Be a Booker | WWE'20

domtoretto34

𝔲𝔫𝔟𝔢𝔰𝔦𝔢𝔤𝔱
Katılım
25 Mar 2017
Konular
1,222
Mesajlar
15,474
Tepkime puanı
217
Puanları
855
Yaş
21
Konum
Ordu
Brock Lesnar
-
gxp7krb.jpg

World Wrestling Entertainment
Conor McGregor, WWE'yi satın alır. Hikaye TEW16 üzerinden akacaktır. Başlangıç tarihi 1 Ocak 2020.
Roster
RAW
AJ Styles
Brock Lesnar
Kevin Owens
Randy Orton
Seth Rollins
Adam Cole
Aleister Black
Andrade (w/Zelina Vega)
Bobby Lashley (w/Lana)
Drew McIntyre
John Morrison
Prince Puma
Sheamus
Akam
Angelo Dawkins
Bobby Fish
Buddy Murphy
Eric Young
Erik
Humberto Carillo
Ivar
Jay Briscoe
Jeff Hardy
Kyle O'Really
Mark Briscoe
Matt Hardy
Montez Ford
Rezar
Rusev
Shelton Benjamin
Cedric Alexander
Mike Kanellis
MoJo Rawley
R-Truth
Zack Ryder
Akira Tozawa
Curt Hawkins
Samir Singh
Sunil Singh
Titus O'Neil

Asuka
Becky Lynch
Billie Kay
Charlotte Flair
Kairi Sane
Liv Morgan
Naomi
Natalya
Peyton Royce
Sarah Logan

SmackDown
Daniel Bryan
Roman Reigns
The Miz (w/Maryse)
Dolph Ziggler
Elias
King Corbin
Pentagon Jr. (w/Eddie Heerden)
Robert Roode
Sami Zayn
Shinsuke Nakamura
Big E
Cain Velasquez
Dash Wilder
Karl Anderson
Kofi Kingston
Luke Gallows
Scott Dawson
Shorty G
Xavier Woods
Apollo Crews
Bo Dallas
Curtis Axel
Epico Colon
Kalisto
Mustafa Ali
Primo Colon
Drew Gulak
Gren Metalik
Heath Slater
Line Dorado
Otis
Tucker.

Alexa Bliss
Bayley
Carmella
Lacey Evans
Mandy Rose
Nikki Cross
Ronda Rousey
Sasha Banks
Sonya DeVille

No Brand (Injury-Vacation)
Bray Wyatt
Braun Strowman
Cesaro
EC3
Ember Moon
Jey Uso
Jimmy Uso
Jinder Mahal
John Cena
Nia Jax
Rey Mysterio
Ruby Riott
Titles

smmybcs.jpg

WWE Championship

Brock Lesnar

vki9muw.jpg

WWE Intercontinental Championship
Shinsuke Nakamura

ljieaix.jpg

WWE RAW Tag Team Championship
The Undisputed Era

ss2666e.jpg

WWE RAW Women's Championship
Becky Lynch

9175d4e.jpg

WWE Universal Championship
VACANT

iq7r5jt.jpg

WWE United States Championship

Sheamus

2i39pjs.jpg

WWE Smackdown Tag Team Championship
The New Day (Kofi & Big E)

mlnw79j.jpg

WWE Smackdown Women's Championship
Bayley
Teams
AOP
Heavy Machinery
The Briscoes
The Colons
The Hardy Boyz
The New Day
The O.C.
The Revival
The Singh Brothers
The Street Profits
The Undisputed Era
The Usos
The Viking Raiders
Schedule
mbrnoe7.png
Şov Geçmişi
 
Son düzenleme:

domtoretto34

𝔲𝔫𝔟𝔢𝔰𝔦𝔢𝔤𝔱
Katılım
25 Mar 2017
Konular
1,222
Mesajlar
15,474
Tepkime puanı
217
Puanları
855
Yaş
21
Konum
Ordu
Brock Lesnar
-
huylgr7.jpg

RAW #1, Pazar, Ocak 2020
Konum: Little Caesars Arena (Great Lakes)
Katılım: 12.420

Randy Orton ringe geliyor. Şu zamana kadar başardıklarını anlatıp tekrar zirveye dönmeyi özlediğini söylüyor ve Brock Lesnar'a meydan okuyor. Şu anda onu yenebilecek tek kişiymiş. Onu bölen isim Paul Heyman oluyor. Heyman, Orton'a saygı duyduğunu ancak bu kemer şansını haketmediğini söylüyor. Eğer kemer için maça çıkacaksa kendisini kanıtlayacakmış. Ayrıca Lesnar'ın Royal Rumble'da kemerini koruyup Wrestlemania'ya şampiyon gitmesinin neredeyse kesin olduğunu söylüyor. Hiçbir güç bunu engelleyemezmiş. Randy Orton aşağılayıcı bir gülümseme atıp Heyman'a RKO'yu çakıyor ve arka alanın yolunu tutuyor.

Kairi Sane def. Lacey Evans (09:46) (C-)
Ortalama geçen bir maç oluyor. Çok heyecan yaratmıyor. Kairi Sane kazanmasını biliyor.


Arka alanda yürüyen takım şampiyonları Ivar ve Erik'i görüyoruz. Valhalla hakkında konuşurlarken bir anda Bobby Fish ve Kyle O'Really onlara saldırıyor. Çetin bir saldırı sonucunda Vikingler Valhallaya göçerken Bobby ve Kyle gaza gelmiş şekilde alandan ayrılıp ringe doğru ilerliyor.

The Undisputed Era def. The Street Profits (11:23) (D+)
Zaman zaman hareketli yine de seyirciden iyi reaksiyon alamayan maçı Angelo Dawkins'in Kyle O'Really tarafından tuşuyla UE ekibi maçı kazanıyor.


Arka alana uçuyoruz. GM Conor McGregor'un yanında Randy Orton var. Bu gecenin başındaki mesele hakkında konuşuyorlar. McGregor, Heyman'a hak verip Orton'a bu şansı onun kadar hak eden başka isimler de olduğunu söylüyor. Bu gecenin ana olayı için Drew McIntyre ile karşılaşacağını söylüyor.

Ringe dönüyoruz. Andrade geliyor sayın Amerika şampiyonumuz. Yanında Zelina Vega ile. Open challenge yapacağını söylüyor. Bu kemerin değerinin anlaşılmasının en iyi yolu bütün rakiplere karşı savunulmasıymış. O esnada Sheamus'un müziği duyuluyor. Celtic Warrior ringe gelip Andrade'nin rakibi oluyor.

Sheamus def. Andrade by DQ - WWE United States Championship Match (12:11) (B-)
Çok güzel bir maç oluyor. İki taraf da varını yoğunu ortaya koyuyor. Sheamus tam Brogue kick atacakken Vega'nın kenardan attığı sandalye ile Andrade kafasına geçiriyor. Maç DQ olarak bitiyor. Sheamus'u biraz daha sandalye ile dövdükten sonra kemerini kaldırıyor Andrade.


Arka alanda Becky Lynch'i görüyoruz. Diğer kadınlar bu gece Kairi Sane'nin galibiyetini konuşurken Becky yüzünde alaycı tavırlarla kulak misafiri oluyor onlara. Derken arkadan Kairi Sane, Becky'e saldırıyor. Yüzünü yumruklayıp sağa sola fırlatıyor. Becky pestil gibi yerde yataken geçiyoruz.

Carly Caruso'nun yanında Drew McIntyre var. Drew bu geceki contender maçı için heyecanlı olduğunu ve bu uğurda her şeyi yapacağını söylüyor.

Ringe dönüyoruz. AJ Styles geliyor. Burada kendini harika hissettiğini ama şu anda yapılabilecek neredeyse her şeyi yaptığından kendine yeni heyecan aradığını söylüyor. Tam o sırada Ricochet'in yani nam-ı diğer Prince Puma'nın müziğini duyuyoruz. Bir karakter değişikliğine gidilmiş ve artık Puma aynı Lucha'da olduğu gibi maskeli şekilde devam edecekmiş. Prince Puma ringe gelip Styles'ın aradığı heyecanın kendisi olduğunu söylüyor. İkili gelecek hafta maç için sözleşiyor.

Bobby Lashley def. Aleister Black (14:05) (C+)
Çok uzun sürmeyen maçın sonunda Lashley spear ile Black'in fişini çekiyor. Kutlamayı yaparken seyircilerin arasından Kevin Owens ringe girip Lashley'e saldırıyor. Lashley neye uğradığını şaşırırken Owens bir powerbomb ile fişini çekiyor.


Arka alana uçuyoruz. Randy Orton röportaj veriyor. Lesnar'ın bir k*ltak olduğunu onu tarihe gömeceğini söylüyor. Bugün ilk aşamayı çok rahat bir şekilde geçecekmiş.

Randy Orton def. Drew McIntyre - no1 contender for WWEC
Çok güzel bir maç oluyor. İki taraf da ringde hakimiyet kurmaya çalışıyor ama Randy Orton RKO ile maçın fişini çekip Lesnar'ın rakibi oluyor. Tam galibiyeti kutlarken Lesnar'ın müziği duyuluyor. Beast koşarak ringe gelip Orton'a art arda suplexler ve F5'i yapıştırıyor. Şovumuz Lesnar ayakta Orton yerde acı içinde kıvranırken son buluyor.


Şov reytingi: B-
Yayın reytingi: (TV: 24.18)
Toplam İzlenme: 18.141.010
 
Son düzenleme:

domtoretto34

𝔲𝔫𝔟𝔢𝔰𝔦𝔢𝔤𝔱
Katılım
25 Mar 2017
Konular
1,222
Mesajlar
15,474
Tepkime puanı
217
Puanları
855
Yaş
21
Konum
Ordu
Brock Lesnar
-
6a7vuie.jpg

SmackDown #1, Cuma, Ocak 2020
Konum: Charleston Civic Center (Mid Atlantic)
Katılım: 11.985

Roman Reigns'in müziğiyle açıyoruz şovu. Reigns ringe geliyor. Şu anda Wyatt'ın sakatlığından dolayı boşa çıkardığı evrensel şampiyonluğu istediğini söylüyor. Onu bölen isim Daniel Bryan oluyor. Seyirciden harika reaksiyon alıyor. Daniel Bryan bu hayatta istediği şeylerin her zaman olmayacağını söylüyor. İkili burun buruna gelir gelmez CEO Conor Mcgregor onları bölüyor. İkisinin Royal Rumble'da boşta olan kemer için kapışacaklarını söylüyor.

The Miz def. Dolph Ziggler (10:42) (B-)
Yakın geçen heyecanlı bir maç oluyor. Miz SCF ile bitiriyor Ziggler'in işini. Maçın ardından eline mikrofon alıp çok istediği, kendinden parça gibi gördüğü Kıtalararası şampiyonluğu için Nakamura'ya meydan okuyor.


Arka alanda soyunma odasındayız. Bayley kemerinin tozunu alırken Alexa odaya giriyor. Bu kemerin esas sahibinin kendisi olduğunu söyleyip karnına tekmeyi basıyor. Dolap kapaklarından tutun televizyona kadar her şeyi Bayley'in kafasında kırıp alandan ayrılıyor.

The O.C. def. AOP (07:32) (C)
Luke Gallows'un iki dev adamla mücadelesi takdire şayandı ama maçı Karl Anderson, Rezar'ı tuş ederek kazanıyorlar. Ringde galibiyetlerini kutluyor ikili.


Arka alanda Nakamura'yı görüyoruz. Miz'i gecenin başında izlediğini ve onunla karşılaşacağını söylüyor.

Çok sayıda güreşçiyi ve personeli arka alanda koşarken görüyoruz. Kavga eden ikiliyi ayırmak için koşuyor bir dünya adam. Elias ve Sami Zayn arka alanda birbirine girmiş. Zar zor ayırıyorlar. Sami Zayn yürürken Elias omuz atmış ve ikili birbirine girmiş.

Sami Zayn def. Elias (10:22) (C+)
Sami Zayn, Elias'ın yumruğundan kaçıp hızlı bir roll-up ile maçı kazanıp kendini ringin dışına atıyor. Elias sinirli şekilde ringden onu izliyor.


Arkada röportaj vermek için kameraların önüne kemeriyle yürüyen Big E var. Tam konuşmaya başlayacakken Gallows & Anderson ikilisi onu yere serip bir güzel tekmeliyor. Big E röportajı rüyasında verirken ringe dönüyoruz.

Alexa Bliss geliyor ringe. Bu gece Bayley'in kendisini tahrik ettiğini ve onu bu yüzden sırtında bütün soyunma odası eşyalarını kırdığını söylüyor. Bayley bölüyor onu. Karnını tutarak ve kafasında sargıyla geliyor. İkili burun buruna geliyor. Alexa geri çekilip gözlerini ayırmadan rakibinden arka alanın yolunu tutuyor.

Nakamura'nın Miz'in meydan okumasını kabul ettiğini izlemiştik. Kemeriyle arenadan ayrılırken görüyoruz Nakamura'yı. Bagaja çantayı koymak için açtığı anda bagaj kapağı kafasında patlıyor. Miz saldırıyor Nakamura'ya. Onu bagaja kitleyip alandan tüyüyor.

Daniel Bryan def. John Morrison (14:32) (B)
Seyircinin ilgisini çok çeken bir maç. İki taraf da sürekli hareket halinde geçiriyor ama Bryan YES Lock ile pes ettiriyor Morrison'u. Tam o sırada Roman Reigns seyircilerin arasında gözüküyor. İkili sert bakışırken şovu noktalıyoruz.


Şov reytingi: B+
Yayın reytingi: (TV: 31.81)
Toplam İzlenme: 23.863.380
 
Son düzenleme:

Bay Piyanist

Babuş
Katılım
20 May 2019
Konular
136
Mesajlar
12,201
Tepkime puanı
1,515
Puanları
585
Yaş
21
Konum
İzmir
Braun Strowman
Issiah "Swerwe" Scott
Takipte olmaya çalışacağım. Güzel duruyor.
 

domtoretto34

𝔲𝔫𝔟𝔢𝔰𝔦𝔢𝔤𝔱
Katılım
25 Mar 2017
Konular
1,222
Mesajlar
15,474
Tepkime puanı
217
Puanları
855
Yaş
21
Konum
Ordu
Brock Lesnar
-
huylgr7.jpg

RAW #2, Pazar, Ocak 2020
Konum: XL Center (New England)
Katılım: 11.632

Paul Heyman açıyor şovu. Ringe gelip geçen hafta hakkında konuşuyor. Brock Lesnar'ın, Orton'u maç sonunda nasıl domine ettiğinden, Orton'un bu acıyı bir fragman olarak alması gerekiyormuş. Derken Randy Orton bölüyor Heyman'ı. Lesnar'ın adi birisi olduğunu ve temiz bir maçta kendisini yenemeyeceğini söylüyor. Ancak arkadan gücü bitmiş insana saldırabilirmiş. Lakin Paul Heyman dalga geçiyor onunla. Randy Orton çok sinirleniyor ve ringe doğru yürüyor. Ancak Lesnar koşarak gelip saldırıyor Orton'a. Ringe sokup bir german suplex ve F5 ile Orton ölü gibi yerde yatıyor. Sağlık ekipleri gelip Orton ile ilgileniyor.

Prince Puma def. Shelton Benjamin (10:08) (B-)
İkisinin de başarılı performanslarının ardından Prince Puma, Shooting Star Press ile tuşa gidip maçı kazanmayı başarıyor. Ringde galibiyetini kutlarken AJ Styles seyircilerin arasından çıkıp Puma'ya saldırıyor. Styles Clash ile yere seriyor.


Arka alanda Bobby Lashley, Kevin Owens ile yaşadığı münakaşa hakkında promo kesiyor. Owens'ın korkak olduğundan bahsediyor. Yanında Lana da var ayrıca. İkilinin çok uyumlu olduğu gözlerden kaçmıyor.

Becky Lynch & Nikki Cross def. Asuka & Kairi Sane (10:22) (B-)
Ring içi iyi fakat seyirciden ateşli reaksiyonun alınamadığı bir maç oluyor. Becky Lynch, Pumphandle Slam ile Asuka'yı tuş ediyor. Becky Lynch'in ring içini taşıdığı fakat Nikki Cross'un çok iyi olmadığı bir maçtı. Ayrıca Asuka ile Sane'nin uyumsuz bir ikili olduğunu da gördük.


Geçen haftaki saldırının ardından arka alanda Ivar ve Erik, CEO McGregor'un yanında UE'ye karşı maç istiyorlar. McGregor bunun sadece kemerlerin ortada olmasıyla mümkün olabileceğini söylüyor. Ivar ve Erik kabul edip kahkahalar eşliğinde alandan uzaklaşıyor.

Paul Heyman kameralar karşısına geçiyor. Orton'un hastaneye kaldırıldığını söylüyor. Zihnini eğer bir daha kullanabilecekse Lesnar'dan kaçması gerekiyormuş kendi sağlığı için.

The Undisputed Era def. The Viking Raiders - WWE RAW Tag Team Championship (11:39) (C-)
Ortalama bir maç ve seyirciden reaksiyonu az olan bir maç. Kyle O'Reilly, Ivar'ı Brainbuster'ın ardından tuş ediyor ve yeni takımlar şampiyonları oluyorlar. Kyle O'Reilly'nin performansının, maçı taşıdığını söyleyelim. Yeni şampiyonlar galibiyetlerini kutluyor, kemerleri kaldırıyor.


Arka alanda Andrade yürürken Andrade kayıp telefonunu arıyor etrafta. Kapşonlu arkası dönük bir güvenliğin omzuna doknuyor ama cevap yok. Daha sert dokunuyor. Kapşonlu adam arkasını döndüğünde onun Sheamus olduğunu görüyoruz. Sheamus, Andrade'yi yumruklamaya başlıyor ama Andrade zar zor ortamdan kaçmayı başlıyor. Sheamus pis şekilde arkasından sırıtıyor.

Adam Cole def. Matt Hardy (08:46) (C)
Adam Cole ortalama geçen maçta Matt Hardy'i Flaying Crossbody ile mağlup etmeyi başarıyor. Böylelikle ana kadrodaki ilk galibiyetini almış oluyor Adam Cole.


Arka alanda karnını tutarak sinirli şekilde yürüyen Prince Puma'yı görüyoruz. Gecenin başında AJ Styles'ın saldırısına maruz kalmıştı. AJ Styles'i arıyor arkada ve gördükten sonra hemen üzerine çullanıyor. Yandaki duvarı AJ'in üzerine deviriyor.

Kayla Braxton'un yanında Sheamus var. Sheamus, Andrade hakkında konuşuyor. Onu yenip kemeri alacağını söylüyor.

Kameralarımız bir göl kenarına gidiyor. Elinde balta ile Owens kameraya yaklaşıyor. Bobby Lashley'in tanıdığı en pislik ve mide bulandırıcı adam olduğunu söylüyor. Onu yok edecekmiş ama önce tatilin keyfini çıkarıyormuş. Ardından balta ile odun kesmeye devam ediyor.

Sheamus def. Andrade - Tables Match for United States Championship (15:57) (B)
İkisinin de harika performans gösterdiği ortada geçen ve seyircinin ateşli şekilde takip ettiği maçta Sheamus, Andrade'yi yenmeyi başarıyor ve kemerin yeni sahibi oluyor. Sheamus kutlamasını yaparken şovun sonuna geliyoruz.


Şov reytingi: B
Yayın reytingi: (TV: 28.87)
Toplam İzlenme: 21.659.020
 

Bay Piyanist

Babuş
Katılım
20 May 2019
Konular
136
Mesajlar
12,201
Tepkime puanı
1,515
Puanları
585
Yaş
21
Konum
İzmir
Braun Strowman
Issiah "Swerwe" Scott
Güzel olmuş, eline sağlık. Sheamus için sevindim.
 
Üst