Be A Booker | Dunder Mifflin Wrestling

The Lone Man

consigliere
Katılım
23 Şub 2017
Konular
1,148
Mesajlar
20,641
Tepkime puanı
712
Puanları
860
Stone Cold Steve Austin
-
Yoshi Tatsu yıllardır görmediği değeri burada görmeli.

Şovda gördüğüm her farklı isimde gülmekten komaya girdim abim.
 

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Katılım
31 Ocak 2021
Konular
2,640
Mesajlar
17,850
Tepkime puanı
7,100
Puanları
785
Konum
Silsbee, Texas
Mark Henry
Bobby Lashley
Yoshi Tatsu'nun Yakuza liderinin intikamını almak için buraya geldiğini düşünüyorum. Darryl ve Japon abimiz dikkatli olsun.

Bu arada keşke bu şirket gerçek olsaydı. :(
 

Styles Clash

Kimyager
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,088
Mesajlar
60,340
Tepkime puanı
2,706
Puanları
1,480
Yaş
26
Konum
İzmir
Bryan Danielson
Cody Rhodes

Styles Clash

Kimyager
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,088
Mesajlar
60,340
Tepkime puanı
2,706
Puanları
1,480
Yaş
26
Konum
İzmir
Bryan Danielson
Cody Rhodes
25 Ağusos 2022
Mifflin Down
2. Bölüm

Pre Show


Michael Scott’ın ofisindeyiz. Michael Scott geçen hafta profesyonel güreş için büyük bir devrim yaptıklarını belirtiyor. Ancak her devrimin karşısında olan gelenekselci bir kitle olurmuş. Dave Meltzer ve onu takip eden kitle tam olarak da böyleymiş. Açıkçası Dave Meltzer ve kitlesi profesyonel güreşin reyting ve kan kaybetmesinde en büyük role sahip olan kitleymiş. Michael Scott yine de bildiği yolda devam edip reytingleri alt üst edecekmiş. Michael ardından “World’s Best Boss” isimli kupa bardağını bir rafa kaldırıyor ve Amazon’dan gelen yeni kupa bardağını açıyor. Kupa bardağının üzerinde “Smark Tears” (Hayran Gözyaşları) yazıyor. Michael kupasına kahvesini doldurup içmeye başlıyor. Smark Tears yazısı göze çarparken introya giriyoruz…

Main Show

DMW World Heavyweight Championship Tournament First Round
Yoshi Tatsu def. Shelton Benjamin

Zil çalar çalmaz Yoshi Tatsu yerinden ok gibi fırlıyor ve Shelton’ın canına okumaya başlıyor. Shelton neye uğradığını şaşırırken ortalama 5 dakika boyunca dayak yiyip en sonunda Yoshi tarafından Koji Clutch’a alınıyor. Shelton acı içerisinde pes ediyor. Herkes şokta! Hakem Yoshi’nin elini kaldırıyor. Yoshi galibiyetini kutluyor, ardından arka alanın yolunu tutuyor.

Arka alandayız Pam Halpert ve Nia Jax var. Nia röportaj veriyor. Nia niçin Kharma’yı hedef aldığını söylüyor. Kariyeri boyunca kendisine “Kharma Wannabe” (Kharma taklitçisi) şeklinde ithamlarda bulunulmuş. Nia Jax, Kharma’dan daha iyiymiş ve bunu ispat edecekmiş.

DMW World Heavyweight Championship Tournament First Round
Gran Metalik def. Alex Riley

A-RY seyirci desteğini alıyor. Fakat maçı roll-up ile kaybediyor. Maçın ardından ise iki isim el sıkışıyorlar. Riley, Gran Metalik’in elini havaya kaldırıyor. Ardından reklamlara gidiyoruz.

Documentary Speech w/Alex Riley
Alex Riley arka alanda maçı değerlendiriyor. Aslında roll-up ile kaybetmenin çok ağrına gittiğini söylüyor. Aslında maçın hemen ardından Gran Metalik’in maskesini söküp onu ringe gömmek istemiş ama seyircilerin desteğini kırmamak adına el sıkışmış. Seneler sonra ringde olup seyircilerin gözbebeği olmak onu mutlu etmiş ve bu büyülü anı bozmak istememiş. Bundan sonra seyircilerin gözdesi Alex Riley olacakmış.

DMW World Heavyweight Championship Tournament First Round
Ezekiel Jackson def. Joe Hendry

Ezekiel Jackson ringde yerini alıyor. Joe Hendry titantronda beliriyor ve In The Air Tonight şarkısı ile girişini yapıyor. Hendry büyük bir destek ile ringe teşrif ediyor. Ardından maça geçiyoruz. Ezekiel maçta üstün taraf ve en sonunda The Book of Ezekiel yapıyor. Hendry yerle bir oluyor ve Ezekiel tuşa gidip işi bitiriyor.

Dwight’ın spor salonundayız. Erick Rowan bu geceki maç için kendisini hazırlarken Dwight onu kendi üslüne göre motive ediyor. Rowan çok motive olmuş durumda. Bu gece Morrison’ın canına okuyacakmış. Rowan en sonunda duvara kafa atıyor ve duvarda yarık açıyor. Dwight ise Rowan’ın motivasyonundan son derece memnun görünüyor.

DMW World Heavyweight Championship Tournament First Round
Bo Dallas def. Curtis Axel

İki isim ringde yerini alıyor göz göze geliyorlar. İki eski dost uzun bir süre sonra tekrardan aynı ringdeler. Seyircilerden büyük bir destek var. Güzel bir maç oluyor. Dallas maçı alıyor. Maçın ardından ise iki isim el sıkışıyor hatta birbirlerine sarılıp ağlıyorlar. Axel, Dallas’ın elini havaya kaldırıyor ve onu tebrik ediyor. Dallas ise gövde gösterisinde bulunurken reklamlara gidiyoruz…

Arka alandayız Pam Helpert ve Edge Heads ekibi var. Ryder geçen hafta Slater ve Rhyno’nun çizgiyi aştığını söylüyor. Karısı hakkında ileri geri konuşmuşlar ve bu meseleyi erkekçe çözmek istiyormuş. Slater’ı gördüğü an onu yerin dibine sokacakmış. Ryder ve Hawkins ateş püskürttükleri röportajın ardından oradan ayrılıyorlar…

DMW World Heavyweight Championship Tournament First Round
EC3 (w/Drake Maverick) def. Chris Masters

EC3 fazla zorlanmadan maçı alıyor. Ardından gövde gösterisinde bulunuyor.

Documentary Speech w/EC3
EC3 DMW’nun ikinci şans arayan isimler için muazzam bir yer olduğunu söylüyor. Fakat kendisinin ikinci bir şansa ihtiyacı yokmuş. DMW’nun bir şansa ihtiyacı varmış o da EC3’nin DMW için tanıdığı şans imiş. Teorik olarak EC3, DMW’da olduğu için ikinci şans arayan isimlerin de aslında hiç şansı yokmuş. Drake Maverick bu arada EC3 için kahve getiriyor. EC3 kahveyi içtiği gibi geri püskürtüyor ve bunun soğuk olduğunu belirtip Drake’i orada azarlıyor. Kameralarımız kapanıyor.

Arka alandayız Jim Halpert’ın yanına Jillian geliyor. Jillian, Jim’in cinsiyetçi olduğunu söylüyor. Chelsea Green’e geçen hafta ayıp etmiş. Jim ise onu yine bir kadın güreşçiyle maça soktuğunu belirtiyor. Ancak Jillian onu dinlemiyor ve Jim’in için bir parçasının olduğunu belirtiyor ve saçma bir beste ve kötü bir ses ile avazı çıktığı kadar bağırıyor. Jim ise kulaklarını tıkayıp oradan uzaklaşıyor.

DMW World Heavyweight Championship Tournament First Round
Erick Rowan def. John Morrison

İlk olarak John Morrison geliyor. Ardından Rowan ve Dwight geliyor. Dwight’ın elinde mikrofon var. Dwight Schrute, Erick Rowan’ı övüyor ama bu gece adil bir maç olmasını istediğini belirtiyor. Bu sebeple Mifflin Down Genel Müdürü olarak tarafsızlığını ilan edip Erick Rowan’ın köşesinde olmayacakmış. Rowan şaşırıyor. Dwight arka alanın yolunu tutuyor. Rowan ise Morrison ile teke tek ve adil bir maça çıkıyor. Maç uzun sürüyor. Stanley hatta maçta sudoku çözüyor. Ancak Rowan en sonunda maçı kazanmasını biliyor. Şov Rowan’ın gövde gösterisi ile sona eriyor…

DMW World Heavyweight Championship Tournament Quarter Final Matches

Yoshi Tatsu vs Bo Dallas
Ryback vs Gran Metalik
EC3 vs Erick Rowan
Ezekiel Jackson vs Heath Slater

Haberler

* Şov bu hafta güreş maçı ağırlıklı olunca ve Michael Scott karakteri pek görünmeyince reyting kaybına uğramış ve 2.019.031 kişi tarafından izlenmiş. Gelecek haftalarda Michael Scott’ın daha fazla görünmesi isteniyormuş.

* Michael Scott’ın şovun açılışında güreş hayranlarına ve Dave Meltzer’e karşı haraketi saldırgan bir hareket olarak kabul edilmiş.

* Main event maçı esnasında Stanley Hudson’ın maç anlatmak yerine sudoku çözmesi birçok profesyonel güreş hayranını kızdırmış.

* DMW ilerleyen dönemlerde daha çok yeteneği şirket bünyesine almayı düşünüyormuş. DMW Hakemlerinden Ryan Howards’ı OSM’deki Kaşif Ajan olarak kullanacaklarmış.

* DMW’nun ilk PPV’si Dundie Awards olması planlanıyormuş ama bu sene sonuna doğru olabileceği için araya özel bir haftalık şov sıkışabilirmiş.​
 

Hardcore Icon

HELL YEAH!
Katılım
24 Kas 2011
Konular
156
Mesajlar
8,563
Tepkime puanı
2,594
Puanları
1,410
Yaş
24
Konum
Ankara
Stone Cold Steve Austin
Karrion Kross
Konsepti harika bir BaB, okuması keyifli gayet. Yeni gelecek isimleri merakla bekliyorum, Jeff Hardy'nin yolu ne zaman buraya düşer ve ne zaman geri postalanır diye düşünmeden edemiyorum ayrıca..
 

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Katılım
31 Ocak 2021
Konular
2,640
Mesajlar
17,850
Tepkime puanı
7,100
Puanları
785
Konum
Silsbee, Texas
Mark Henry
Bobby Lashley
Michael Scott şovu mu yoksa güreş şovu mu anlamadım. Bu ne kadar güreştir yarabbi? Seyirci kızgın, güreşi azaltın.
 
Üst