Be A Booker | Dunder Mifflin Wrestling

Styles Clash

This Is The Way
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,109
Mesajlar
63,305
Tepkime puanı
4,811
Puanları
1,630
Yaş
27
Konum
İzmir
Edge
Carlito
Mifflin Down
6 Ekim 2022
8. Bölüm

Pre


Yoshi Tatsu hakkında bir klip izliyoruz. Ardından kendisini spor salonunda görüyoruz. Röportaj veriyor. Tatsu Japonca konuşuyor. Alt yazı ile neler söylediğini öğreniyoruz. Kendisi turnuvayı kazanmaktan bahsederken Ryback en sonunda gelip ona saldırıyor. Ryback, Tatsu’yu halterin altına sıkıştırıp boğmaya başlıyor. Ancak güvenlik araya giriyor. Ryback güç bela oradan uzaklaştırılıyor. Sağlık görevlileri Yoshi’nin durumu ile ilgileniyorlar. Acaba bu gece maça çıkabilecek mi?

Main Show

Intro’nun ardından şovu Michael Scott, Jim Halpert ve Dwight Schrute delegesi açıyor. Michael seyircilerden inanılmaz bir destek alıyor. En sonunda ringe giriyorlar. Ringde bir kürsü ve kürsünün üzerinde örtü var. Örtünün altında da kemere benzeyen bir şey var. Michael seyirci desteği karşısında oldukça şımarık ve mahcup vaziyetlere bürünüyor. En sonunda seyircileri daha da çok gazlıyor. Konu kadınlara geliyor. Seyirciler Michael’a verdikleri desteği bırakıp “We Want Women” chantleri atıyor. Michael “That’s what she said” diyor. Ardından Dwight sözü alıyor ve seyircilere çenelerini kapatmasını söylüyor. Michael ise Dwight’a asıl sen çeneni kapat diyor ve konuya parmak basıyor. Michael bu işin çığrından çıktığını belirtiyor. Ama çözecekmiş. Bu işin bu kadar uzamasından Dwight ve Jim sorumluymuş. Jim söz alıyor. Dwight’ın kuzenleri bu meseleyi fitilledi derken Dwight sen de bir kadın güreşçiye cinsiyetçilik yaptın Jim diyor. Jim ise sert bir şekilde yapmadım derken Michael tatlı sert bir şekilde araya giriyor. Ortamı sakinleştiriyor ve gelecek hafta bizzat kendisi görüşecekmiş. Ardından Cadılar Bayramı için 27 Ekim tarihi için Halloween Special duyuruyor. Seyirciler hypleanıyor. Ardından örtüyü kaldırıyor ve bizlere DMW Scranton Championship kemerini tanıtıyor. Bu şovda yapılacak 4’lü merdiven maçında kemer sahibini bulacakmış. Ayrıca şov 3 saatlik özel bir süreye sahip olacakmış. Michael seyircileri gazladıktan sonra Jim ve Dwight ile birlikte oradan ayrılıyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

#1 Contender Match For DMW Scranton Championship
John Morrison def. Shelton Benjamin

Gecenin açılışını iki atletik adam yapıyor. JoMo maçı Starship Pain ile alıyor.

Jim ve Pam çifti röportaj verirler. Kadınların grevi konusunda geçen hafta canlarını zor kurtarmışlar. Jim olayların bu noktaya gelmesinden ötürü üzgünmüş. Bundan sonra yapacağı şakalarda daha dikkatli olacakmış.

#1 Contender Match For DMW Scranton Championship
Alex Riley def. Curtis Axel

Riley maçı zorlansa da temiz bir şekilde alıyor. Maçın ardından seyircilerin içinde zorlama babyface pozlar veriyor. Ancak seyirci desteğini istediği gibi alamıyor.

Arka alandayız Heath Slater ve Rhyno var. Slater, Zack Ryder’a giydiriyor onun ta bir kavas olduğunu belirtiyor. Çünkü Chelsea Green’in OF paylaşımları dillerdeymiş. Ancak imkanı olmayan güreş hayranları için bir güzellik yapacakmış. Bir hacker ile anlaşmışlar. Hacker Chelsea’nin tüm OF içeriklerini ifşalayacakmış. Slater ve Rhyno sinsi sinsi sırıtırken seyircilerden muazzam bir reaksiyon geliyor. Hatta durum Stanley’nin ilgisini bile çekiyor. Stanley ve Creed heyecanlarını dile getiriyorlar.

Yoshi Tatsu’nun günün erken saatlerinde uğradığı saldırıyı görüyoruz. Ardından sağlık görevlilerine bağlanıyoruz. Şirket doktorumuz Drake Romaray Yoshi’nin bu gece maça çıkmasının imkansız olduğunu belirtiyor.

#1 Contender Match For DMW Scranton Championship
Joe Hendry def. Mason Ryan

Mason Ryan geçen hafta aldığı darbeler sonucu başı sargıda çıkıyor. Maça geçiyoruz. Ryan sakat olmasına rağmen domine ediyor ama Hendry’den headlocklar geliyor. Ryan’ın kafası kanıyor. Hakem maçı bitirmek istiyor ama Ryan devam edeceğini belirtince devam ediyor. Ryan sonlara doğru maçı bitirecekken Drake Maverick apronda hakem onunla uğraşırken EC3 geliyor ve Ryan’ın kafasına sandalye patlatıyor. Ryan kanlar içinde yerde. EC3 ringi terk ediyor. Maverick de aprondan iniyor. Hendry tuşa gidiyor ve maçı bitiriyor. Maçın ardından EC3, Ryan’a saldırmak istiyor ancak hakem eliyle X işareti yapıyor. (out: bu hareket gerçek sakatlığa işarettir) EC3 hakem ile tartışıyor. En sonunda Ryan’a dokunmuyor ama onun tepesinde poz veriyor. Maverick de EC3’yi işaret ediyor. Reklamlara gidiyoruz…

Michael Scott’ı ofisinde telefon ile konuşurken görüyoruz. Objektife yakalanınca apar topar telefonu kapatıyor. Michael ardından kadınların grevine değiniyor. Bu olayların en başından bu yana bu noktaya geleceğini çok iyi biliyormuş. İlk olarak bu işleri çözmesi için Dwight’a yetki vermiş ama başarısız olmuş. Sonra Jim’e yetki vermiş ama o da başarısız olmuş. Gelecek hafta ise Michael kadınların içine girip bu işi çözecekmiş. Böylece Michael kendisinin ihtiyaç duyulan yönetici olduğunu tüm DMW alemine gösterecekmiş. Ayrıca Jim ve Dwight’ın bu olay üzerine Michael’a duyacakları saygı artacakmış.

#1 Contender Match For DMW Scranton Championship
Chris Masters def. EC3 (w/Drake Maverick)

EC3 maçı üstün götüren taraf oluyor. Maçın sonlarına doğru Masters üstünlüğü alırken Maverick maça karışmak istiyor. Hakem Maverick ile meşgul bu esnada Hornswoggle’ın müziği duyuluyor. EC3 girişe odağını vermişken Hornswoggle geliyor ve arkadan EC3’nin bacak arasına tokmak ile vuruyor. Maverick hakemi uyarıyor ama nafile. Derken Masters kendisine gelip maçı bitiriyor. Hakem tuşu sayarken Maverick müdahale etmek istiyor ama Horny onu kalçasından ısırıyor. Hakem de bu arada tuşu sayıyor. Masters maçı kazanıyor. Horny ise kendisini seyircilerin içine atıyor kendisine inanılmaz bir destek var. Maverick ise bu arada EC3 ile ilgileniyor.

Arka alandayız John Morrison, Pam’e röportaj verirken Alex Riley olay yerine geliyor ve JoMo’yu tebrik ediyor. JoMo olanlara anlam veremese de teşekkür ediyor. Riley konuşmaya devam ediyor. JoMo’nun özel birisi olduğundan bahsediyor onunla Scranton kemeri için mücadele edecek olmak güzelmiş. Derken JoMo teşekkür ediyor. Riley ise ısrarla JoMo’nun spotunu çalmaya çalışıyor. En sonunda Pam röportajı sonlandırıyor.

Ryback ringe DMW hakemlerinden Kevin Malone ile geliyor mikrofon alıyor. Andy Bernard ringi terk edecekken ona kalmasını söylüyor. Seyirciler We Want Yoshi chantleri atınca inanılmaz keyifleniyor. Seyircilere çenelerini kapatmasını söylüyor. Çünkü bu gece Yoshi Tatsu olmayacakmış onu yemiş. Ryback keyif kahkahası atıyor. DMW tarihinin en büyük boosunu alıyor. Ryback inanılmaz keyifleniyor. Derken Ryback mikrofonu Kevin’e veriyor ve ona söylemesini istiyor. Kevin Malone bu gece Yoshi Tatsu’nun maça çıkamayacağını duyuruyor. Ryback ardından mikrofonu Andy’e veriyor. Andy ise zorbalığı uğramış bir ifade ile Yoshi Tatsu’nun maça çıkamaması sonucu Ryback’in finale yükseldiğini duyururken Yoshi Tatsu’nun müziği duyuluyor! Yoshi Tatsu geliyor. İnanılmaz bir pop kopuyor. Ryback oldukça sinirli. Yoshi Tatsu’nun elinde mikrofon var omzu falan sargıda. Tatsu bu gece yarı final maçına çıkacağını duyuruyor. Derken Dwight geliyor. Dwight bunun kabul edilemez olduğunu belirtiyor. Dwight inanılmaz bir boo alırken Michael Scott’ın müziği duyuluyor. Michael Scott, Dwight’ın önüne çıkarak bu şirketin sahibi olarak bu maçı bir şartla onaylayabilirmiş. Dwight engel olmaya çalışıyor ama Michael ona çenesini kapatmasını söylüyor. Yoshi bu durumda maça çıkarsa yaşanacaklardan DMW şirketi hiçbir şekilde sorunlu olmayacakmış. Yoshi kabul ediyor ve maç onaylanıyor. Andy Bernard kıvrak bir hamle ile maçın anonsunu yapıyor. Yoshi ringde yerini alıyor ve maç başlıyor.

DMW World Heavyweight Championship Tournament Final Match
Yoshi Tatsu def. Ryback

Ryback zil çalar çalmaz dominant bir peformans sergiliyor. Yoshi’nin maç boyunca sakatlığı nüksediyor. Ancak seyirci desteği ile ayakta kalıyor. Ryback maçta bir an tuşu bulacakken bundan vazgeçiyor ve kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor. Maçın bir anında Ryback, hakem Kevin Malone ile tartışıyor. Yoshi bundan istifade ediyor ve small package! Yoshi çok kuvvetli bağladı! Kevin Malone tuşu olması gerektiği gibi sayıyor tüm arena ona eşlik ediyor: BİR! İKİ! ÜÇ! Yoshi kazandı, Kev zili çaldırıyor. Yoshi kendisini ringin dışına atıyor Kev de Ryback’i öfkeli görünce kendisini atıyor. Ringin dışında Yoshi’nin elini havaya kaldırıyor. Sağlık görevlileri gelip Yoshi’ye buz tedavisi uyguluyor ama Yoshi aldığı destek karşılığında direkt kendisini seyircilerin içine atıyor. Ryback ise ringde kudurmuş durumda! Şov Yoshi’nin seyircilerin içindeki galibiyet gösterisi ile sona eriyor…

DMW World Heavyweight Championship Tournament

Semi Final

Yoshi Tatsu def. Ryback
Ezekiel Jackson vs Erick Rowan

Final
Yoshi Tatsu vs ???

Halloween Special

DMW World Heavyweight Championship Tournament Final Match

Yoshi Tatsu vs ???

Ladder Match For First Ever DMW Scranton Championship Match
John Morrison vs Alex Riley vs Joe Hendry vs Chris Masters

Haber Köşesi

Mason Ryan segmentinde Mason Ryan gerçekten de sakatlanmış. Durumu çok ciddi değilmiş ama önlem amaçlı hakem EC3’yi saldırı esnasında durdurmuş aksi halde EC3’nin saldırıyı biraz daha uzatması bekleniyormuş.​
 

AJKOY2J

Acknowledge Him
Katılım
17 Haz 2016
Konular
201
Mesajlar
10,461
Tepkime puanı
701
Puanları
800
Konum
Edmonton
AJ Styles
-
Mason Ryan'ın bu evrende de kariyeri çok iyi gitmeyecek galiba.d Yoshi Tatsu kalbimi kazandı bu şov ama turnuvada hala tarafım Rowan, sebepler malum. Dwight gibi idoller varken bu şirket Jim gibi kepazelere bırakılmaz.
 

Styles Clash

This Is The Way
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,109
Mesajlar
63,305
Tepkime puanı
4,811
Puanları
1,630
Yaş
27
Konum
İzmir
Edge
Carlito
Mifflin Down
13 Ekim 2022
9. Bölüm

Pre


Michael Scott üstü açık lüks aracı ile Scranton binasına giriş yapıyor. Michael Scott, Lady Gaga’nın “Just Dance” şarkısını dinlerken kameralara “It’s Britney Bitch!” diyor. Ardından kadınların grevi hakkında konuşuyor. Dış ses olarak duyuyoruz bu esnada bir yandan da binaya girdiğini görüyoruz. Ofisindeki pencereden grev yapan kadınlara bakıyor. En sonunda bizlere şirket avukatı David Otunga’yı tanıştırıyor. Otunga, Michael’e şüphesiz bu meselenin üstesinden geleceklerinden bahsediyor. Michael ise “That’s what she said” diyerek karşılık veriyor. Michael, Otunga’ya güveniyormuş.

Main Show

Into’nun ardından şovumuz açılıyor. Alex Riley şovu açan isim oluyor. Dakikalarca taunt yaptıktan sonra mikrofon alıp konuşmaya başlıyor. Riley seyirciye oynuyor ama istediği reaksiyonu alamıyor. Derken Joe Hendry geliyor. Hendry’nin şarkısına seyirciler eşlik ediyor. Hendry, Riley’e bu iş işte böyle yapılır adeta diyor. Ancak yine de seyircilerin tepkisi vs umurunda değilmiş. Joe Hendry Prestigous Ones imiş ve kalabalıkların sevgisinden değil nefretinden güç alırmış. Riley kahraman olmakla yanlış bir yolda olduğunu belirtiyor. Riley ise Hendry’nin yanıldığını belirtiyor. İkili tartışmaya başlayınca Chris Masters geliyor. Masters ringde iki ahmağın bulunduğunu belirtiyor. Scranton kemeri için iddiasını koyuyor tartışma üçlenirken en sonunda John Morrison geliyor ve müthiş bir pop alıyor. Morrison da tartışmaya dahil oluyor. Riley, Morrison övüyor. Fakat Morrison çok da sallamıyor. Tartışma hiddetleniyor. En sonunda General Manager Dwight Schrute geliyor. Schrute “holla holla playa” diyerek Teddy Long’a kendi usulünce selam çakıyor ve tag team maçını ayarlıyor.

Tag Team Match
John Morrison & Alex Riley def. Chris Masters & Joe Hendry

Hendry tag alacakken aprondan iniyor ve arka alanın yolunu tutuyor. Morrison böylece tuşu Masters üzerinden buluyor. Maçın ardından Riley, Morrison’ın elini havaya kaldırıyor, seyircilere Morrison’ı gösteriyor ama Morrison, Riley’nin bu gösterisine pek anlam veremiyor.

Arka alandayız Pam Halpert, Joe Hendry’i yakalıyor ve Masters’ı neden sattığını soruyor. Hendry ise Scranton Şampiyonluğu maçının çok çetin olacağını ve bu maç adım adım yaklaşırken vücuduna hasar vermemesi gerekiyormuş. Bir tag team maçı önemli değilmiş derken Pam Halpert hızla oradan uzaklaşıyor ve Chris Masters gelip Hendry’e saldırıyor. İkili kavga ederken güvenlik gelip ikiliyi ayırıyor.

Tag Team Match
El Camino (Hunico & Camacho) def. Major Bros (Zack Ryder & Curt Hawkins)

Major Bros maçta üstünlüğü ele alırken titantrona bir anda Chelsea Green’in müstehcen bir videosu düşüyor. Videoda çekim yapan kişinin Zack Ryder olduğunu görüyoruz. Chelsea Green ışık, çekim açısı vb konularda talimatlar veriyor. Ryder ise böyle çok seksi oldun bebeğim diyor. Ryder öfke krizine giriyor. Slater ve Rhyno girişte görünüyorlar. Ryder onların yanına gitmek isterken Hunico onu ringe çekiyor ve DDT + Senton Bomb yapıyor. Tuşa gidiyor. Bu esnada Hawkins bozmak isterken Camacho engel oluyor. Hunico ve Camacho ringi terk ediyorlar. Slater ve Rhyno ringe geliyorlar önce sandalye ile Hawkins’i indiriyorlar. Ardından titantronda Chelsea Green ile Zack Ryder’ın Only Fans özel içeriklerini tüm dünyaya izletiyorlar. Heath ardından mikrofon alıyor. Heath, Ryder’ın tüm dünyaya rezil olduğunu söylüyor. Ardından mikrofonu yere atıyor ve Rhyno ile birlikte poz veriyor.

Ryan Howard’ın Instagram paylaşımını izliyoruz. Ryan Amerika’ya adımını atmış. Yanında Japon Güreşi’nin en iyisi Kazuchika Okada’da da varmış. Kazuchika Okada Halloween Special’da DMW debutunu yapacakmış.

Mason Ryan’ın uğradığı saldırıyı görüyoruz. Ardından Mason Ryan’ın müziği duyuluyor. Seyircilerden çok iyi bir reaksiyon geliyor. Ryan girişte görünüyor. Başında sargı var. Ryan ringe giriyor ve mikrofon alıyor. Ryan kafasına 7 dikiş atıldığını ama durumunun iyi olduğunu söylüyor. Kendisi şu an temizmiş. Şu an şu dakika EC3’yi istiyormuş! Ryan agresif bir şekilde meydan okuyor. Ardından titantronda EC3 beliriyor. Kendisi arka alanda EC3 gülümsüyor. Ryan’a laf atıyor. Sandığından güçlü çıktığını belirtiyor. Fakat O’nun için aynısını söyleyemezmiş. EC3 tekrardan gülümsüyor ve yerde yatan Hornswoggle’ı bize gösteriyor. Drake Maverick de başında. EC3 yazık diyerek iç geçiriyor. Seyirciler booluyor. Ryan ise ringde sinir harbi geçiriyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Joe Hendry temkinli bir şekilde arena dışına çıkıyor ve taksi çeviriyor. Hendry şoföre gazlamasını söylüyor. Şoför gaza basıyor aynadan Hendry’e bakıyor! CHRIS MASTERS! Hendry bunu fark ettiği gibi Masters’a saldırıyor. İkili kavga ederken araç da seyir haline gelmişken bir kamyon da onlara çarpıyor. Feci bir kaza oluyor.

Singles Match
Curtis Axel def. Brodus Clay via count out

Brodus maçta rakibini ezerken Boogeyman’in müziği duyuluyor arena kızıla boyanıyor ve Brodus Clay ürküyor en sonunda korkup seyircilerin içinden kayboluyor.

Michael Scott ve Av. David Otunga grev yapan kadınların yanına geliyor. Kadınlar Michael’ı görünce tepkilerini gösteriyorlar. Tam taşlara sopalara molotoflara sarılacaklarken Michael sakin olmaları için ikazda bulunuyor. Buraya çözüm için gelmiş. Kadınlar sakinleşiyor. Michael öncelikle avukatımızı dinlememiz gerektiğini söylüyor. Av. David Otunga bu dosyada DMW COO’su Jim Halpert’ın cinsiyetçi bir yaklaşımda bulunmadığı ve yapılan uygulamanın cinsiyet fark etmeksizin herkese yapıldığından bahsediyor. Ayrıca çalışanların maaş, sigorta gibi temel hakları sözleşmeye uygun bir şekilde yatırılmaktaymış. Bu da kadınların grevinin yasadışı olduğunun bir göstergesiymiş. Kanunlara grev hakkının ortaya çıkması için sözleşme şartlarının yerine gelmemesi, uygunsuz çalışma koşulları gibi durumların ortada olması gerekiyormuş. Kadınlar küplere biniyor ve ikiliyi çembere alıyorlar. Alicia Fox bize bunları söylemek için mi geldin diye Michael’a soruyor. Michael’ın etrafı sarılı ve çok korkmuş vaziyette. Michael hayır elbette bunun olmayacağını belirtiyor ve David Otunga’yı açık açık kovduğunu belirtiyor. Otunga ne olduğunu anlamaya çalışırken de Michael Halloween Özel şovuna grevdeki bütün kadınları çağırıyor. Bu işi orada sonuçlandıracaklarmış. David Otunga bu şovmenist saçma hareketleri kabul edemezmiş. Michael “that’s what she said” diyerek oradan koşarak uzaklaşıyor. Otunga peşinden gitmek isterken Khrama’ya çarpıyor ve grev yapan bütün kadınlar Otunga’yı yeşil çam çemberine alıp bir güzel dövüyorlar. Otunga yerle bir oluyor.

DMW World Havyweight Championship Tournament Semi Final
Erick Rowan (w/Dwight Schrute) def. Ezekiel Jackson

Erick Rowan bileğinin hakkı ile alıyor. Maçın ardından Dwight ve Erick gövde gösterisinde bulunuyor. Şov bu görüntülerle sona eriyor.

After Credits

Hunico telefonda İspanyolca konuşuyor. Kendisi itaatkar görünüyor. Hunico telefonu kapatıyor ve Camacho’ya Patron’un yakında burada olacağını ve buraların alev alacağından bahsediyor. İkili pis pis gülerken şov tamamen sona eriyor…

DMW World Heavyweight Championship Tournament

Final

Yoshi Tatsu vs Erick Rowan

Halloween Special

DMW World Heavyweight Championship Tournament Final Match

Yoshi Tatsu vs Erick Rowan

Ladder Match For First Ever DMW Scranton Championship Match
John Morrison vs Alex Riley vs Joe Hendry vs Chris Masters

Grevdeki Kadınlar İle Anlaşma

Haber Köşesi


*Dave Meltzer’in haberine göre Mason Ryan’ın gerçek sakatlığına yönelik haberler gerçeği yansıtmıyormuş. Hakemin X işareti yapması bile bir senaryonun parçasıymış. Amaç burada Mason’ı babyface EC3’yi ise ultraheel pazarlamakmış.

*Yaşadıkları kaza sonucunda Joe Hendry ve Chris Masters’ın sağlık durumları belirsizmiş. Gelecek Mifflin Down şovunda durumları netleşecekmiş.​
 

Flip Flop 'N Fly

tatildeyim
Katılım
17 Eyl 2017
Konular
120
Mesajlar
5,034
Tepkime puanı
2,846
Puanları
735
Dusty Rhodes
Jim Cornette
Valla şahane bölüm. Masters-Hendry olayında bir tek Master'ın "Where to Hendry?" demesi eksik.

Ryan Howard'ın Okada yerine Toru Yano getirme ihtimali var. Ne olacak, bekliyorum.
 

Styles Clash

This Is The Way
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,109
Mesajlar
63,305
Tepkime puanı
4,811
Puanları
1,630
Yaş
27
Konum
İzmir
Edge
Carlito
Mifflin Down
20 Ekim 2022
10. Bölüm

Pre Show


Jim Halpert’ı arka alanda görüyoruz, elinde askıya asılmış takım elbise var. Jim hayır bunun kendisi için değil Dwight için olduğunu belirtiyor ve gülüyor. Jim Dwight’ın soyunma odasına girip takım elbiseyi dolaba koyuyor. Tam odadan çıkacağı esnada Dwight ve Erick Rowan’ı görüyoruz. Dwight’ın elinde valiz var üstünde ise eşofmanlar var. Dwight, Jim’e neden burada olduğunu soruyor. Jim ise Dwight’ın eşofmanla gezdiğini ve bunun şaşırtıcı olduğunu belirtiyor. Dwight ise uçuş esnasında olabildiğince rahat olunması gerekiyormuş. Tam bu sözün ardından Dwight belgesel röportajında bu duruma değiniyor. Uçuş esnasında eşofman tarzı rahat elbiseler giymek daha konforluymuş ve Dwight bu tip püs noktalara dikkat edermiş. Tekrardan olay yerine dönüyoruz. Dwight, Jim’in COO olmasının soyunma odalarına kafası estiğinde girebileceği anlamına gelmediğini belirtiyor. Jim ise Dwight’a hak veriyor ve küçümseyici bir şekilde omzuna dokunuyor. Jim oradan ayrılıyor. Dwight, Jim gidince dolabını açıyor ve bir takım elbise görüyor, takım elbisesini kokladıktan sonra güzel diyor. Tam olarak müdürlere layık bir takım elbiseymiş. Dwight bu Rowan’a kontrat törenini hatırlatıyor. Bu gece kritikmiş. Bu uzun segmentin ardından intro giriyor ve şov başlıyor.

Main Show

Kontrol Töreni

Intro ve pyro şovunun ardından şovumuz açılıyor. Jim Halpert şovu açan isim oluyor. İyi bir pop alıyor. Jim ringe geliyor. Ringde zemininde siyah bir örtü var bir adet masa ve sandalyeler var. Masanın üzerinde ise DMW World Heavyweight Şampiyonluğu mevcut. Jim öncelikle Yoshi Tatsu’yu ardından da erick Rowan’ı takdim ediyor. Rowan, Dwight ile birlikte geliyor. Masaya oturuluyor. Yoshi konuşuyor Japon aksanlı İngilizcesi ile derdini anlatıyor. Şampiyon olacağını belirtiyor. Dwight ise bunun mümkün olmayacağını çünkü Erick Rowan’ın çok daha kuvvetli olduğunu belirtiyor. Bir keresinde traktörün benzini bitince koca tarlayı bir boğa gibi tek başına sürmüş. Rowan pazularını gösteriyor. Yoshi ise burasının bir çiftlik değil bir güreş arenası olduğunu belirtiyor. Rowan’ı yenince tarla sürmeye devam edebilirmiş. Rowan sinirleniyor. Dwight çiftlik hayatını küçümsediği için Yoshi’ye sinirleniyor. Balıkçılıktan daha büyük bir meziyetmiş. Yoshi balıkçılık ne alaka diye soruyor. Dwight, bu sözleşmeye bir madde eklenmesini istediğini belirtiyor. Erick Rowan şayet Yoshi’yi hastanelik ederse veya kalıcı bir hasar bırakırsa DMW şirketi ve Rowan bundan sorumlu olmamalıymış. Jim etik güreş kuralları çerçevesinde bu maçın gerçekleşmesini istediğini belirtiyor. Yoshi ise yarı finalde Ryback’i sakat sakat yendiğini belirtiyor. Erick Rowan hiçbir şey yapamazmış. Rowan ise görelim öyleyse deyip ayağa kalkıyor. Tatsu da kalkıyor. İkili burun buruna geliyor. Rowan, Tatsu’yu itiyor. Tatsu saldıracakken Dwight araya giriyor derken Jim arkadan onun elbisesini çekiyor ve anında yırtılıyor. Dwight iç çamaşırları ile kalıyor. Seyirciler önce olayın şokunu ringdeki üç adam gibi yaşıyor. Ardından da kahkahayı basıyorlar. Jim hemen kaçıyor. Dwight peşinden giderken Rowan da Yoshi’den dropkick yiyor. Yoshi ardından kemeri kenara bırakıp Rowan’ı masaya yatırıyor ve diving elbow drop yapıyor. Masa kırılıyor. Yoshi ayağa kalkıp Rowan’ın tepesinde kemer ile poz veriyor.

Tag Team Match
Lucha Dragons def. Heath Slater & Rhyno

Maçı Slater & Rhyno ikilisi üstün götürürken Ryder ve Hawkins ikilisi girişte görünüyor. Slater dikkatini girişe vermişken Sin Cara’dan roll-up yiyor ve tuş oluyor. Maçın ardından Ryder ve Hawkins saldırı için geliyorlar ama Slater ve Rhyno kaçıyorlar. Ryder ve Hawkins onları kovalıyor. Luchalar ringde galibiyet kutlarken arkalarında El Camino ekibi beliriyor. Hunico ve Camacho ikiliye saldırıyor. Luchalar yerle bir oluyor. Hunico ardından mikrofon alıyor ve gelecek Halloween şovunda El Camino vs Lucha Dragons maçını duyuruyor.

Geçen hafta Chris Masters ve Joe Hendry arasında yaşananları izliyoruz. İkili en sonunda araç içinde kaza yapıyorlar. Ardından arka alana Pam Halpert’a bağlanıyoruz. Pam Halpert geçen haftaki kazadan ötürü Joe Hendry ve Chris Masters’ın bir süre aksiyonda olamayacaklarını ve bu sebeple gelecek hafta Cadılar Bayramı Özel şovunda bulunamayacaklarını belirtiyor. Onların yerine maçta Dünya Şampiyonluğu yarı finalistleri Ryback ve Ezekiel Jackson yer alacakmış. Pam ardından yanındaki Alex Riley’e yöneliyor. Alex Riley açıyor ağzını yumuyor gözünü bunun bir saçmalık olduğunu belirtiyor. O ikisi bunu hak etmemiş. Maçın John Morrison ve Alex Riley arasında bire bir olması gerektiğini savunuyor. Derken Ezekiel Jackson geliyor. Ezekiel dostum bir problem mi var diye agresif bir tonda soruyor. Riley ise çekimser hayır yanlış anlaşılma olduğunu belirtiyor. Pam araya giriyor. Ezekiel’e mikrofon yönelterek Alex Riley’nin alınan bu karardan memnun olmadığını belirtiyor. Ezekiel sırıtıyor ve maçı hak ettiğini göstermek için bu gece Alex Riley’e meydan okuduğunu belirtiyor. Alex Riley geri adım atıyor ama en sonunda kabul ediyor. Ezekiel gidiyor. Riley, Pam’e ne yaptın dercesine bakarken Pam de olay yerini terk ediyor.

Singles Match
Alex Riley vs Ezekiel Jackson ending no contest

İki isim sırasıyla geldikten sonra maçımız başlıyor. Riley seyirciye oynasa da olumlu değil olumsuz tepki alıyor. Ezekiel maçı domine ediyor ama sonlara doğru Ryback geliyor ve iki adama da saldırıp maçın sonuçsuz bitmesine neden oluyor. Ryback iki adamı yere seriyor derken John Morrison geliyor ve Ryback’e saldırıyor. Ryback soluğu ringin dışında alıyor. Ardından Jim Halpert geliyor. Halpert gecenin sonu için Ryback vs John Morrison maçını duyuruyor.

Michael Scott’ın ofisindeyiz. Scott kadınların grevinden bahsediyor. Olayların bu kadar büyümesinin sebebi Michael’ın en başından olaya müdahil olmayıp işi altında çalışan yöneticilere devretmesiymiş. Eğer ki en başta Michael müdahil olsaymış Dwight ve Jim yetersiz oldukları noktaları göremeyip Michael’e yeterince saygı duymayabilirlermiş. Michael onlara yetersiz oldukları noktayı göstermiş. Bundan sonra bir olay geliştiğinde Michael’ın alacağı kararları sorgulama cüretinde bulunmayacaklarmış. Michael en sonunda bu repliği ile konuşmayı tamamlıyor. "Korkulmayı mı yoksa sevilmeyi mi tercih ederim? Kolay. Her ikisi de. İnsanların beni sevdikleri için korkmalarını istiyorum."

Singles Match
Boogeyman def. Drake Maverick

Normalde maç EC3 ile Boogeyman arasında olacaktı ama EC3 reddediyor ve onun yerine Drake Maverick çıkıyor. EC3 maçı spiker masasında sessiz bir şekilde takip ediyor. Boogeyman maçı alıyor. Maçın ardından solucan sekansı yapacakken Brodus Clay gelip ona arkadan saldırıyor. İki adam kavga etmeye başlıyorlar. En sonunda kavga ede ede seyircilerin içinden arka alanın yolunu tutuyorlar. EC3 de bu esnada arka alana gidiyor ama ringde Mason Ryan’ı görüyoruz. Ryan, EC3’yi ringe çağırıyor. Ringe gelmezse Drake’i çok feci hırplayacağını belirtiyor. EC3 ise en kibar tabirle iplemiyor. Ryan’dan arka arkaya 3 kere powerbomb geliyor. EC3 sırıtıp izliyor tam arkasını döndüğünde HORNSWOGGLE! Hornswoggle babadan yadigar İrlanda tokmağı ile EC3’nin takım taklavata vuruyor. EC3’nin tüm karizma yerlerde. Ryan ringde gülüyor. Hornswoggle ise EC3’nin tepesinde poz veriyor.

Arka alandayız Pam Halpert’ı görüyoruz. Pam, Slater ve Ryhno ile röportaj yapmak isterken Slater ve Rhyno ikilisi onu tersleyip kaçıyorlar. Pam sinirleniyor. Ardından Ryder ve Hawkins geliyor. Pam’e nereye gittiklerini soruyor. Pam öfkeli bir şekilde Slater ve Rhyno’nun gittiği yeri gösteriyor. Ryder ve Hawkins teşekkür edip oradan hızla ayrılıyorlar.

Mason Ryan ve Hornswoggle konuşma veriyorlar. Ryan sakatlığından bahsediyor. Kafasına tam 31 dikiş atılmış ama yine de yıkılmamış. Çünkü o tam bir hayvanmış (The Animal). Ryan gülümsüyor. Hornswoggle ise The Animal kelimesini duyunca ironik bir şekilde bakıyor.

Arka alandayız Slater ve Rhyno ikilisi otoparkta soluklanıyorlar. Slater artık güvende olduklarını belirtiyor. Rhyno ise neden kaçtıklarını sorguluyor. Çünkü Rhyno iki adamı da böcek gibi ezermiş. Slater, Ryder’ın ifşalandığını ve karşısında Golyat olsa tanımayacağını belirtiyor. Rhyno saçma diyor. Slater ise ona çenesini kapamasını söylüyor. Derken Ryder ve Hawkins ikilisi karşısına çıkıyor. Yumruk yumruğa iki kavga izledikten sonra Rhyno ve Slater oradan kaçıyorlar. İkili güç bela araçlarına biip uzaklaşıyor.

Singles Match
Ryback def John Morrison

İki isim sırasıyla girişlerini yaptıktan sonra maçımız başlıyor. John Morrison maç esnasında bileğini burkunca Ryback maç boyunca o bölgeye çalışıyor. En sonunda da Shell Shocked yapıp maçı bitiriyor. Ryback şovu ayakta kapatacakken Alex Riley gelip ona saldırıyor ve onu yere seriyor. En sonunda da Riley şovu ayakta kapatıyor.

After Credit
David Otunga’nın ofisine bağlanıyoruz. Otunga’nın gözü kadınlardan yediği dayak nedeniyle mor. Otunga, Michael Scott’ın yapmış olduğu şeyin illegal olduğunu belirtiyor. Fakat her şeyden öte Otunga’yı kazıklamış ve bunun bedelini ödetecekmiş. Şov burada sona eriyor.

Halloween Special

DMW World Heavyweight Championship Tournament Final Match

Yoshi Tatsu vs Erick Rowan

Ladder Match For First Ever DMW Scranton Championship Match
John Morrison vs Alex Riley vs Ryback vs Ezekiel Jackson

Grevdeki Kadınlar İle Anlaşma

Tag Team Match

Major Bros (Curt Hawkins & Zack Ryder) vs Heath Slater & Rhyno

Extreme Rules Match
Boogeyman vs Brodus Clay

Tag Team Match
Mason Ryan & Hornswoggle vs EC3 & Drake Maverick

Tag Team Match
Lucha Dragons (Sin Cara & Gran Metalik) vs El Camino (Hunico & Camacho)​
 

Styles Clash

This Is The Way
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,109
Mesajlar
63,305
Tepkime puanı
4,811
Puanları
1,630
Yaş
27
Konum
İzmir
Edge
Carlito
Bir yukarı çekelim. :)
 

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Katılım
31 Ocak 2021
Konular
2,665
Mesajlar
19,712
Tepkime puanı
8,590
Puanları
815
Konum
Silsbee, Texas
Mark Henry
-
Cadılar bayramı şovunda Creed Bratton'un kanlı gömleğini göremezsek Michael Scott'ı mahkemeye vereceğim, avukatım olarak da David Otunga'yı tutacağım.
 

Last Chance

Misak-ı Milli
Katılım
28 Ağu 2013
Konular
276
Mesajlar
4,421
Tepkime puanı
851
Puanları
1,190
AJ Styles
-
Geriden gelmiş bulunuyoruz ama ilk iki bölümle başladım...

Okurken keyif aldım. :)
 
Üst