Untitled Document

Bir Zamanlar PWG'da

Styles Clash

Homelander

Styles Clash

Homelander
3 Tem 2013
57,979
1,593
25
İzmir
Stone Cold Steve Austin
Cody Rhodes
Ayı gibi özlenen zamanlar. WWE kemik kitlesi bu işleri sevmiyordu eyvallah da Puro hayranları da bir o kadar sallıyordu bu işe. Ben ise beğeniyordum. Zaman zaman absürttü zaman zaman da ciddi maçlar izlerdik. Profesyonel güreş ile kimisine göre alakası yoktu ama özel bir konuma sahipti. Ve oraya giden insanlar gerçekten eğlenmesini bilen harbi insanlardı. NXT izleyicisi gibi smart olmaya çalışan değil doğal reaksiyonlar sergileyen taraftarlardı.

Lürsoy

brbr DENG

Lürsoy

brbr DENG
7 Mar 2016
9,894
483
24
OraleTown
Tenille Dashwood
Bugün sn. Alpi Jr ile birlikte BOLA 2022 final gününü izledik ve aşağı yukarı her PWG izlediğimizde gündeme gelen, mekan değişikliği PWG'yi bitirdi savı ortaya atıldı yine. Tabi öncelikli sebebi bütün topçuların önce NXT ardından AEW tarafından alınması, ama mekan değişikliği de o bizim aşık olduğumuz büyüyü bozdu. Keith Lee'nin Chuck Taylor'ı mağlup edip kemeri aldığı şovu hatırlıyorum da sanki yeni arenada misafir gibiydik. Farklıydı yani. Işıklandırma zaten sanki başka bir güreş evreni gibi.

Bunlar yaşanırken dediğim gibi bizim topçuların full time sözleşmeler imzalaması indy sahnesini öldürdü biraz. Fakat Amerika'ya giriş yasağı biten Mike Bailey abim bizi güreşe dair yıllar sonra ilk defa heyecanlandırdı.

Styles Clash

Homelander

Styles Clash

Homelander
3 Tem 2013
57,979
1,593
25
İzmir
Stone Cold Steve Austin
Cody Rhodes
Bugün sn. Alpi Jr ile birlikte BOLA 2022 final gününü izledik ve aşağı yukarı her PWG izlediğimizde gündeme gelen, mekan değişikliği PWG'yi bitirdi savı ortaya atıldı yine. Tabi öncelikli sebebi bütün topçuların önce NXT ardından AEW tarafından alınması, ama mekan değişikliği de o bizim aşık olduğumuz büyüyü bozdu. Keith Lee'nin Chuck Taylor'ı mağlup edip kemeri aldığı şovu hatırlıyorum da sanki yeni arenada misafir gibiydik. Farklıydı yani. Işıklandırma zaten sanki başka bir güreş evreni gibi.

Bunlar yaşanırken dediğim gibi bizim topçuların full time sözleşmeler imzalaması indy sahnesini öldürdü biraz. Fakat Amerika'ya giriş yasağı biten Mike Bailey abim bizi güreşe dair yıllar sonra ilk defa heyecanlandırdı.
Adam Mike Bailey'e heyecan duyuyor aga.

Styles Clash

Homelander

Styles Clash

Homelander
3 Tem 2013
57,979
1,593
25
İzmir
Stone Cold Steve Austin
Cody Rhodes
Ayı gibi özledim, kral abim formundan hiçbir şey kaybetmemiş şiir gibi güreşti yine.
Sene 2014 Candice LeRae, Tarantino filmlerinden fırlamış gibi. Yine ZSJR debut yapacak AJ, Omega dönecek diye heyecan var. 2013'te Kev ve Generico son kez takım olmuş. 2015'te Ospreay falan debut yapmış. Şu an Emre Tilev gibi ağlıyorum.