Bir Yardım Eli Uzatın

Gloom

jungle boogie
Konular
102
Shawn Michaels
Merhaba Güreş Türkiye ailesi. Bayağıdır siteye uğramaya devam etmeme rağmen 2019'dan itibaren güreşten uzak kaldım. Bunda üniversite yoğunluğu, WWE'nin bana eski tadı vermemesi, yoğunluktan ötürü diğer federasyonlardan da geri kalmam gibi etkenlerin rolü büyüktü. Ancak tutkular kolay kolay bırakılamıyor. Şimdi yeniden takibe almak istiyorum ama neresinden tutsam bilemiyorum. Var mıdır bize bir yardımcı olacak, belki geri kaldığım şeyler hakkında sohbet edecek? Açıkçası AEW'i mi takibe almalıyım, WWE aradığım tadı verir mi? Sizler ne düşünüyorsunuz merak ettim. Son 3 yıldır gündeme oturan önemli feudlar hangileri oldu, kimler döndü kimler gitti? Eksiğim çok. Kimseyi yormak da istemem ama önerilere açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

Flip Flop 'N Fly

Funky Like A Donkey
Konular
84
Dusty Rhodes
-
AEW’de şu an ring dışı baya bir drama var. Yakalayım diyene kadar güreşten tekrar soğuyabilirsin. Geçen hafta ppv yaptılar. Onu izle eğer merak ediyorsan. Bu hafta da Survivor Series olacak. Ona bakarsın ona göre izleyeceğin şeyi seçersin.

Last Chance

Misak-ı Milli
Konular
257
Brock Lesnar
-
Güreşi bıraktım dediğin zamandan beri Roman Reigns şampiyon. Yetmedi, son Wrestlemania'da diğer ana kemeri de aldı. The Bloodline adında bir stable kuruldu, stable'ın başında iki ana kemerin sahibi Roman Reigns, iki takım kemerinin sahibi Usos, Solo Sikoa ve Sami Zayn var. Heel bir stable.

Şu anda WWE'nin merkezinde bu ekibin nasıl ilerleyeceği ve kimler tarafından dağıtılacağı konusu bulunuyor.

Ayriyeten yönetim işini Vince McMahon bıraktı, Hunter (Triple H) devraldı.

Bu bilginin üstüne haftasonu yapılacak Survivor Series'i izlersen yeniden başlamış olursun, zor olmaz.

Son düzenleme:

Brock_Lesnar

Brock Lesnar Does What Brock Lesnar Wants To Do
Konular
414
Brock Lesnar
Brock Lesnar
AEW izleme bence. Ben şahsen keyif almıyorum. Ama zevkler farklıdır sen bilirsin. Ben senin yerinde olsam WWE dem devam ederdim.

Adorably Evil

Black Widow
Konular
369
Stone Cold Steve Austin
-
Neler olmadı ki… Ama güreşi belirli bir süre izlediysen 4-5 sonra bile izlesen adapte oluyorsun, sadece bazı bilgileri öğreniyorsun sonradan o kadar. Hayat yoğunluğu derken bırakmıştım. Ben 5 sene izlemedim, son 4-5 aydır takibimde. Şu an AEW’te arka alan karışıklığı ve Punk draması var. WWE’de Roman saltanatı devam ediyor.

Gloom

jungle boogie
Konular
102
Shawn Michaels
Neler olmadı ki… Ama güreşi belirli bir süre izlediysen 4-5 sonra bile izlesen adapte oluyorsun, sadece bazı bilgileri öğreniyorsun sonradan o kadar. Hayat yoğunluğu derken bırakmıştım. Ben 5 sene izlemedim, son 4-5 aydır takibimde. Şu an AEW’te arka alan karışıklığı ve Punk draması var. WWE’de Roman saltanatı devam ediyor.
Roman saltanatının sonu gelmeyecek zaten anlaşılan. Ben de AEW takip etmeyi düşünüyorum. Punk yokmuş ama olanlar da takip etmek için yeterli.