Green adeta Jim’in şakalarından birisine maruz kalmış oluyor. Green maçtan kaçmak isteyince Kharma onu saçından tuttuğu gibi buldozer gibi eziyor. En sonunda tuşa gidip maçı bitiriyor. Maçın ardından Nia Jax’in müziği duyuluyor ve Nia Jax geliyor. Nia Jax ve Kharma yüzleşiyor. Biz de reklamlara gidiyoruz…

Documentary Speech
John Morrison kendisi hakkında konuşuyor. Güreş ve oyunculuk kariyerinden kesitler izliyoruz. JoMo, buraya şampiyon olmak için geldiğini söylerken Dwight Schrute ve Erick Rowan geliyor. Dwight, Rowan karşısında JoMo’nun hiçbir şansının olmadığını söylüyor. Onun Jim Halpert gibi zayıf ve güçsüz olduğunu söylüyor. Erick rowan onun içinden geçecekmiş. Rowan da benzer şeyler söylüyor ve oradan ayrılıyorlar.

DMW World Championship Tournament First Round
Ryback def. Mason Ryan

İki isim sırası ile geldikten sonra main eventimiz başlıyor. Main event maçını Ryan Howard yönetiyor ama maçta pislik vs yapmıyor. Sadece ara ara Ryback’ten tırsıyor. Çok sert bir powerhouse maçı oluyor. İkili arenayı inletiyor. En sonunda Ryback Shell Shocked yapıp maçı bitiriyor. Şov Ryback’in gövde gösterisi ile sona eriyor…

Haberler

*Şov cagematch üyeleri tarafından rezalet olarak kabul edilmiş.
*Dave Meltzer Ryback vs Mason Ryan maçına minus 5 star atamış.
*Her ne kadar profesyonel güreş hayranları bu şovu beğenmemiş olsa da ilk şov NBC kanalında 3 Milyon gibi ütopik bir reyting almış. Bu da kanal yöneticilerini mutlu etmiş.
*Bu reytinglerin ardından Triple H ve Tony Khan kara kara düşünmeye başlamışlar. Triple H bazı yıldızlara tekrardan teklif götürmüş.
*Şampiyonun hızlı bir şekilde belirlenmesi adına haftaya tüm maçlar turnuva için yapılacakmış. Bu da 6 maç ediyor.

Turnuva

İlk Tur


Shelton Benjamin vs Yoshi Tatsu
Bo Dallas vs Curtis Axel
Mason Ryan vs Ryback
Alex Riley vs Gran Metalik
Chris Masters vs EC3
Erick Rowan vs John Morrison
Ezekiel Jackson vs Joe Hendry
Heath Slater vs Zack Ryder​
 

Gentleman Villain

big daddy cool
Katılım
12 Ağu 2014
Konular
2,178
Mesajlar
16,472
Tepkime puanı
1,289
Puanları
1,155
William Regal
-
Parks and Recreation'dan ECW baskını gibi bir şey gelmeyene kadar protestodayım ama ellerine sağlık Mehmetcim.
 
Katılım
16 Tem 2022
Konular
21
Mesajlar
464
Tepkime puanı
85
Puanları
15
Kairi Sane
-
İlginç bir BaB, takip edeceğim.
 
Üst