Be A Booker | Dunder Mifflin Wrestling

Styles Clash

Kimyager
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,088
Mesajlar
60,340
Tepkime puanı
2,706
Puanları
1,480
Yaş
26
Konum
İzmir
Bryan Danielson
Cody Rhodes
1 Eylül 2022
Mifflin Down
3. Bölüm

Pre Show


Michael Scott’ın ofisindeyiz. Bu esnada odaya DMW’nun bütün kadın güreşçileri lambur lumbur doluyor. Alicia Fox çıkıyor ve kadın güreşçilerin uğradığı haksızlıktan bahsedip şovlarda yeterince süre alamayışlarından şikayet ediyorlar. Özellikle geçen hafta hiç maçları olmamış. Michael Scott nevi şahsına münhasır tavırları ile bunun için toplantı yapmaları gerektiğini söylüyor ve herkesi toplantı odasına alıyor.

Main Show

Dwight Schrute ve Erick Rowan şovu açan isimler oluyor. Dwight Schrute, Erick Rowan’dan bahsediyor. Onun muhteşem bir çiftçi olduğundan söz ediyor. 2 beygir gücünde çalışıyormuş. Onun hiçbir zayıflığı yokmuş. DMW World kemerini kazanacakmış. Derken Alex Riley geliyor. Rilye ringe giriyor ve Dwight ve Rowan’ı alaya alıyor. Kendisi bariz bir şekilde seyircilere oynuyor. Dwight ise Alex Riley’in hiç taşra görmemiş pembe totolu bir şehirli olduğunu söylüyor. Erick Rowan onun temiz kıçını tekmeleyecek kudrete sahipmiş. Riley bunun üzerine Rowan’a meydan okuyor. Rowan öne atılıyor ve meydan okumayı kabul ediyor. Ardından hakem geliyor ve maça geçiyoruz.

Non Tournament Match
Alex Riley def. Erick Rowan (w/Dwight Schrute)

Başa baş bir mücadele oluyor. En sonunda Riley maçı kazanmayı biliyor. Maçın ardından Dwight sinirleniyor. Riley ise ona selam çakıyor ve seyircilerin daha çok gözüne girmeye çalışıyor. Ardından reklamlara gidiyoruz.

Toplantı Odası
Michael Scott ve DMW Kadın Güreşçileri var. Michael Scott kadınların hayatımızdaki yerinden bahsediyor. Bunu yaparken annelikten, çocuk doğurmaktan falan bahsedince kadın güreşçiler itiraz etmeye başlıyor. Michael dumur oluyor. Ve evet kadınların artık iş hayatında olduklarını ve onların bunun vazgeçilmez bir parçası olduklarından bahsetmeye başlıyor. Michael Scott, kadınların çalışma hayatındaki yerlerini takdir ediyormuş ve destekliyormuş. Nia Jax oradan atılıyor ve erkeklerin desteğine ihtiyaçları olmadığını belirtiyor. Michael dumura uğruyor. Ardından birazdan geleceğini söyleyip odadan ayrılıyor. Michael arka alanda Pam’i bulduğu gibi toplantı odasına getiriyor. Pam neye uğradığını şaşırırken Michael, Pam’in kadın kişiliğinden bahsediyor. Onun muhteşem bir anne, muhteşem bir iş kadını olduğundan söz ediyor. Ardından Michael Scott, Pam’in de Michael için söylemesi gereken bir şeylerin olduğunu belirtiyor. Pam ise yalakalık yapamayacağını belirtiyor. Michael dumur olmuş bir şekilde ekrana bakıyor.

Tag Team Match
Prime Time Players (Titus O’Neil & Darren Young) def. El Camino (Hunico & Camacho)

El Camino ekibi maçtan önce Creed’e siyah bir poşet içerisinde bir şey veriyor. Ne olduğu hakkında fikrimiz yok. Maça geçiyoruz. El Camino üstün derken birisi geliyor ve Hunico’ya bir şeyler söylüyor. Hunico maçı terk ediyor. Camacho tek kalınca yeniliyor.

Documentary Speech w/Bo Dallas
Bo Dallas geçen haftaki maçı hakkında konuşuyor. Curtis Axel ile inanılmaz bir kimyalarının olduğunu belirtiyor. Belki bir gün tekrardan B-Team’i kurabilirlermiş. Ancak Bo Dallas’ın öncelikli hedefi DMW World Heavyweight Şampiyonu olmakmış. Bo Dalls şirket yaş ortalamasının yüksek olduğunu belirtiyor. Şirketin ilk şampiyonunun genç birisi olmalıymış.

Singles Match
Brodus Clay def. Mason Ryan

Brodus Clay maçı alıyor. Maçın ardından Boogeyman’e sallıyor. Bunun üzerine Boogeyman girişte görünüyor. Ancak ringe gelmiyor. Brodus ve Boogeyman birbirlerine bakıyorlar.

Havalimanındayız. Ryan Howard bizleri karşılıyor. Ryan Howard, DMW’ye büyük bir yetenek kazandırmak için Japonya’ya gittiğini söylüyor. Oranın en büyük güreşçisini DMW’ya getirecekmiş. Ryan ardından check-in işlemlerini yapıyor kameramız kapanıyor.

Toplantı Odası
Michael Scott ve Kadın Güreşçiler olay yerindeler. Pam Halpert gitmiş durumda. Michael Scott eşitlikten bahsediyor. Cinsiyet eşitliğine inandığı için Darren Young, Oscar Nunez gibi gayleri işe almış. Kadınlar konusunda bir çözümü varmış. Derken Alicia Fox dayanamıyor ve Michael Scott’ın kadınları oyaladığını belirtiyor. Kadınlar galeyana geliyor. En sonunda grev yaptıklarını belirtiyorlar ve toplantı odasını terk ediyorlar. Michael Scott ise hayal kırıklığına uğruyor.

Heath Slater ve Rhyno ikilisi Pam Halpert’a röportaj veriyorlar. Tam bu esnada Pam çığlık atarak kaçıyor. Hawkins ve Ryder ikilisi gelip bunlara saldırıyor. Slater ve Rhyno neye uğradıklarını anlamadan gazaba uğruyorlar ve kendilerini yerde buluyorlar. Ryder, Slater’ın kafasını tutuyor ve bir daha karımın adını ağzına alma it diye uyarıda bulunuyor.

DMW World Heavyweight Championship Tournament Quarter Final Match
Ryback def. Gran Metalik (w/Sin Cara)

Metalik iyi mücadele verse de Ryback onu haklıyor. Şov Ryback’in gövde gösterisi ile sona eriyor…

DMW World Heavyweight Championship Tournament Quarter Final Matches

Yoshi Tatsu vs Bo Dallas
Ryback vs Gran Metalik
EC3 vs Erick Rowan
Ezekiel Jackson vs Heath Slater

Haberler

* Şov bu hafta 3.589.710 kişi tarafından izlenmiş ve reytinglerde birinci olunmuş. Şovda Michael Scott’ın görünmesi bunda etkili olmuş.

* Michael Scott şirketinde efsane isimlerin olmasını istiyormuş. İlerleyen dönemlerde Hulk Hogan, Ric Flair, Bret Hart, Shawn Michaels, Steve Austin gibi isimlere teklif götürmek istiyormuş.​
 

Styles Clash

Kimyager
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,088
Mesajlar
60,340
Tepkime puanı
2,706
Puanları
1,480
Yaş
26
Konum
İzmir
Bryan Danielson
Cody Rhodes
Mifflin Down
8 Eylül 2022
4. Bölüm

Pre

DMW kadınlarını Scranton’daki DMW şirket binası önünde grevde görüyoruz. Alicia Fox shoot interview yapıyor ve haklarını alana kadar bu davadan vazgeçmeyeceklerini belirtiyor. Ardından şovumuz başlıyor.

Main Show

Şovu Michael Scott, Jim Halpert ve Dwight Schrute açıyor. Michael Scott hiçbir şey olmamış gibi seyircileri gazlamaya çalışırken seyirciler “kadınları istiyoruz” diye chant istiyor. Michael ise kadın mı istiyorsunuz diye sarkastik bir gülüş atıyor. Seyirciler sinirleniyor. Michal konunun ciddiyetinin farkında olduğunu belirtiyor. DMW kadın güreşçilerinin bu eylemden ötürü kovulacaklarını belirtirken Jim Halpert söze giriyor bunun çok ileri olduğunu söylüyor. Bunun üzerine Dwight söze karışıyor. Bütün bu olanların Jim’in yapmış olduğu kötü bir şakadan kaynaklandığını söylüyor. Jim her zamanki şakalardan bir tanesi olduğunu belirtiyor. Michael araya giriyor ve Dwight’a ister istemez hak verdiğini söylüyor. Jim ekrana bakışını atıyor. Dwight DMW’nun kadın güreşçilerinin kötü ve besin zincirinin altında kaldıklarını belirtiyor. Oldukça güçsüzlermiş. Öyle ki çiftlikteki kuzenleri daha iyiymiş. Gelecek hafta Schrute Ailesi’nin kadın fertleri DMW’da yer alacakmış. Derken Major Bros’un müziği duyuluyor. Zack Ryder ve Curt Hawkins geliyor. Zack Ryder yönetime giydiriyor. Özellikle Jim Halpert’ın eşine yaptığı şaka nedeniyle hesap vermesi gerektiğini belirtiyor. Ryder, Jim’in üzerine yürüyünce Dwight öne çıkıyor. Jim’i her ne kadar sevmese de onun bir yönetici olduğunu belirtiyor ve bir çalışanın ona saygı duyması gerekiyormuş. Ryder ve Dwight tartışıyorlar. En sonunda Michael araya giriyor ve gecenin sonun için Major Bros vs Dwight & Jim maçını ayarlıyor. Jim şok oluyor. İtiraz etmek istiyor ama Michael hızla ringi terk ediyor.

Tag Team Match
Lucha Dragons def. Los Matadores

Hareketli bir maç oluyor. Luchalar maçı alıyor.

Geçen haftaya gidiyoruz. Hunico maç esnasında haber alıyor ve Camacho’yu yalnız bırakıyor. Camacho da maçı kaybediyor. Arka alana gidiyoruz. Camacho bunun için Hunico’ya kızıyor. En sonunda Hunico karşı çıkıyor. Hunico, Patron’dan haber aldığını ve onun yakında burada olacağını belirtiyor. Camacho’nun aklına sinmese de eyvallah çekiyor.

Singles Match
Joe Hendry def. Boogeyman

Hendry maça korkarak çıkıyor. Maçta Boogeyman üstünlüğü mevcut. Derken Brodus Clay geliyor. Clay yüzünden Boogeyman kaybediyor. Hendry kendisini ringin dışına atıp gözden kaybolurken Brodus Clay, Boogeyman’e saldırıyor ve onun yüzüne oturuyor. Gerçekten iğrenç bir an.

Shoot Interview w/Alex Riley
Geçen hafta Alex Riley’in Erick Rowan’ı yenişini görüyoruz. Riley’e bağlanıyoruz ardından. Riley bu galibiyet ile eline büyük bir koz geçirdiğini söylüyor. Şayet Erick Rowan kemeri alırsa ona meydan okuyabilirmiş. Fakat Riley her şeyden önce karakterini oturtmak istiyormuş. Profesyonel güreşte asıl mesele budur. Bunun için seyircilerin gözüne girmeli ve şirketin aranılan bir numaralı kahramanı olmalıymış. Erick Rowan’dan daha iyi bir rakip seçemezmiş.

Singles Match
El Torito def. Drake Maverick

Torito maçın sonlarında kıvrak hareketlerde bulunup maçı alıyor.

Arka alandayız Jim ve Dwight bu geceki maçlarına hazırlanırken Erick Rowan geliyor. Bu gece yardım edebileceğini belirtiyor. Jim tam kabul edecekken Dwight hemen atılıyor ve bu meselenin onlarla kendisi arasında olduğunu belirtiyor. Rowan’ın yardımına ihtiyaçları yokmuş. Dwight antrenmanına devam ederken Jim ekrana bakıyor.

DMW World Heavyweight Championship Tournament Quarter Final
Yoshi Tatsu def. Bo Dallas

Bo Dallas maçta iyi mücadele verse de Yoshi Tatsu maçı kazanıp ismini yarı finale yazdırıyor.

Ryan Howard’ı Japonya’da bir NJPW etkinliğinde görüyoruz. Kendisi NJPW’in bir numaralı yıldızı Kazuchika Okada’yı getirecekmiş. Ryan, Okada’nın soyunma odasının önüne geliyor. Kapıyı çalıyor. Birisi kapıyı açıyor ama kim olduğunu görmüyoruz. Ryan içeri giriyor.

Tag Team Match
Jim Halpert & Dwight Schrute def. Major Bros (Curt Hawkins & Zack Ryder)

Maçta Jim tag almaktan kaçınıyor ama mecbur kalınca alıyor. Major Bros üstünlüğü olsa da Dwight adeta şov yapıyor. Maçın sonlarına doğru ryder, Halpert’ın işini bitirecek gibi oluyor ama Slater girişte görünüyor. Jim bunun üzerine Ryder’ı roll-up ile yeniyor. Dwight ve Jim galip geliyorlar. Dwight ringin dışında kendinden geçmiş durumda iken Jim onun yanına geliyor. İkili bir süre sonra gözden kayboluyor. Hawkins, Ryder’ın yanına geliyor. Slater aprona çıkıyor. Ryder ve Hawkins onun üzerine gidecekken Slater arkalarına bakmaları gerektiğini söylüyor ve DOUBLE GORE! Rhyno adeta bir gergedan gibi iki adamın içinden geçiyor. Ryder ve Hawkins yerde. Slater ve Rhyno gövde gösterisinde bulunurken şov sona eriyor…

DMW World Heavyweight Championship Tournament Quarter Final Matches

Yoshi Tatsu
vs Bo Dallas
Ryback vs Gran Metalik
EC3 vs Erick Rowan
Ezekiel Jackson vs Heath Slater

DMW World Heavyweight Championship Tournament Semi Final Matches

Yoshi Tatsu vs Ryback
??? vs ???​
 

Styles Clash

Kimyager
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,088
Mesajlar
60,340
Tepkime puanı
2,706
Puanları
1,480
Yaş
26
Konum
İzmir
Bryan Danielson
Cody Rhodes
Mifflin Down
15 Eylül 2022
5. Bölüm

Pre Show

Dwight Schrute bizlere akrabalarını tanıtır. İçlerinde güzel kızların olduğu gibi bıyıklı kadınlar bile mevut. Dwight DMW’nun unutulmuş, sürgün edilmiş eski kadın güreşçiler ihtiyacının olmadığını Schrute Ailesi’nin bunun için yeterli olacağını belirtiyor. Dwight öncelikle amcasının kızı Tonya Schrute’ı tanıtıyor. Tonya Schrute çarpık dişli, kalın kaşlı sarışın bıyıklı 30’larında bir kadın. Ardından teyzesinin kızını gösteriyor. Onun ismi de Nancy Nielsen. Nancy de çarpık dişli, sarışın mavi gözlü, bıyıklı ve 30’larında bir kadın. Dwight, DMW’nun Dwight & Michael Wrestling anlamına geldiğini söylüyor. Ardından şovumuz başlıyor…

Main Show

Singles Match
Curtis Axel def. Shelton Benjamin

Atletik bir maç oluyor. Axel en sonunda maçı alıyor.

Arka alandayız Pam Halpert ve Alex Riley var. Riley, Erick rowan galibiyetinden bahsediyor. Riley turnuvadaki her bir ismi yenebilirmiş. Turnuvadan şanssız bir şekilde elenip onu destekleyen insanları üzmüş. Turnuvayı kimin kazanacağını bilmiyormuş ama kim kazanırsa kazansın ensesinde Alex Riley’nin olacağını belirtiyor.

Michael Scott’ın ofisindeyiz. Dwight Schrute, Tonya Schrute ve Nancy Nielsen geliyor. Dwight kuzenlerini Michael’a tanıtıyor ve bu gecenin ana maçında onlara naç ayarladığını belirtiyor. Michael bunun gerçek olup olmadığını soruyor. Dwight ise kesinlikle gerçek olduğunu belirtiyor. Michael kadınların bıyıklarının olduğunu ve Meredith’ten daha çirkin olduklarını belirtiyor. Kızlar alınıyor. Dwight ise kızları sakinleştirip ardından Michael’a yöneliyor. Onlar geleneklerine bağlı dişli kadınlarmış bu sebeple bıyık kesmiyorlarmış. Dwight bir çok kadın güreşçiye mail atmış ama grev olayından ötürü olumsuz dönüşler almış. Ellerindekilere mecburlarmış. Michael istemsizce onay veriyor.

DMW World Heavyweight Championship Quarter Final Match
Ezekiel Jackson def. Heath Slater (w/Rhyno)

Slater maçtan önce mikrofon alıyor ve Ezekiel’a bir dönem The Corre ekibinde takım olduklarını hatırlatıyor ve centilmence bir maç olmasını istediğini belirtiyor. Ardından zil çalıyor. Slater rakibine elini uzatıyor. Zeke bir süre düşündükten sonra el sıkışıyor. Fakat Slater bunun üzerine hemen saldırıya geçiyor. Derken Zeke güçlü birisi olduğu için hemen toparlıyor ve üstünlüğü ele alıyor. Bunun üzerine Rhyno ara ara maça müdahale ediyor. Slater üstünlüğü ele alıyor. Fakat sonlara doğru Ryder ve Hawkins gelip Rhyno’yu indiriyorlar. Slater’ın dikkati dağılıyor. Zeke kendini toplayıp Slater’ı indiriyor. En sonunda ise Zeke tuşu bulup işi bitiriyor. Maçın ardından Ryder ve Hawkins ikilisi bir tur da Slater’ı pataklıyor.

Shoot Interview w/Boogeyman
Boogeyman’in kariyerinden kısa kesitler izliyoruz. Boogeyman kendisinin bir öcü olduğunu belirtiyor. Yarım yamalak bir konuşma yapıyor. Kendisinin solucan çiftliğini vs görüyoruz ara ara. Boogeyman en sonunda Brodus Clay’in resmini gösteriyor ve baş parmağını boğazında bir tur gezdirerek işinin bittiğini gösteriyor. Ardından da Brodus Clay resmini yiyor.

Singles Match
John Morrison def. Chris Masters

Morrison maçı Starship Pain ile alıyor.

Shoot Interview w/Jim Halpert
Geçen haftaki Jim Halpert & Dwight Schrute vs Major Bros maçından kesitler geliyor. Jim buraya ilk adım attığında aklında güreşmek olmadığını belirtiyor. Fakat bundan kaçmak imkansızmış. Bu kendisinin ilk maçıymış ve böyle giderse son da olmayacakmış. İlk maçı ise keyifli geçmiş.

DMW World Heavyweight Championship Quarter Final Match
Erick Rowan def. EC3 (w/Drake Maverick)

Maça Drake karışmak istiyor ama Rowan onu bertaraf ediyor. En sonunda da EC3’nin fişini çekiyor ve maçı sonuçlandırıyor.

Michael Scott, Dwight Schrute geliyorlar. Michael Scott bu gece “Gerçek Kadınlar Devrimi”nin gerçekleşeceğini duyuruyor. Mifflin Down tarihinde ilk kez iki kadın güreşçi main event maçında olacakmış. Michael ayrıca 27 Ekim tarihinde Cadılar Bayramı özel şovlarının olacağını ve bu şovun 3 saat süreceğini belirtiyor. Ardından Tonya Schrute ve Nancy Neilsen geliyor.

Singles Match
Tonya Schrute vs Nancy Neilsen ending no contest

Michael Scott ve Dwight Schrute maçı spiker masasında takip ediyor. Michael maçtan ziyade kadınlarla olan ilişkisinden bahsediyor. Jan’den bahsediyor. Onun eşsiz birisi olduğundan belirtiyor ama ilişkileri toksik bir noktadayken yani başkasından hamile kalınca açıkçası bırakmak zorunda kalmış. Michael bir keresinde bir kadına evlilik teklifinde bulunduğu için terk edilmiş. O günden sonra kadınların gerçek iç dünyalarını keşfetmiş ve Date Mike olarak yeniden doğmuş. Bu arada maç acayip tatsız geçiyor. Kamera da daha çok Michael’a odaklanıyor derken DMW Kadın Güreşçileri seyircilerin içinden beliriyor! Hepsi birden ringin etrafını sarıyor. En sonun ringdeki kadınlara saldırıyorlar. Dwight tehlikeyi fark edip Michael’ı olay yerinden hızla uzaklaştırıyor. Alicia Fox mikrofon alıyor. Michael Scott, bu gece “Gerçek Kadınlar Devrimi” konusunda haklı olduğunu belirtiyor. DMW Kadın Güreşçileri haklarını aramak için grevdeymiş. Ve yerlerine maça çıkacak kadınların maçlarını sabote edeceklermiş. Yönetim isteklerini karşılayana kadar grev bitmeyecekmiş! Alicia mikrofonu atıyor. DMW kadın güreşçileri ringde gövde gösterisinde bulunurken şov sona eriyor.

DMW World Heavyweight Championship Tournament Quarter Final Matches

Yoshi Tatsu
vs Bo Dallas
Ryback vs Gran Metalik
EC3 vs Erick Rowan
Ezekiel Jackson
vs Heath Slater

DMW World Heavyweight Championship Tournament Semi Final Matches

Yoshi Tatsu vs Ryback
Erick Rowan vs Ezekiel Jackson​
 

Styles Clash

Kimyager
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,088
Mesajlar
60,340
Tepkime puanı
2,706
Puanları
1,480
Yaş
26
Konum
İzmir
Bryan Danielson
Cody Rhodes
Olm şuna az yorum atın la.
 

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Katılım
31 Ocak 2021
Konular
2,640
Mesajlar
17,850
Tepkime puanı
7,100
Puanları
785
Konum
Silsbee, Texas
Mark Henry
Bobby Lashley
Kadınların yaptığı devrimi tebrik ediyorum. Kadın güreşi savunucusu olarak DMW'deki tüm erkekleri kovup kadınları alsınlar diyorum. Ezekiel Jackson tribünündeyiz ve çok güçlü bir rakiple eşleşmiş. Onu da verdiğimiz destekle tepeye taşıyacağız. Michael Scott da ayağını denk alsın. Kadınlarla arasını düzeltsin.
 

AJKOY2J

E Yolda Tunç'u Kaybettik...
Katılım
17 Haz 2016
Konular
193
Mesajlar
9,196
Tepkime puanı
213
Puanları
610
Konum
Edmonton
AJ Styles
-
Bütün bölümleri tek seferde soluksuz okudum. Yarı final dörtlüsü bomba. Tarafımız Dwight'ın emekçisi. Takipteyim.
 

Styles Clash

Kimyager
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,088
Mesajlar
60,340
Tepkime puanı
2,706
Puanları
1,480
Yaş
26
Konum
İzmir
Bryan Danielson
Cody Rhodes
Mifflin Down
22 Eylül 2022
6. Bölüm

Pre Show


Scranton’daki DMW Binasının önünde DMW’nun grevdeki kadın güreşçilerini görüyoruz. Kadınların ellerinde pankartlar. Pankartlarda Michael Scott ve DMW yönetimi için hakaret içerikli mesajlar var. Alicia Fox konuşuyor. Haklarını alana kadar şovlara çıkmayacaklarmış ve üzerlerine kadın divizyonu kurulmasına da müsaade etmeyeceklermiş.

Main Show

Şovu açan isim Alex Riley oluyor. Alex Riley ringe giriyor ve konuşmaya başlıyor. Seyircileri gazlıyor hemen ardından Joe Hendry geliyor. Hendry, Riley’i alaya alıyor. Onun yeterli birisi olmadığından seyircileri boş yere heyecanlandırdığını belirtiyor. Onun milyonlara sunabilecek bir yeteneği yokmuş. Ancak Hendry’nin müziği varmış ve müzik yapıyormuş. Riley ve Hendry atışmaya başlıyorlar. En sonunda birbirlerine meydan okuyorlar ve hakem gelince maç başlıyor.

Singles Match
Alex Riley def. Joe Hendry

Riley maçı temiz bir şekilde alıyor.

Michael Scott’ın ofisindeyiz. Michael Scott geçen hafta yaşananlardan ötürü işlerin iyice çıkmaza girdiğini ve bu durumun çözülmesi gerektiğini belirtiyor. Dwight kuzenlerine haksızlık yapıldığını bunları yapan kişilerin şirketle ilişkisinin tamamen kesilmesi gerektiğini belirtiyor. Michael ise bu fikrin aptalca olduğunu belirtiyor. Dwight şansını kaybetmiş. Şimdi sırada Jim varmış. Jim ekrana bakarken Michael bu meseleyi Jim’in çözmesini istediğini belirtiyor. Jim aklında bir fikir olmadığını belki kadınlarla konuşmasının olayları düzeltebileceğini belirtiyor. Michael “That’s what she said” şeklinde karşılık veriyor.

Singles Match
Bo Dallas def. Hornswoggle

Dallas maçı temiz bir şekilde alıyor.

Tokyo’dayız Ryan Howard bizleri karşılıyor yanında ise Kazuchika Okada olduğunu iddia ettiği güreşçi ile (Toru Yano) birlikte. Ryan, Okada’nın şampiyonluklarından bahsediyor. Onun sayısız Japonya Şampiyonluğu varmış. Kendisi Japon güreşinin bir numarasıymış ve en büyüklerinin olduğu DMW’da ne olacakmış. Fake Okada İngilizce anlamadığı için gülümseyerek karşılık veriyor. Okada yakında DMW’da olacakmış.

Tag Team Match
Major Bros (Zack Ryder & Curt Hawkins) def. Prime Time Players (Darren Young & Titus O’Neil)

Ryder sayesinde takım maçı kazanıyor ve maçın ardından da ikili Slater & Rhyno ikilisine giydiriyor.

Arka alandayız Hornswoggle ile Pam Halpert var. Pam röportaj yapacakken Jim geliyor. Jim, Hornswoggle’dan müsaade istiyor. Hornswoggle sinirli bir şekilde gidiyor. Jim, Pam’den kadınlar konusunda destek istiyor.

Singles Match
Mason Ryan def. Drake Maverick (w/EC3)

Normalde maça EC3 çıkacakken Drake Maverick’i maça yolluyor. Mason Ryan duruma çok sinirleniyor ve Drake’i iki dakikada çatır çutur harcıyor. Maçın ardından ise EC3’ye meydan okuyor aksi takdirde onun bir korkak olduğu tüm dünyanın önünde tescillenecekmiş. EC3 iplemiyor ve arkasında Drake’i de bırakıp terk ediyor. Mason ise sinirlenip Drake’e bir posta daha kayıyor.

Ryback kamera önünde konuşma yapıyor. Dünya Şampiyonlu’ndan bahsediyor. Kendisi bu şirketteki jobber parçalarından çok daha kıymetli birisiymiş. Kemeri alması gerekiyormuş. Ryback buradaki diğer b*k parçaları gibi kenara atılmamış. Kontratı bitince kendisi ayrılmış. Buradaki herkes birer başarısızlık abidesiymiş. Ancak Ryback kendisine gelen milyonlarca teklifi reddedip burayı kabul etmiş ve bunun karşılığı DMW World Heavyweight Şampiyonluğu olacakmış. Feedin’ Time diyerek kahkaha atıyor ve konuşma sonlanıyor.

Singles Match
John Morrison def. Brodus Clay

Maç başa baş giderken Boogeyman maça müdahil oluyor ve JoMo bu sayede maçı alıyor. Maçın ardından ise Boogeyman, Brodus’a saldırıyor ve solucan tattırıyor. Şov bu görüntülerle sona eriyor…

 

AJKOY2J

E Yolda Tunç'u Kaybettik...
Katılım
17 Haz 2016
Konular
193
Mesajlar
9,196
Tepkime puanı
213
Puanları
610
Konum
Edmonton
AJ Styles
-
Boogeyman-Brodus Clay feudu WM'yı kapatır. Hornswoggle kardeşim de doğal karizmasıyla Jim'e toz yutturacaktır, hiç şüphem yok.

Daha The Office izlemeye yeni başladım, karakterleri çok iyi tanıdığımı söylemem. Dizide ilerledikçe BaB'dan aldığım keyif de artacaktır diye düşünüyorum. Kardeşim sıkı The Office hayranıdır, ona okuttum birkaç bölüm bayağı hoşuna gitti. Takibe devam.
 

Styles Clash

Kimyager
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,088
Mesajlar
60,340
Tepkime puanı
2,706
Puanları
1,480
Yaş
26
Konum
İzmir
Bryan Danielson
Cody Rhodes
Mifflin Down
29 Eylül 2022
7. Bölüm

Pre Show


Jim Halpert ve Pam Halpert çiftini görüyoruz. İkili araçlarının içinde bu gece Scranton’daki DMW binasına gidip grevdeki kadınlarla görüşeceklermiş. Pam kadınları en çok kendisinin anladığını ve bu meseleyi çözebileceğini belirtiyor. Ardından Jim arayı sürmeye başlıyor ve ikili gözden kayboluyor.

Main Show

Intro’nun ardından şovumuz başlıyor. Dwight Schrute ve Erick Rowan ikilisi geliyor. Dwight Schrute, Mifflin Down’ın Çılgınlığa Doğru Gittiğini belirtiyor. DMW Dünya Ağırsiklet Şampiyonunu belirlemek için sadece 3 maç kalmış. Dwight profesyonel güreşte spoiler vermeyi sevmediğini ama turnuva sonucunun ve şirketn ilk şampiyonunun şu anda spoilerdan dahi daha açık olduğunu belirtiyor. Şirketin ilk şampiyonu Erick Rowan olacakmış. Dwight, Rowan’ı övmeye başlarken Ezekiel Jackson geliyor. Ezekiel Jackson mikrofon alıyor ve bunun asla gerçekleşmeyeceğini çünkü Ezekiel Jackson yarı finalde Erick Rowan’ı yenecekmiş derken Yoshi Tatsu geliyor. Yoshi söze girecekken Dwight onu bölüyor. Bunun bir ağırsıklet şampiyonluğu olduğunu ve Yoshi’nin ise tüy sıklet olduğunu söylüyor. Hayır onun bu turnuvada olmaması gerekiyormuş. Dwight, Yoshi’yi turnuvadan çıkartmak istiyormuş. Derken Rowan eğilip onun kulağına bir şeyler söylüyor. Dwight gülümsüyor. Ya da Yoshi kalmalıymış. Ezekiel, Rowan ve Ryback gibi cüsseli adamların içerisinde zaten şansı yokmuş. Dwight hatta Yoshi’den şunun da sözünü istiyormuş. Eğer bu ağırsıklet adamlar Yoshi’ye kalıcı bir zarar verirse DMW bundan sorumlu değilmiş. Yoshi sinirleniyor. Ezekiel araya giriyor. Ezekiel, Yoshi’nin buralara dişi ile tırnıağı ile geldiğini belirtiyor. Küçük düşürülmemeliymiş. Derken Ryback geliyor. Ryback herkesin saçmaladığını belirtiyor. Ryback turnuvayı kazanacakmış. Önce Yoshi’yi çiğ çiğ yedikten sonra Rowan veya Ezekiel’ı yenecekmiş. Onun için rakip fark etmezmiş. Ryback de söz istiyormuş. Ringde kim zarar görürse görsün bundan Ryback sorunlu olmayacakmış. Derken Ezekiel araya giriyor. Ezekiel, Ryback’in ne kadar büyük bir kasap olduğunu ima edip bunun ironik olmadığını belirtiyor. Ortalık geriliyor. En sonunda Michael Scott geliyor. Herkesin sakin olması gerektiğini belirtiyor ve gecenin sonu için Yoshi Tatsu & Ryback vs Ezekiel Jackson & Erick Rowan maçını ayarlıyor.

Singles Match
Hunico (w/Camacho) def. Sin Cara (w/Gran Metalik)

Maç esnasında Camacho ve Hunico, Gran Metalik’i oyuna getirip onun ring kenarından banlanmasına neden oluyorlar. Maçı da Camacho’nun yardımı ile Hunico alıyor. Maçın ardından Camacho ve Hunico, Sin Cara’yı dövüyorlar. Gran Metalik geliyor ama o da dayak yiyor. Hunico ardından mikrofon alıyor ve Patron’un çok yakında burada olacağını belirtiyor ve mikrofonu yere atıp Camacho ile birlikte arka alanın yolunu tutuyorlar.

Scranton’da DMW binasındayız. DMW kadın güreşçileri grev yapmaktalar halay çekiyorlar. Biz ise tüm olanları Jim ve Pam’in bakış açısından görüyoruz. Jim ve Pam araçlarından olanlara bakıyor. Kadınların bir kısmı halay çekerken Chelsea Green Jim Halpert maskeli bir mankenin üzerine gaz döküyor ardından ateşe veriyor. Jim ise aracından olanları hayretler içerisinde izliyor.

Singles Match
Shelton Benjamin def. Chris Masters

Shelton biraz zorlansa da maçı alıyor.

Arka alandayız Mason Ryan belgesel çekimi tadında röportaj veriyor. EC3’nin korkak olduğunu belirtirken Boom görevlisi EC3’ye biat edeceksin diyor. Bu kim? Mason Ryan şaşırıyor. Mason boomcunun yanına giderken boomu kafasına yiyor. Ardından da EC3 olay yerine geliyor ve Mason’a arkadan saldırıyor boom ile kafasına vuruyor. Ardından kameramız boomcuyu gösteriyor. Boomcu olayla alakasız birisi gibi görünürken elini boynunun altına geçiriyor slikon maskeyi çıkartıyor. Bu kişi Drake Maverick! Maverick ve EC3, Ryan’ın yerde yatan halsiz bedeni üzerinde poz kesiyor.

İlgili maske: https://cdn.dsmcdn.com/mnresize/500...s/20211108/11/170824895/297419872/1/1_org.jpg

Tag Team Match
Prime Time Players def. Los Matadores

Ring kenarında El Torito destek verse de PTP bileğinin hakkı ile alıyor.

Arka alandayız Joe Hendry yine belgesel tadında bir röportaj veriyor. Kazanmanın kıyısında olduğunu ama kaybettiğini belirtiyor. Yine bu onun için ciddi bir kayıp değilmiş bundan sonra önüne gelecek fırsatları en iyi derecede değerlendirecekmiş. Ardından Hendry yerde duran gitarını alıp şarkısını söylüyor. Segment sona eriyor.

Singles Match
EC3 (w/Drake Maverick) def. Hornswoggle

İlk olarak Hornswoggle geliyor. Ardından Drake Maverick geliyor. Maverick bu gece kendisinin yerine EC3’nin maça çıkacağını belirtiyor. EC3’yi de bu arada öve öve bitremiyor. EC3 geliyor. EC3 uzun bir giriş yapıyor. Ardından maça geçiyoruz. EC3 adeta Hornswoggle’ı harcıyor ve maçın ardından da saldırısına devam ediyor. Derken girişte başında sargı ile Mason Ryan geliyor. Koşuyor ama biraz da sakatlık satarak bunu yapıyor. Ryan ringe giriyor. EC3 ringin dışına atıyor kendisini derken sandalye ile Drake Maverick, Ryan’a arkadan vuruyor. Ryan diz çöküyor ardından bir darbe daha Ryan yere yığılıyor. EC3 ringe giriyor ve One Percenter yapıyor. Ryan yerle bir olurken EC3 poz kesiyor. Drake ise seyircilere EC3’yi işaret ediyor. Seyirciler EC3’yi feci bir şekilde booluyor.

Scranton binasındayız Jim ve Pam grev yapan kadınların yanına gidiyor ama daha ağızlarını bile açamadan kadınlar ellerine ne geçtiyse yumurta, domates vs ikilinin üzerine atıyorlar. Jim ve Pam oradan hemen uzaklaşıyorlar ve araçlarına atlıyorlar. Kadınlar ise arkalarından bir şeyler daha atmaya devam ediyorlar.

Tag Team Match
Yoshi Tatsu & Ryback def. Erick Rowan & Ezekiel Jackson

Maç esnasında Ezekiel ve Erick anlaşamazlar. En sonunda Yoshi, Erick’i tuş ederek maçı bitiriyor. Ancak maçın ardından Ryback, Yoshi’yi omuzladığı gibi Shell Shocked yapıyor ve şovu ayakta kapatıyor.​
 

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Katılım
31 Ocak 2021
Konular
2,640
Mesajlar
17,850
Tepkime puanı
7,100
Puanları
785
Konum
Silsbee, Texas
Mark Henry
Bobby Lashley
Son maç okurken bayıltacak cinsten, feci muhteşem iyi bir kadro. Ezekiel Jackson'ın önce Rowan'ı sonra da Dwight'ı ezeceğini düşünüyorum ve kemeri acilen alması gerektiğine inanıyorum.
 
Üst