Be A Booker | Dunder Mifflin Wrestling

Flip Flop 'N Fly

tatildeyim
Katılım
17 Eyl 2017
Konular
120
Mesajlar
5,034
Tepkime puanı
2,846
Puanları
645
Dusty Rhodes
Jim Cornette
Yine çok sağlam bölüm olmuş.
 

Styles Clash

This Is The Way
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,108
Mesajlar
63,060
Tepkime puanı
4,621
Puanları
1,630
Yaş
26
Konum
İzmir
Edge
Carlito
Mifflin Down
Halloween Special
27 Ekim 2022

11. Bölüm

Pre


Otoparka bir limuzin yanaşıyor ve aracın arka kapısı açıldığında kaslı bir görünüme sahip kır saçlı bir adam çıkıyor. Adamı arkadan garip yürüyüşü ile görüyoruz. Bir saniye bu Vince McMahon mı? Hayır Vince McMahon cosplayi yapmış Michael Scott! Michael Scott çalışanları fırçalıyor. Ardından Ryan ile karşılaşıyor. Onunla adeta Vince McMahon edası ile konuşuyor. Michael, Okada’yı soruyor. Ryan ise Okada’nın bu gece için hazır olduğunu belirtirken Shelton Benjamin geliyor. Shelton bu gece maçının olmamasına isyan ediyor ve maça çıkmak istiyor. Michael ise “No chance in a hell” diyor. Belki Shelton, Michael’ın k*çını öperse olabilirmiş ama. Shelton çok sinirlenirken Michael arkasını dönüyor ve pantolonunu indiriyor. Derken Ryan onu durduruyor. Ryan çok iyi bir fikrinin olduğunu belirtiyor. Ryan, sinir küpüne dönmüş Shelton’a dönüp ringe gitmesini istiyor. Shelton ringe doğru gidiyor. Michael ise yüz ifadesi ile Ryan’a güvendiğini belirtiyor. Ardından şovumuz açılıyor.

Singles Match
Kazuchika Okada (w/Ryan Howard) def. Shelton Benjamin via ending cont out

Arena Cadılar Bayramı’na özel bir şekilde dizayn edilmiş konumda. Spiker masasında Creed Bratton’ı ve Stanley Hudson’ı görüyoruz. Creed Cadılar Bayramı’na özel kanlı gömleğini giymiş. İlk olarak Shelton Benjamin geliyor. Benjamin ringde rakibini beklerken Ryan Howard geliyor ve Okada’yı takdim ediyor. Okada’nın müziği duyuluyor derken girişte sarı saçlı göbekli bir Japon güreşçi beliriyor. Shelton kahkahayı basıyor. Okada ringe giriyor. Shelton mikrofon alıyor. Hayır bu sefer bunun ırkçılık olmadığını belirtiyor. Rakibi çünkü Okada değil Toru Yano’ymuş. Ryan ise onu Okada olduğunu belirtiyor ve zili çaldırıyor. Shelton maç boyunca rakibine gülüyor. Fakat Okada ciddileşince Shelton da ciddileşiyor derken maç ring dışına taşıyor ve Okada rakibini ring posuna bantlayıp ringe giriyor. Okada maçı count out ile alıyor. Okada ve Ryan mutlu bir şekilde arka alanın yolunu tutarken görevliler Shelton’ı çözüyorlar. Shelton oldukça sinirli.

Arka alandayız Alex Riley, Pam Halpert’a röportaj veriyor. Riley bu gece kazanacağını ve şans isteyen herkese bu şansı vereceğini belirtiyor. Riley bu gece “Halkın Şampiyonu” olmak adına güreşecekmiş! Riley kısa röportajının ardından ringin yolunu tutuyor.

Ladder Match For First Ever Scranton Championship
John Morrison def. Alex Riley vs Ezekiel Jackson vs Ryback

John Morrison Cadılar Bayramı’na özel bir attire giyip geliyor. Seyirci desteğini alıyor. Ryback ise Goldberg’ün girişini taklit edip geliyor. Riley seyirciye oynarken Ezekiel Jackson ise Black Adam cosplayi ile girişini yapıyor. Maça geçiyoruz. Morrison çok iyi destek alıyor. Maç esnasında ryback kemeri almaya yakınken Ezekiel ona engel oluyor. Maçı da en sonunda Morrison alıyor. Riley bir köşede hayal kırıklığı yaşarken Morrison mutlu bir şekilde arka alanın yolunu tutuyor.

Michael’ın odasındayız Dwight ve Michael var. Dwight Hulk Hogan cosplayi yapmış durumda. İkili sohbet ederken Dwight hapşırıyor ve Michael bu duruma çok sinir oluyor derken Jim Halpert geliyor. Halpert twitterda TT olduklarını belirtiyor. Michael bunun muhteşem olduğunu belirtiyor. Fakat Jim iyi anlamda değil kötü anlamda olmuşlar. Çünkü Kazuchika Okada gerçek değilmiş. Toru Yano isimli farklı bir güreşçi onun yerine maça çıkmış. Okada’nın bizzat kendisi bile konu ile ilgili tweet atmış. Dwight konuya değiniyor. İki adam arasında büyük bir fark göremediğini belirtiyor. Bir keresinde Jim’in de kendisini bu şekilde kazıkladığını belirtiyor. Michael ellerini başının üstüne alıp düşünmeye başlıyor. Jim’e yanaşıyor. Yapılacak bir şey olmadığını bunun reytingler için iyiye gitmesini umduğunu belirtiyor ve oradan sakince ayrılmaya çalışıyor ama biraz uzaklaştıktan sonra küfürler etmeye başlıyor. Kamera küfürleri bizzat çekiyor. Jim ise bunun NBC açısından hiç iyi olmadığını belirtiyor. Jim oradan ayrıldıktan sonra kameramız uzaklarda birisini gösteriyor. Bu David Otunga! David Otunga şirkete tekrardan nasıl döndü bilinmez ama bu yaşananlardan hoşnut görünüyor.

Tag Team Match
Lucha Dragons (Sin Cara & Gran Metalik) def. El Camino (Hunico & Camacho) via DQ

Lucha Dragons üyeleri tıpkı Rey Mysterio Jr gibi The Phantom cosplayi ile gelirken El Camino üyeleri ise Güney Amerika bölgesine has yüz boyaları ile geliyorlar. Maça geçiyoruz. Luchalar sonlara doğru üstünlük alırken maskeli bir güreşçinin gelip ikiliye saldırdığını görüyoruz. Hakem zili çaldırıyor. Maskeli güreşçi önce Gran Metalik’i alt ediyor. Ardından da Sin Cara’ya cross armbreaker yapıyor. En sonunda bu isim ayağa kalkıyor ve maskesini fırlatıyor! ALBERTO DEL RIO! Alberto Del Rio mikrofon alıyor. Kendisinin “El Patron! Alberto Del Rio” olduğunu belirtiyor. Ancak zaten seyirciler bunu biliyormuş. Alberto luchaları bir tur daha dövdükten sonra El Camino üyeleri ile birlikte arka alanın yolunu tutuyor.

Ringdeyiz Michael Scott, Jim Halpert ve Dwight Schrute geliyor. Üçlü cosplay halinden çıkmış çünkü ciddi bir görüşme mutabakat olacak. Michael da konuşmasında bunu belirtiyor. Michael grevdeki kadınları çağırıyor. Kadın güreşçiler geliyor. Michael, kadın güreşinin gelişiminden bahsediyor. Lafı uzattıkça uzatıyor. Kadınlar ve seyirciler durumdan sıkılırken farklı feminen bir müzik duyuluyor. KELLY KAPOOR! Kelly Kapoor iş kıyafetleri ile ringdeki yerini alıyor. Kelly yanında bir çanta da getiriyor. Kelly, Michael’ın her zamanki gibi sözleri uzattığını ve konuyu saptırmaya çalıştığını belirtiyor. Kelly grev olduğunda Michael’ın kendisi ile görüştüğünü ve kendisine “kadınlar bölümü” için tam yetki verdiğini belirtiyor. Bu alana ne Dwight ne Jim ne de bizzat Michael karışabilirmiş. Michael sırıtıyor durumu toparlamaya çalışıyor. Kelly kadınların kaderi erkeklerin kararlarına bağlı olmamalıymış. Nia Jax üç erkeğin de ringden gitmesini istiyor. Diğer kadınlar da bunu talep edince üçü ringi terk etmek zorunda kalıyor. Kelly ardından çantasını açıyor ve DMW Women’s Şampiyonluğu kemerini tanıtıyor. Kelly bu kemer için bir turnuva olacağını ve kazananın da tarihteki ilk DMW Women’s Şampiyonu olacağını belirtiyor. Ardından müzik çalıyor ve kadınlar mutlu bir şekilde partiliyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Arka alandayız Ezekiel Jackson, Pam Halpert’a röportaj verirken Ryback gelip ona saldırıyor ve bal kabağını onun kafasına geçiriyor. Ezekiel Jackson yerle bir oluyor.

Tag Team Match
EC3 & Drake Maverick def. Hornswoggle & Mason Ryan

Hornswoggle Cadılar Bayramı’na özel giyiniyor. Ryan ise başında sargı ile geliyor. Maçı ise Drake tek başına taşıyor. EC3 maçın büyük çoğunluğunu ringin dışından izliyor. Maçta bir arada Ryan hem EC3 hem de Maverick’in saldırısına uğruyor. Ryan’ın baş sakatlığı nüksedince saf dışı kalıyor. Hornswoggle maçı tek başına taşıyor derken en sonunda EC3 ona One Percenter vuruyor ve maçı bitiriyor. EC3 maçın ardından uzun uzun gövde gösterisinde bulunuyor. Maverick ise kendisini toparlamaya çalışıyor.

Arka alandayız Kelly Kapoor ilerlerken Ryan Howard geliyor. Ryan, Kelly’e selam veriyor ama Kelly bu ilişkinin bittiğini belirtiyor. Artık Kelly bir yöneticiymiş Ryan ise bir dolandırıcıdan fazlası değilmiş. Ryan kimseyi dolandırmadığını söylüyor. Geçmiş geçmişte kalmış. Kelly ise Ryan’ın kocaman bir aptal olduğunu belirtiyor. Tüm dünya şu anda Ryan’ın sahte bir güreşçiyi güreştirdiğini konuşuyormuş. Kelly, Ryan ile alay ettikten sonra uzaklaşıyor. Ryan ise ellerini başının üstüne koyuyor ardından duvarı yumruklayıp oradan uzaklaşıyor.

Extreme Rules Match
Brodus Clay def. Boogeyman

Gecenin en sıkıcı maçı oluyor. Brodus Clay, Boogeyman’i Allah’ına kavuşturup maçı bitiriyor.

David Otunga güvenlik güçleri tarafından arenanın dışına atılıyor. Ardından onunla röportaj yapıyoruz. Otunga, Michael Scott’ın aciz bir adam olduğunu belirtiyor. Sahte bir güreşçiyi dünyanın en büyük güreşçilerinden birisi olarak yutturmak izleyicinin aklı ile alay etmekmiş. Bu yapmış olduğu şey ise acizlikmiş. O Otunga’nın zekasından korkuyormuş. Fakat Otunga yavaş yavaş bu şirketin içine girip Michael’ın kuyusunu kazacakmış. Bu rezillikten sonra NBC kanalı illaki Michael Scott için bir şeyler yapacakmış. Otunga gülüyor ve uzaklaşıyor.

Tag Team Match
Major Bros (Curt Hawkins & Zack ryder) def. Heath Slater & Rhyno

İki takım sırası ile geliyor. Slater ve Rhyno girişlerini yaparken Ryder ve Hawkins’in saldırısına uğruyorlar. Maç hemen başlıyor. Sert geçen bir maç oluyor. Maçın sonlarına doğru hakem yerde kalıyor ve Chelsea Green geliyor. Green ve Slater karşı karşıya geliyorlar. Slater napabilirsin ki şeklinde yaklaşıyor. Green ise ona low blow yapıyor. Slater yerde kalıyor. Ryder tuşa giderken Hawkins de Rhyno’yu ringinden atıyor. Hakem kendisine gelip tuşu sayıyor ve maç bitiyor. Maçın ardından Stanley artık Slater’ın uğruna dövüşmek zorunda kalacağı çocuklarının olmayacağını belirtiyor. Creed ve Stanley feci dalga geçiyorlar.

Erick Rowan’ın eğitim videosunu izliyoruz. Kendisini Dwight Schrute eğitiyor. Rowan çiftlikte ve koca tarlayı tek başına çekiyor. Rowan bunun eğitimin ve gelişimin bir parçası olduğunu belirtiyor. Rowan bir erkeğin sahip olması gereken tüm niteliklere sahipmiş. Bu gece arenayı DMW Şampiyonu olarak terk etmemesi için ortada hiçbir sebep yokmuş. Yoshi Tatsu ise zayıf bir rakipmiş. Onun buralara kadar gelmesi güzel bir underdog hikayesi olsa da DMW’da underdoglara değil dominant adamlara yer varmış.

DMW World Heavyweight Championship Tournament Final Match
Yoshi Tatsu def. Erick Rowan (w/Dwight Schrute)

Andy Bernard maçın anonsunu uzun uzun yaptıktan sonra maç başlıyor. Yoshi’ye çok iyi bir seyirci desteği geliyor. Maçta Dwight’ın müdahaleleri oluyor. En sonunda Yoshi onu yere seriyor. Akabinde Rowan’ı da yere seriyor ve maçı kazanıyor. Maçın ardından konfetiler Yoshi için patlıyor. Jim Halpert geliyor ve Yoshi’ye kemerini veriyor. Yoshi kemeri ile poz veriyor. Rosterdaki bazı face isimler de gelip Yoshi’yi tebrik ediyorlar. Şov bu görüntülerle sona eriyor…​
 

Last Chance

Misak-ı Milli
Katılım
28 Ağu 2013
Konular
276
Mesajlar
4,421
Tepkime puanı
850
Puanları
1,190
AJ Styles
-
Dikkatimi çekti, Main Event'lar genellikle kısa anlatımlı. Öyle mi denk geliyor, yoksa sonlara doğru yoruyor mu? 😅
 

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Katılım
31 Ocak 2021
Konular
2,665
Mesajlar
19,712
Tepkime puanı
8,589
Puanları
815
Konum
Silsbee, Texas
Mark Henry
-
Kelly Kapoor'dan daha iyi kadın devrimi yapabilecek birini düşünemiyorum. O kemer etrafında muhteşem şeyler dönecek. Bir an gerçekten Okada gelecek sanıp korkmuştum. Neyse ki o gelmedi. Okada isteyen NJPW izlesin. Tatsu'yu da tebrik ederim ama Ezekiel baba onun karşısına yakında dikildiğinde Lesnar görmüş Kofi durumuna düşecek.
 

Styles Clash

This Is The Way
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,108
Mesajlar
63,060
Tepkime puanı
4,621
Puanları
1,630
Yaş
26
Konum
İzmir
Edge
Carlito
3 Kasım 2022
Mifflin Down
12. Bölüm

Pre


Michael Scott ofise geliyor. Jim Halpert onu karşılıyor. Jim Halloween şovunda Kazuchika Okada yerine farklı bir güreşçinin sahne alması NBC yönetiminin hoşuna gitmediğini belirtiyor. Bunun için şirkete İK atamışlar. Michael ise Ryan’ın işsiz kalmamasını istediğini belirtiyor. Jim ise onun hakem olarak şirkette kalabileceğini belirtiyor. Michael buna seviniyor ve İK ile tanışmak istediğini belirtiyor. Jim ise bunun için çok da hevesli olmamasını öneriyor. Michael ise ne olabilir ki diyerek İK’nın yanına gidiyor. İK uzmanı TOBY FLENDERSON! Michael, Toby’i görünce başından aşağıya soğuk suların döküldüğünü hissediyor. Toby merhaba demek isterken Michael “NOOOOO!” diye bağırıyor. Michael ardından “NO GOD PLEASE NO! NOOOOOOOOOOO!” diye bağırıyor. Ardından şovumuz başlıyor.

Main Show

Şovu COO Jim Halpert açıyor. Halloween şovunun çok fantastik olduğundan bahsediyor. Artık yeni bir DMW World Heavyweight Şampiyonumuz varmış. Kendisi tarihin ilki olmuş. Jim, Yoshi Tatsu’yu takdim ediyor. Tatsu omzunda kemerle birlikte ringin yolunu tutuyor ve seyircileri selamlıyor. Tam konuşmasına başlayacakken Erick Rowan ve Mifflin Down Genel Müdürü Dwight Schrute geliyor. Schrute, Yoshi’nin daha iki kelimeyi bir araya getiremediğini ve bu kemer için yetersiz olduğunu belirtiyor. Erick Rowan’ın bu kemer için ikinci bir şans hak ettiğini belirtiyor. Jim ise Rowan’ın hakkını doldurduğunu ve sıranın artık arkasında olduğunu belirtiyor. Jim ve Dwight tartışıyorlar. En sonunda Yoshi ortaya atlıyor ve kötü İngilizcesi ile Dwight’ın saygısızlık ettiğini belirtiyor. Gelecek hafta Erick Rowan ile maça çıkacakmış ve onu bir kez daha yenecekmiş. Erick Rowan ve Yoshi Tatsu yüzleşirken Jim Halpert ile de Dwight Schrute yüz yüze geliyor. Ardından reklamlara gidiyoruz.

DMW Women’s Championship Tournament First Round
Alicia Fox def. Cameron

Cameron idolü ile maça çıkıyor. Neyse kötü bir ring içinin olduğu bir maç oluyor. En sonunda Alicia maçı alıyor.

Michael Scott ofisinde NBC yetkilileri ile görüşüyor. Toby’i şirkette istemediğini belirtiyor ama olumlu dönüş alamıyor. Ardından David Otunga elinde termos kupası ile geliyor. Michael güvenlik çağırıyor ama Otunga bunun faydası olduğunu belirtiyor. Kendisi artık resmi olarak NBC avukatlarından birisiymiş ve şirkette bulunma yetkisi varmış. Otunga postasını koyduktan sonra oradan ayrılıyor. Michael ise daha çok sinir oluyor.

DMW Women’s Championship Tournament First Round
Nia Jax def. Rosa Mendes

Nia Jax deyim yerindeyse Rosa Mendes’i peynir ekmek gibi yiyor ve turu atlıyor.

Jim Halpert ofisinde çalışırken Joe Hendry geliyor. Joe Hendry, Chris Masters yüzünden hayatının fırsatını kaçırdığını ve Scranton Şampiyonluğu için bir fırsat istediğini belirtiyor. Jim ise bunun olmayacağını belirtiyor. Burada hem Masters hem de Hendry hatalıymış. Ancak Jim yine de Hendry’i eli boş göndermeyecekmiş. Gelecek haftadan itibaren DMW Tag Team Şampiyonluğu için bir turnuva başlayacakmış. Hendry bu turnuvada yer alacakmış. Hendry partnerim kim olacak diye soruyor. Jim ise bunun sürpriz olduğunu belirtiyor. Hendry ise biraz hayal kırıklığına uğrayıp ofisi terk ediyor.

Singles Match
“El Patron” Alberto Del Rio (w/El Camino) def. Gran Metalik (w/Sin Cara)

Metalik iyi mücadele verse de Del Rio onu cross armbreaker ile pes ettirtiyor. Maçın ardından Del Rio ve Camino ekibi Metalik ve Sin Cara’nın içinden geçiyorlar.

Arka alandayız Pam Halpert ve Ezekiel Jackson var. Zeke, geçen hafta bir fırsatı kaçırdığından bahsediyor. Ancak şimdi Scranton Şampiyonluğu için bire bir fırsat elde etmiş. Bu gece John Morrison’ı yenip yeni şampiyon olacakmış derken arkadan birisi Zeke’ye saldırıyor. Pam hemen kaçıyor. Zeke’ye saldıran isim Ryback! Ryback onun kafasını duvara çok sert bir şekilde çarpıp tüm prodüksiyonu onun üstüne deviriyor. Ryback saldırısına devam edecekken güvenlik görevlileri ve Dr. Drake Ramoray geliyor. Drake Ramoray, Ryback’e kızdıktan sonra Zeke ile ilgileniyor. Ryback ise kahkahalar atıp oradan ayrılıyor.

DMW Women’s Championship Tournament First Round
Summer Rae def. Maxine

Ortalama bir kadın maçı oluyor. Rae maçı alıyor ve tur atlıyor.

Toby Flenderson ve David Otunga röportaj veriyorlar. Toby, NBC avukatı David Otunga’nın DMW şirketinin de bir parçası olduğunu duyuruyor bizlere. Çünkü bunu bizzat NBC istemiş. Otunga ise Toby’nin tam bir profesyonel olduğunu belirtiyor. Böyle adamlarla çalışmak gerçekten de insanı mutlu ediyormuş. Toby mutlu ediyor. Toby 20 yıldır iş tecrübesinin olduğunu belirtecekken David Otunga yapacaklarının bunlarla sınırlı olmadığını söylüyor. DMW’yu Michael Scott gibi zehirli insanlardan kurtaracakmış.

DMW Scranton Championship Match
John Morrison © def. Ryback

İlk olarak Scranton Şampiyonu John Morrison bütün olumlu tepkilerle birlikte gelip ringde yerini alıyor. Ardından Ryback geliyor. Seyirciler onu ölümüne booluyor. Ryback, Zeke’nin sakatlandığını ve Mifflin Down Genel Müdürü Dwight Schrute’un kendisini bu maça soktuğunu belirtiyor. Ryback ringe geliyor ve maça geçiyoruz. Ryback maçta rakibini fazlasıyla zorluyor. Maçta da kendisi için her zaman olduğu gibi “Goldberg” chantleri atılıyor. Ryback seyirci ile alay ediyor ve onlara orta parmağını gösteriyor. Seyirciler daha da sinirlenip Goldberg chantlerini arttırıyorlar. Ryback en sonunda alay edercesine JoMo’ya Spear yapıyor. Ardından Jack Hammer için işaretini veriyor. Derken GOLDBERG’ÜN MÜZİĞİ ÇALIYOR! Goldberg’ün WCW ile efsaneleşmiş müziği çalıyor! Seyirciler coşuyor. Ryback girişe bakıyor ve onu ringe doğru davet ediyor. Müzik çalıyor ama gelen giden yok! Derken Ryback arkasını dönüyor ve FLYING CHUCK! Ryback yerde! Morrison kendisini toparlıyor ve STARSHIP PAIN! Morrison en sonunda tuşa gidiyor: 1-2-3! Morrison kazanıyor ve kemerini koruyor. JoMo unvanını alırken SAY IT TO MY FACE! Alex Riley geliyor. Alex Riley ringe giriyor ve John Morrison ile yüzleşiyor. İkili birbirlerine bakarken şov sona eriyor…​
 
Üst