Untitled Document

Be A Booker | Global Championship Entertainment

Styles Clash

Homelander

Styles Clash

Homelander
3 Tem 2013
57,604
1,362
25
İzmir
Stone Cold Steve Austin
Kevin Thorn
GLOBAL CHAMPIONSHIP ENTERTAINMENT

Açıklama

Dave Morgan isimli bir yatırımcı GCE isimli bir şirket kurar ve bu şirket içerisinde birçok yıldızı barındırmaktadır. Haftalık şovunun ismi Earthquake olan bu oluşum profesyonel güreş ve eğlence dünyasında deprem etkisi yaratacaktır.

Kadro
Erkekller

AJ Styles
Axel Dieter Jr.
Bobby Lashley
Buddy Murphy
Cedric Alexander
Chris Hero
Chris Jericho
Dave Crist
Drake Maverick
EC3
Eli Drake
Elias
Jake Crist
Jay Briscoe
Jeff Hardy
John Cena
Johnny Mundo
Kenny Omega
Lars Sullivan
Lio Rush
Luke Harper
Mark Briscoe
MVP
Pentagon Jr.
Randy Orton
Rey Fenix
Rey Mysterio
Rich Swann
Sami Callihan
Seth Rollins
Shelton Benjamin
Timothy Thatcher
WALTER
Will Ospreay
Zack Sabre Jr.

Kadınlar

Alexa Bliss
Allie
Becky Lynch
Candice LeRae
Charlotte
Deonna Purrazo
Ember Moon
Lacey Evans
Mickie James
Toni Storm

Ceo
Dave Morgan (Kurgusal)

Genel Müdür
Belli Değil

Spiker Tayfası
Corey Graves
Excalibur
Matt Striker
Mike Tenay (Özel)

Muhabir
Cathy Kelley
Charly Caruso

Anansör
Melissa Santos
Justin Roberts
Howard Finkel (Özel)

PPV Listesi
The New Beginning
Silent Scream
Bloodline
Spring Waltz
Glory Road
Claustrophobia
Global Rhapsody
Light of the Rings
Chosen One
Promised Land
Heaven & Hell
Doomsday

Ekipler
Ringkampf: Axel Dieter Jr & Timothy Thatcher & WALTER
Briscoe Brothers: Jay Briscoe & Mark Briscoe
oVe: Sami Callihan & Dave Crist & Jake Crist
EC3 & Drake Maverick
Bobby Lashley & Lio Rush
Lucha Bros: Pentagon Jr. & Rey Fenix
MVP & Shelton Benjamin

Unvanlar
Global Championship
Intercontinental Championship
Internet Championship
Women's Championship
Tag Team Championship
 

Styles Clash

Homelander

Styles Clash

Homelander
3 Tem 2013
57,604
1,362
25
İzmir
Stone Cold Steve Austin
Kevin Thorn
Earthquake
17 Aralık 2018
1. Bölüm


bfe8b-1504789720-800.jpg


Dave Morgan şovu açan isim oluyor. Dave Morgan seyircilere Earthquake’in ilk şovuna karşılıyor ve onlara “Hoş geldiniz” diyor. Morgan, GCE’den bahsediyor bizlere kemerleri tanıtıyor. Global Championship, Intercontinental Championship, Internet Championship, Women’s Championship ve son olarak da Tag Team Championship. Morgan ICC, WC ve TTC’nin yapılacak turnuvalarla belli olacağını belirtiyor. Internet Şampiyonluğu için henüz bir planı yokmuş ama kısa sürede o da sahibini bulacakmış. Ardından Global Championship’ten bahsediyor. Bu unvanın şirketin ana unvanı olduğunu belirtiyor ve sahibinin ise The New Beginning’de 40 kişilik bir Royal Rumble maçında sahibini bulacağını açıklıyor. Bu maçta birçok sürprizin gerçekleşeceğini duyuruyor. Morgan son olarak da The New Beginning şovunda tüm GCE evreninin yeni genel müdürleriyle tanışacağını belirtiyor ve ringi terk ediyor.

Intercontinental Championship Tournament First Round Match
Seth Rollins def. Elias

Elias ringde hazır beklerken parçasına giriyor. Fakat Seth tarafından bölünüyor ve maçımız böylece başlıyor. Elias, parçası bölündüğü için agresif güreşiyor ve Seth ilk dakikalarda Elias’ın gazabına uğruyor. Sağlam bir maç izliyoruz. Seth Curb Stomp yapıp maçı sonuçlandırıyor.

Arka alandayız Kenny Omega röportaj veriyor ve GCE hakkında konuşuyor. Omega geçmişin geçmişte kaldığını ve önünde büyük hedeflerin olduğunu belirtiyor. Herkese dünyanın en iyisi olduğunu ispatlayacakmış. Bunun için de 40 kişilik Royal Rumble maçını kazanarak tarihin ilk Global Şampiyonu olacakmış. Omega sözlerinin ardından oradan ayrılıyor.

Intercontinental Championship Tournament First Round Match
Bobby Lashley (w/Lio Rush) def. WALTER (w/Timothy Thatcher & Axel Dieter Jr.)

İki isim de girişlerini yaptıktan sonra maçımız başlıyor. Sağlam bir maç oluyor. Rush, Ringkampf ekibine sataşsa da büyük bir olay olmuyor. Lashley de en sonunda WALTER’a spear vurup maçı sonuçlandırıyor. Rush ve Lashley mutlu bir şekilde arka alanın yolunu tutarlarken Ringkampf ekibi Walter ile ilgileniyor.

Ringdeyiz My Time Is Now duyuluyor ve John Cena ringe geliyor. Cena burada bulunmaktan hoşnut olduğunu ve değişimin kendisine iyi geldiğini belirtiyor. Yeni bir macera ve kendisini yeniden ispatlaması için sunulan inanılmaz fırsatlar. Cena kurmuş olduğu krallığı kaldığı yerden devam ettirmeye kararlı olduğunu belirtiyor ve Cenation burada da devam edecekmiş. Derken Randy Orton’ın müziği duyuluyor. Orton ringe giriyor ve farklı bir şirkette yeniden Cena ile buluşmaktan bahsediyor. Orton ve Cena birbirlerinden ayrılamazlarmış. Orton, Cena’nın her zaman aşağılık kompleksi yaşamasına neden olacakmış. Cena ve Orton tartışırken AJ Styles gelir. AJ Styles bu şirketin iki adamın etrafında dönmediğini belirtiyor ve 40 kişilik Royal Rumble maçı ile birlikte Global Şampiyonu olacağını belirtiyor ve GCE’i inşa edeceğini belirtiyor. En sonunda Kenny Omega geliyor. Omega daha fazla Orton vs Cena istemediğini belirtiyor. Ardından AJ ile de tamamlanmamış bir işinin olduğunu belirtiyor. Taraflar tartışmaya başlıyor. Bunun ardından Dave Morgan geliyor ve gelecek hafta için dörtlü arasında bir maç ayarlıyor.

Women’s Championship Tournament First Round Match
Charlotte def. Natalya

İlk olarak Natalya geliyor. Ardından da Charlotte geliyor ve maça geçiyoruz. Sağlam bir maç oluyor. Maçı arka alanda Becky Lynch izliyoruz. Maçın sonlarına doğru heyecan tavan yapıyor ve Charlotte Figure 8 ağlayarak rakibini pes ettiriyor. Maçın ardından da iki isim el sıkışıyorlar.

Tag Team Championship Tournament Match
The Briscoe Brothers (Jay & Mark Briscoe) def. Ringkampf (Axel Dieter Jr. & Timothy Thatcher)

İyi bir maç sonucunda Briscoelar kazanıyor.

Lars Sullivan’ı tanıtan bir promo yayınlanıyor. Sullivan kendisini bir Freak olarak tanımlıyor. Sullivan’ın gelecek hafta EC3 ile karşılaşacağı duyuruluyor.

Intercontinental Championship Tournament First Round Match
Johnny Mundo def. Eli Drake

İki isim de sırasıyla geliyor ve güzel bir maç oluyor. Mundo maçı End of the World ile alıyor.

Arka alandayız Toni Storm var. Toni gelecek haftaki rakibi Deonna Purrazo hakkında konuşuyor ve ona saygı duyduğunu ama gelecek hafta onu yeneceğini belirtiyor.

Intercontinental Championship Tournament First Round Match
Chris Jericho def. Rey Mysterio

İki isim de sırasıyla geliyor. Spiker masasında ise Seth Rollins’i görüyoruz. Jericho ile Rey arasında nostaljik bir maç izliyoruz. Gayet sıradan bir şekilde ilerleyen maçı Rey’e Code Breaker çakarak Jericho bitiriyor ve böylece Seth’in rakibi oluyor. Maçın ardından Seth ve Jericho yüzleşiyorlar. Şov bu görüntülerle sona eriyor…​
 

Styles Clash

Homelander

Styles Clash

Homelander
3 Tem 2013
57,604
1,362
25
İzmir
Stone Cold Steve Austin
Kevin Thorn
rs-229553-image12-696x365.jpg


Earthquake
27 Aralık 2018
2. Bölüm


Chris Jericho’nun müziği duyuluyor ve kendisi ringe doğru geliyor. Jericho açılışı Earthquake Is Jericho ile yapıyor ve herkesi karşılıyor. Jericho, Rollins ile olan maçına değiniyor. Rollins’in zorlu bir rakip olduğunu ama onu yenebileceğini söylüyor. Bu sözler üzerine Rollins geliyor. Rollins, Jericho’ya saygı duyduğunu falan söylüyor ama Kral Katili olarak burada olduğunu belirtiyor. Jericho dizilerden çalarak karakter inşa edemezsin evlat diyor Rollins’e ve ikili arasında tartışma çıkıyor. Bobby Lashley’in müziği ikiliyi bölüyor ve Rush & Lashley ikilisi girişte yerini alıyorlar. Rush ikiliye sataşıyor. Lashley varken iki adamın da şansı yokmuş. Lashley öyle ya da böyle ismini tarihin ilk Intercontinental Şampiyonu olarak yazdıracakmış. Tartışma alevleniyor. Bunun üzerine Dave Morgan geliyor ve Jericho & Rollins vs Rush & Lashley maçını duyuruyor. Hem de şimdi için! Ardından reklamlara gidiyoruz…

Tag Team Match
Bobby Lashley & Lio Rush def. Seth Rollins & Chris Jericho

Klasik bir tag team maçı oluyor. Sonlara doğru face taraf üstünlüğü ele alıyor. Lashley saf dışı kalıyor ve Rush yerle bir olmuş durumda. Seth ise Curb Stomp için adeta kuduruyor. Fakat Jericho, Seth’i kendisine çeviriyor ve CODE BREAKER! Seth yerle bir oluyor ve Jericho onun tepesinde sırıtıyor. Seyirciler onu feci bir biçimde booluyor. Jericho ise arka alanın yolunu tutuyor. Rush ise sürünerek Seth üzerinden tuşa gidiyor ve maçı kazanıyor. Rush ve Lashley galibiyeti kutlarken Mundo ikiliyi arka alanda izliyor.

Arka alandayız Randy Orton bu geceki maçı için röportaj vermekte. Randy bu gece tüm rakiplerine RKO’nun tadına baktıracağını söylüyor ve ardından da oradan ayrılıyor.

Women’s Championship Tournament First Round Match
Toni Storm def. Deonna Purrazo

Toni yenip geçiyor.

Women’s Championship Tournament First Round Match
Allie def. Mickie James
Allie yenip geçiyor.

Arka alandayız oVe ekibini görüntülüyoruz. Sami Callihan gelecek hafta Crist Kardeşlerin Lucha Brothers ile karşılacağını ve onları rahatlıkla yenebileceklerini söylüyor. Callihan gelecek hafta kaos yaratacaklarını belirtiyor ve en sonunda Ohio Versus Everything deyip promoyu sonlandırıyor.

Ringdeyiz ve Lars Sullivan ringe geliyor ve öncesinde time keper bölgesine gidip oradan mikrofon alıyor ama görevlileri de epey korkutuyor. Sullivan ringe giriyor ve kendisinden bahsediyor. Sullivan kendisinin bir UCUBE olduğunu belirtiyor. Hayatı boyunca bununla yaşamış. İnsanlar hayatı boyunca bu gerçeği onun yüzüne vurmuş. Sullivan bunun için insanlara acı çektirmekten keyif alıyor ve bu gece dar takım elbise giyen bir züppeyi alaşağı edecekmiş. Sullivan agresif bir şekilde EC3’i çağırıyor ve kendisiyle yüzleşmesini istiyor. Trouble Trouble Trouble duyuluyor ve EC3 ile Drake Maverick girişte görünüyorlar. Maverick’in elinde bir belge var. EC3’nin elinde mikrofon var konuşmaya başlıyor. Bu gece Lars Sullivan gibi bir UCUBE ile karşılaşamayacağı için üzüldüğünü belirtiyor samimiyetsiz bir biçimde. Ardından Drake Maverick devreye giriyor ve Ethan’ın bu gece Lars Sullivan ile karşılaşıp onun öfkesini küle çevirmek istediğini belirtiyor. Fakat rahatsız olduğu için ne yazık ki bu maça katılamayacağını belirtiyor ve elindeki belgede bunun yer aldığını belirtiyor. Seyirciler onu boolamaya başlayınca hayal kırıklığı yaşanmaması için de Sullivan’a uygun bir rakip bulduğunu açıklıyor ve herkes girişe odaklanıyor. Chris Hero’nun müziği duyuluyor ve Hero ringe doğru yürümeye başlıyor. Hero ringe giriyor ve maçımız Sullivan vs Hero oluyor.

Singles Match
Lars Sullivan def. Chris Hero

Maçı Ethan ve Drake spiker masasından takip ederler. Ethan sessizliğini korurken Drake yorumlarıyla neşe katar. Maçımız ise sert geçmektedir. En sonunda Sullivan, Hero’yu alaşağı ederek onun fişini çeker. Maçın ardından Sullivan mikrofon ister ve er ya da geç EC3 ile karşılaşacağını belirtir ve mikrofonu eli ile parçalayıp yere atar ardından da arka alanın yolunu tutar.

Arka alandayız Becky Lynch rakibi Candice LeRae hakkında konuşuyor ve onu yeneceğini belirtiyor. Şu an tek bir amaç uğruna savaş verdiğini ve bunun da tarihteki ilk GCE Women’s Şampiyonu olmak olduğunu belirtiyor.

Yeniden arka alandayız Zack Sabre Jr ve Will Ospreay var. Ospreay konuşuyor yeni bir oluşum içerisinde olduklarını belirtiyorlar. Ospreay ve Sabre ortak bir geçmişe sahiplermiş ve burada birbirlerine arka çıkmakla yükümlülermiş. Sabre ise kendilerini Leaders of New Generation olarak tanıtıyor. Gelecek hafta MVP & Shelton Benjamin ile yapacakları maçı da kazanacaklarını belirtiyor.

Four Way Match
Kenny Omega def. John Cena vs AJ Styles vs Randy Orton

Tüm isimler girişlerini yaptıktan sonra maçımız başlıyor. Maç boyunca birçok sekans izliyoruz. İlk olarak Randy&Cena birlik olup Omega&Styles ikilisine girişiyorlar. Ardından birbirleriyle de kavga ediyorlar. Her bir ismin bire bir karşı karşıya geldikleri an oluyor. Sonlara doğru ise AJ Styles’dan Orton’a Styles Clash! Fakat Cena’dan da Styles’a AE geliyor. Styles yerde. Cena tam ona yönelecekken Omega’dan V Trigger! Cena sersemliyor ve Omega onu aldığı gibi One Winged Angel yapıyor! Omega tuşa gidiyor: 1…2…3! Omega bu muazzam maçı kazanıyor. Omega şovu ayakta kapatmış oluyor böylece.​
 

Styles Clash

Homelander

Styles Clash

Homelander
3 Tem 2013
57,604
1,362
25
İzmir
Stone Cold Steve Austin
Kevin Thorn
264_RAW_10102016hm1800--54f7eed997fa9dcf28decb48ff95bf41.jpg


Earthquake
31 Aralık 2018
3. Bölüm


Şovu açan isim John Cena oluyor. Cena öncelikle herkesin yeni yılını kutluyor ve geçen hafta almış olduğu yenilgiden bahsediyor. Bu yenilgiye rağmen yine de asla pes etmeyeceğini ve kendisini öldürmeyen şeyin kendisini güçlü kılacağını söylüyor. Cena The New Beginning için iyice bilendiğini ve 39 adamı yenip tarihin ilk Global Şampiyonu olacağını söylüyor. Derken onun sözlerini Elias bölüyor! Elias akorunu yaptıktan sonra ringe yürümeye başlıyor. Öncesinde kendisini tanıtıyor. Ardından ringe giriyor ve “Who Wants To Walk With Elias!” repliğini söylüyor. Seyirciler mest oluyor. Elias ardından Cena aleyhinde konuşmaya başlıyor. Onun zamanının geçtiğini söylüyor. Cena, Elias’a Rollins karşısında aldığı yenilgiden yükleniyor. Elias da Cena’nın Omega yenilgisi üzerinden ona yükleniyor. İkili arasında tartışma alevlenince Dave Morgan geliyor ve ikili arasında bu gece için bir maç duyuruyor. Ardından da reklamlara gidiyoruz.

Tag Team Championship Tournament First Round Match
L.O.N.G. (Will Ospreay & Zack Sabre Jr.) def. MVP & Shelton Benjamin

Sabre, MVP’ye Octopus Hold bağlayıp pes ettiriyor ve böylece bir üst tura çıkıyorlar.

Arka alandayız EC3 ve Drake Maverick röportaj veriyor. Drake Maverick konuşuyor ve EC3’nin geçen hafta gerçekten de rahatsız olduğunu söylüyor ve bu yüzden o maça çıkamamış. Drake, EC3’nin henüz iyileşmediğini ama iyileşir iyileşmez Ucube’nin canını okuyacağını belirtiyor. Bu sözlerin ardından Dave Morgan olay yerine geliyor ve gelecek hafta EC3 vs Lars Sullivan maçının olacağını duyuruyor.

Intercontinental Championship Tournament Semi Final Match
Johnny Mundo def. Bobby Lashley (w/Lio Rush)

İlk olarak Johnny Mundo geliyor. Ardından da Rush & Lashley ikilisi geliyor. Ardından da maça geçiyoruz. Sağlam bir maç oluyor. Mundo çok iyi dayanıyor ve Lashley’i oldukça zorluyor. Maçın sonlarına doğru Lashley spear için gidiyor ama Mundo çekilince Lashley kafasını ring posuna çarpıyor. Ardından Mundo aniden schoolboy roll-up yapıp tuşu buluyor. Herkes şaşkın Mundo finalde! Rush çıldırıyor. Mundo galibiyetini kutlarken Lashley kendisine geliyor ve Mundo’ya elini uzatıyor. Mundo tereddütte kalırken Rush adeta çıldırıyor. Mundo en sonunda Lashley’in elini sıkıyor. Tüm arena nefeslerini tutuyor ama Lashley hiçbir şey yapmadan arka alanın yolunu tutuyor.

Arka alandayız Candice LeRae maçı öncesi röportaj veriyor ve bu gece Becky Lynch’i yenip ismini yarı finale yazdıracağını belirtiyor. Ardından oradan ayrılıyor.

Women’s Championship Tournament First Round Match
Candice LeRae vs Becky Lynch via ending no contest

İlk olarak Candice ardından da büyük bir destek ile Becky Lynch geliyor ve maça geçiyoruz. Sağlma bir maç oluyor. İki isim de iyi mücadele ediyor. Sonlara doğru Becky üstünlük kurup rakibine Diss Arm Her bağlıyor. Candice zor durumda! Fakat bu esnada ringe birileri giriyor ve ikiliye saldırıyorlar. Bu isimler; Alexa Bliss ve Lacey Evans! İkili maçı sabote edip iki isme de saldırıyorlar. Böylece maç sonuçsuz bitiyor. Becky ve Candice darmaduman olduktan sonra Alexa ve Lacey oradan ayrılıyorlar.

Singles Match
John Cena def. Elias

İlk olarak Elias’ı ringde görüyoruz kendisi tam parçasına girecekken Cena onu bölüyor ve direkt maça geçiyoruz. Elias oldukça agresif başlıyor ve maç boyunca üstün olan isim oluyor. Fakat Cena sonlara doğru üstünlüğünü alıyor ve Elias’ı top gibi sektirmeye başlıyor. En sonunda AE+STFU bağlayıp Elias’ı pes ettiriyor. Cena galibiyetini kutlarken aniden bir V-TRIGGER yiyor! Kenny Omega, John Cena’ya saldırıyor. Omega ardından Cena’ya One Winged Angel hediye ediyor! Cena pert oluyor. Omega ise onun üzerinde poz veriyor, ardından olay yerini terk ediyor.

Arka alandayız Jeff Hardy röportaj verirken Rey Mysterio geliyor. Rey Mysterio ve Jeff Hardy birbirlerine sarılıyorlar. İkili ne uzun zaman oldu muhabbeti yapmaya başlıyor. Ardından da gelecek hafta için birbirlerine meydan okuyorlar ve gelecek hafta için Jeff Hardy vs Rey Mysterio maçı duyurulmuş oluyor.

Tag Team Championship Tournament First Round
oVe (Jake & Dave Crist) (w/Sami Callihan) def. Lucha Brothers (Pentagon Jr. & Rey Fenix)

Sağlam bir maç izliyoruz. Sami Callihan maça müdahale etmek istese de Pentagon Jr ona engel oluyor. Fakat Crist kardeşler Fenix’i ringde tek başına avlayınca bir temiz tuş ediyorlar. Böylece maçı oVe ekibi kaznaıyor.

Arka alandayız Seth Rollins röportaj veriyor. Rollins bu gece Chris Jericho’yu yenip ismini ICC’de finale yazdıracağını belirtiyor ve oradan ayrılıyor.

Intercontinental Championship Tournament Semi Final Match
Seth Rollins def. Chris Jericho

İki isim de sırasıyla girişlerini yapıyor. Ardından maça geçiyoruz, sağlam bir maç oluyor. Maçın sonlarına doğru Rollins’ten Jericho’ya Curb Stomp geliyor ve maçı sonlandırıyor. Şov Seth Rollins’in gövde gösterisi ile sona eriyor…​
 

Styles Clash

Homelander

Styles Clash

Homelander
3 Tem 2013
57,604
1,362
25
İzmir
Stone Cold Steve Austin
Kevin Thorn
maxresdefault.jpg


Earthquake
7 Ocak 2019
4. Bölüm


Şovu Dave Morgan açıyor ve seyircileri karşıladıktan sonra Internet Şampiyonluğu ile ilgili duyurusunu yapıyor. The New Beginning’de Internet Şampiyonluğu için 6 kişilik bir maçın olacağını ve bu maçı kazanan ismin tarihteki ilk GCE Internet Şampiyonu olacağını duyuruyor. Morgan ayrıca The New Beginning’den sonra Earthquake şovu yeni bir GM’e sahip olacağını belirtiyor. Derken Seth Rollins’in müziği duyuluyor ve kendisi geliyor. Seth Rollins, Morgan’a onu bu iş için tebrik ettiğini söylüyor ve kendisinin ICC’de finale kaldığını belirtiyor. Buraya Morgan’a bir teklifte bulunmak için geldiğini söylüyor. Teklifi ise ICC Final maçının TNB’ye sarkmadan derhal yapılması yönündeymiş. Morgan bir süre düşündükten sonra Mundo’nun müziği duyuluyor. Mundo ringe giriyor. Mundo da buraya bunun için geldiğini belirtiyor. Bir an önce bir unvana kavuşmak istediğini belirtiyor. Seyirciler de baskı yapınca Morgan iki adamın da teklifini kabul ediyor ve gelecek hafta için Intercontinental Şampiyonluğu Turnuvasının finali duyuruluyor. Morgan ringi terk ediyor ve Rollins ile Mundo yüz yüze geliyorlar.

Singles Match
Jeff Hardy def. Rey Mysterio

İlk olarak Rey Mysterio geliyor. Ardından da No More Words ile Jeff Hardy geliyor. İki adam da el sıkışarak maça başlıyor. Çok güzel bir maç oluyor ve Jeff Hardy 619 ile kazanıyor. Maçın ardından ise iki adam el sıkışıp birbirlerine sarılıyorlar. Daha sonrasında Corey Graves bir duyuru yapıyor ve Jeff Hardy ile Rey Mysterio’nun TNB’de Internet Şampiyonluğu maçında yer alacağını belirtiyor.

Ringdeyiz Lars Sullivan geliyor ve böğürerek EC3’yi istediğini belirtiyor. Ardından EC3’nin müziği duyuluyor ve kendisi Drake Maverick ile birlikte görünüyor. Maverick’in elinde yine kağıtlar var ve kendisi yine EC3’nin rahatsızlığını öne sürerek bu gece maça çıkamayacağını belirtiyor. Lars Sullivan sinirleniyor. Bunun üzerine Dave Morgan geliyor. Morgan, EC3’ye geçmiş olsun dileklerini iletip onun yerine Drake Maverick’in Lars Sullivan ile karşılaşacağını duyuruyor. Hem de şimdi olacakmış bu maç! Seyirciler seviniyor. Sullivan çıldırıyor ve Maverick de korkuyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Singles Match
Lars Sullivan def. Drake Maverick (w/EC3) via DQ

Maverick maça gündelik kıyafetleri ile çıkmak zorunda kalıyor. Zil çalar çalmaz da kaçmaya başlıyor. Sullivan onu kovalıyor. İlk dakikalar kovalamaca ile geçiyor. Daha sonrasında Sullivan, Maverick’i iyice hırpalamaya başlıyor. Fakat tuşa gitmiyor. EC3 ise olan biteni spiker masasında takip ediyor. Sullivan, Maverick ile kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor. Sullivan en sonunda rakibinin ayağa kalkmasını bekliyor ama birisi ona arkadan dirsek darbesi ile saldırıyor. Sullivan yerde! Saldıran isim CHRIS HERO! Hero seyirciler tarafından boolanmaya başlıyor. EC3, Maverick’i alıp oradan uzaklaşıyor. Hero ise Sullivan ayağa kalktığında bir tane de Bicycle Kick çakıyor! Sullivan pert! Hero oldukça agresif görünüyor. Hero ringde adeta deliriyor ve rakibinin ayağa kalkmasını bekliyor tekrardan Sullivan tekrardan ayağa kalkıyor ve Elbow Strike yapıştırıyor! Ardından da bir Hero’s Welcome! Sullivan iyice pert oluyor. Hero bir ayağı ile Sullivan’ın üstüne basarken seyirciler onu boolamaya devam ediyor.

Ringdeyiz Alexa Bliss ve Lacey Evans geliyor. Alexa Bliss geçen hafta niçin maçı sabote ettiklerini açıklıyor. Bunun çok basit bir nedeni varmış. O da ikilinin o maçta yer almamış olmasıymış. Bunun üzerine önce Candice ardından da Becky geliyor. Dört isim arasında tartışma çıkıyor. Tartışma doruk noktasına ulaştığında ise Dave Morgan geliyor ve Bliss ve Evans’ın bu yaptığı şeyin kabul edilemez olduğunu ama turnuvada olmamalarının ise onlar adına bir haksızlık olduğunu belirtiyor. Bunun için gelecek hafta 4 isim için son bir şans maçı olacakmış. Bir 4 Way maçı yapılacakmış ve kazanan yarı finalde Charlotte’ın rakibi olacakmış. Dört isim birbirlerine bakıyor. Morgan ayrıca 4 Way maçının şimdi olacağını belirtiyor ve oradan ayrılıyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Women’s Championship Tournament First Round Match
Candice LeRae def. Becky Lynch vs Alexa Bliss vs Lacey Evans

Sağlam bir maç oluyor. En sonunda Candice, Evans’ı tuş ederek maçı sonuçlandırıyor ve böylece Charlotte’ın rakibi oluyor.

Arka alandayız AJ Styles var. Styles röportaj veriyor ve 40 kişilik Royal Rumble maçını her ne pahasına olursa olsun kazanacağını belirtiyor. O konuşmasını sürdürürken Randy Orton geliyor. Orton cins cins AJ’e bakıyor etraf geriliyor. Orton 40 kişilik Royal Rumble maçında kendisinin de olduğunu ve bu şartlarda AJ’in kazanmasının bir hayal olduğunu söylüyor. İki isim birbirlerine tip tip bakarlarken Orton sinir bozucu tavırlarla oradan uzaklaşıyor.

Ringdeyiz oVe ekibi tam kadro geliyor. Sami Callihan yanındaki adamların The New Beginning’de yeni GCE Tag Team Şampiyonları olacağını belirtiyor. Bu üç adam hiçlikten bu noktaya gelmiş ve kendilerine ait olanı alana kadar yeryüzündeki herkesle karşılaşacaklarını belirtiyor. Ohio Herkese Karşıymış! Sami Callihan rakiplerine değiniyor ve onları kendilerine dert etmediklerini belirtiyor. Herkes Sami Callihan’ı akılsız bir barbar olarak görüyormuş ama The New Beginning’de kaos yaratarak ne kadar zeki bir insan olduğunu gösterecekmiş. Bu sözlerin ardından Briscoe Kardeşler geliyor. Jay sazı alıyor ve asıl hiçlikten gelenlerin kendileri olduğunu belirtiyor. 17 yaşından bu yana bu işin içerisinde olduklarını belirtiyor ve onlarca kez takımlar şampiyonu olmuşlar. Jay ayrıca Sami’nin Vandal bir o****** olduğunu söylüyor. Callihan kahkaha atıyor. Callihan ve Jay atışıyor. Bunun üzerine Leaders of New Generation ekibi geliyor. Will Ospreay kendilerini yaşayan en iyi güreşçiler olarak gösteriyor. Onlar yeni neslin liderleriymiş ve birlik olup iki takımın da üstesinden gelebilirlermiş. Ekipler arasında tartışma çıkıyor. En sonunda tartışma kavgaya dönüyor. Sami Callihan ayakta kalıyor derken Sabre ve Ospreay ona saldırıyorlar ve Callihan yerle bir oluyor. LONG ekibi gövde gösterisinde bulunurken biz de reklamlara gidiyoruz…

Singles Match
Buddy Murphy def. Rich Swann

Swann maçtaki hareketleri ile seyircileri mest etse de Murphy hile hurda ve bu tarz çakallıklarla maçı alıyor.

Eli Drake’in promosu yayınlanıyor. Drake The New Beginning’de 6 kişilik Internet Şampiyonluğu maçında yer alacağını belirtiyor.

Singles Match
John Cena vs Kenny Omega ending no contest

İlk önce My Time Is Now ile John Cena görünüyor ve ringe geliyor. Cena “John Cena Sucks” chantlerine maruz kalıyor. Kendisi yine de ciddiyetini bozmuyor ve rakibini bekliyor. Kenny Omega girişte görünüyor ve kendisi oldukça alaycı tavırlarla ringe geliyor, ağzında kürdan taşıyor ve ringe gelip elini silah gibi yapıyor, Cena’ya doğrultuyor. Cena istifini bozmasa da Omega ağzındaki kürdanı Cena’nın üzerine atınca Cena hışımla rakibine saldırıyor ve hakem acele ile zili çaldırıyor. Sert bir maç izliyoruz. Omega rahat tavırlarıyla Cena’nın sinirini bozsa da maç ilerledikçe Cena da bir türlü tuş olmuyor. Bu durum da Omega’nın sinirleri bozuluyor ve daha agresif bir şekilde güreşmeye başlıyor. Omega en sonunda V-Trigger deniyor ama Cena sıyrılıyor. Cena daha sonrasında ani bir AE yapıp rakibini yere seriyor. Ardından STFU bağlıyor! Omega zor durumda! Derken birisi gelip Cena’nın sırtına sandalyeyi indiriyor! Hakem hemen zili çaldırıp maçı bitiriyor. Kameralarımız saldırgan ismi gösteriyor; CHRIS JERICHO! Jericho sandalyeyi iki adama da indiriyor. Ardından da iki isme de birer Code Breaker yapıştırdıktan sonra sandalyesini ringe kuruyor ve oturuyor. Şov bu görüntülerle sona eriyor…​
 
 
Üst