Big E, Kemer Reigninden Hiç Memnun Değilmiş

Paranoyak

UFC

Paranoyak

UFC
29 Eki 2012
19,769
1,115
27
AJ Styles
Yukarıda bazı arkadaşlar belirtmiş nedenlerini. Big E'nin o karakterle ara dönem şampiyonu olması normal gibi geliyor bana. Bir kararsızlık oldu gibi görünüyor. Kemer almasının tesadüfi bir durum olmadığını düşünmekle beraber yakın gelecekte tekrar şampiyon olarak izleyeceğimizi söyleyebilirim. Heel Big E'i deli gibi izlemek istiyorum.

Khrimur

ACKNOWLEDGE ME

Khrimur

ACKNOWLEDGE ME
2 Haz 2020
6,512
712
-
Ryback
Ryback
Yazık çok yazık hayatında belki de alacağı son kemerdi onu da berbat işlediler bir daha da bu potalara çıkabileceğini sanmıyorum. Demek ki WWE'nin twitter hesabına güvenmemek gerekmiş ''BIG E IS WWE CHAMPION'' olayında aşırı üst düzey push geliyor sanmıştım bayağı hiç ettiler adamı.

#1CMPunkFan

#iwasthere

#1CMPunkFan

#iwasthere
22 Ara 2011
4,973
242
25
Yalova,IL
CM Punk
-
Big E bir şükransızlık yansıtmıyor, gayette doğal olarak kendisinin farkında. Belki de kendisine gelen bu şansın, geçiş döneminde olmasından ve gimmick'inin cüssesine uymayışından yakınıyordur haklı olarak. Mikrofonu gayette olan birisi Big E, sadece Tough bir gimmicki yok şu an. Sen bu adamdan Black SCSA yapabilecekken Filli Boya renk kartelası gibi ortalıkta dolaştırırsan adamda haklı olarak memnun olmaz.