Black Taurus | Kariyer İncelemesi

Straight Edge Societh

"Finished The Story!"
Katılım
23 Ara 2013
Konular
6,319
Mesajlar
28,149
Tepkime puanı
10,721
Puanları
1,720
Yaş
24
Konum
Trabzon
CM Punk
dge6i89-2e6d8e2e-d59e-4a1f-b1eb-e0e21fb5b5a7.png

Doğum Tarihi ve Yeri:11 Mart 1987 - Torreon, Coahuila, Meksika
Rind Adları:Black Tauro
Black Taurus
Machine Rocker
Semental
Taurus
Venenoide
Boyu:178 cm
Kilosu:90 kg
Antrenörleri:Diabolico
Tony Rodriguez
Araña del Futuro
El Satánico
Debut:6 Kasım 2005

Black Taurus, Meksikalı bir luchador enmascarado veya maskeli profesyonel güreşçidir, All Elite Wrestling ile anlaşmalıdır ve şu anda Lucha Libre AAA Worldwide ile sözleşmesi bulunmaktadır, ayrıca Impact Wrestling'de de boy göstermektedir.

Öncelikle Lucha Libre AAA Worldwide, International Wrestling Revolution Group, Lucha Libre Elite, The Crash Lucha Libre, Impact Wrestling, Major League Wrestling, Pro Wrestling Guerrilla'nın yanı sıra Meksika ve bağımsız ringlerde yaptığı çalışmalarla tanınmaktadır. Gerçek adı, Meksika'daki maskeli güreşçilerde sıklıkla olduğu gibi kamuya açık bir kayıt konusu değildir.

Profesyonel güreş kariyeri

Consejo Mundial de Lucha Libre (2008 - 2011)


Torreón bölgesinde Semental adı altında yıllarca güreştikten sonra 2008 yılında Mexico City'ye taşındı. International Wrestling Revolution Group'ta kısa bir süre çalıştıktan sonra Mart 2008'de Consejo Mundial de Lucha Libre'de çalışmaya başladı. Üç yılı aşkın bir süre boyunca CMLL için düzenli olarak güreşti ve genellikle nadiren televizyona çıkan açılış maçlarında çalıştı. Şirket için son maçını 28 Haziran 2011'de yaptı ve iki gün sonra AAA'da boy gösterdi.

Lucha Libre AAA Worldwide (2012 - 2016)

AAA'daki ilk maçına 30 Haziran'da Tizayuca'da yine Semental adıyla çıktı. 2011'de şirket için iki TV maçı daha yaptı.

2012 yılının ortalarında AAA, Los Inferno Rockers (Machine Rocker, Devil Rocker ve Soul Rocker) olarak bilinen ve rock grubu Kiss'e benzeyen maskeli, glam-rocker esintili güreşçilerden oluşan yeni bir maskeli üçlü tanıttı. Daha sonra eski Tito Santana'nın Soul Rocker maskesi altında olduğu doğrulandı. Üçlü, o zamanlar yıllardır yenilmeyen Los Psycho Circus'un (Psycho Clown, Murder Clown ve Monster Clown) rakipleri olarak kuruldu. Daha sonra özellikle Psycho Clown'ı hedef alarak 201 cm boyundaki Uro Rocker'ı takıma dahil ettiler. Daha sonra Uro Rocker'ın Psycho Clown'ın ana rakibi olması gerektiği ortaya çıktı, ancak rolü oynayan güreşçi birlikte çalıştığı güreşçilere zarar verdi ve gruptan hızla çıkarıldı.

Grup, 2012 Guerra de Titanes şovunda Los Psycho Circus'a yenilerek büyük bir AAA şovunda ilk kez boy gösterdi. 18 gün sonra üçlü, Arena Naucalpan 35. Yıldönümü Şovunda öne çıkan maçlardan birinde International Wrestling Revolution Group'tan Los Oficiales (Oficial 911, Oficial AK-47 ve Oficial Fierro) ile güreşti ve maç çift tuşla sona erdi. 2013'ün başlarında Los Inferno Rockers nihayet Los Psycho Circus'u yenerek devam eden çekişmelerinde bir ivme kazandı. 2012 Rey de Reyes gösterisinde bu başarıyı tekrarladılar ve görünüşe göre çekişmelerini takımların maskelerini ortaya koyacakları bir Lucha de Apuestas veya "bahis maçına" doğru tırmandırdılar. Apuestas maçı asla gerçekleşmedi ve Los Inferno Rockers kısa süre sonra Los Psycho Circus'tan ayrıldı. 2013'ün sonlarında Devil Rocker AAA'den ayrıldı ve yerini Demon Rocker'a bırakarak üçlü olarak kaldı. Los Inferno Rockers ekibinin bir üyesi. Takım, Demon Rocker'ın "La Parka Negra" karakterini devralmasıyla 2014 boyunca aşamalı olarak kaldırıldı. 2015'in başlarında Machine Rocker artık AAA şovlarında da görünmüyordu. 4 Ekim 2015'te Machine Rocker yeniden isimlendirilerek "Taurus" olarak tanıtıldı ve Los Inferno Rockers'ın bir birimi olarak Copa Antonio Peña'yı kazanmak için Royal Rumble Lumberjack maçını kazanarak sonunu işaret etti.

10 Eylül 2016 tarihinde Taurus, AAA'dan ayrıldığını açıkladı.

Lucha Libre Elite (2016)

Taurus, Cibernetico ve Sharlie Rockstar ile Lucha Libre Elite takımında Black Tauro olarak ilk kez Decnis, Mr. Aguila & Zumbido tarafından mağlup edildi. 10 Kasım'da Tauro, Rey Escorpión ile takım olarak L.A. Park & Mr. Aguila'yı mağlup etti.

AAA'ya geri dönüş (2018 - günümüz)

1 Haziran 2018'de Taurus, Ashley'in önünde Faby Apache'nin AAA Reina de Reinas Şampiyonluğunu korumasına yardım ettikten sonra AAA'ya geri döndü. 10 Ağustos 2019'da Taurus, AAA Mega Şampiyonluğu için bir unvan maçını şampiyon Fénix'e kaybetti, maçta Laredo Kid ve Puma King de vardı.

Impact Wrestling (2019, 2021 - 2024)

AAA'nın Amerikan şirketi Impact Wrestling ile ittifakı nedeniyle Taurus, 11-12 Ocak 2019'da Mexico City'deki Frontón México Eğlence Merkezi'nde çekilen Impact Wrestling'in 1 Şubat 2019 sayısında özel bir görünüm yaptı ve Lucha Brothers (Pentagon Jr. & Fénix) ile birlikte The Latin American Exchange (Ortiz & Santana) ve Daga'yı yendi.

Impact Wrestling'in 9 Şubat 2021 tarihli baskısında Taurus, Rosemary ve Crazzy Steve'in onu Decay adlı ekiplerinin en yeni üyesi olarak tanıtmasıyla Impact Wrestling'e daha düzenli bir şekilde dönüş yaptı ve kısa bir süre sonra Kaleb with a K'e karşı hızlı bir zafer kazandı.

Major League Wrestling (2019)

2 Mart 2019'da MLW Fusion'da Taurus, Laredo Kid ile takım olarak Major League Wrestling'deki ilk maçına çıktı ve Lucha Brothers'a (Pentagon Jr. & Rey Fenix) yenildi.

Pro Wrestling Guerrilla (2019 - günümüz)

26 Temmuz 2019'da "SIXTEEN" etkinliğinde Taurus, Pro Wrestling Guerrilla'daki (PWG) ilk maçına çıktı ve Laredo Kid ve Puma King ile birlikte Mexablood (Bandido & Flamita) ve Rey Horus'a karşı kaybetti.

Şampiyonlukları ve başarıları
Lucha Libre AAA Worldwide
  • AAA Latin American Championship (1 kez)
  • AAA World Trios Championship (1 kez) – w/ La Hiedra & Rey Escorpión
  • Copa Antonio Peña (2015)
  • Gladiators Heavyweight Tournament (2019)
  • Lucha Libre World Cup: 2023 Men's division – w/ Pentagón Jr. & Laredo Kid
Lucha Libre VOZ
  • VOZ Ultra Championship (1 kez, şu anki)
Perros del Mal Producciones
  • Perros del Mal Heavyweight Championship (1 kez)
  • Perros del Mal Light Heavyweight Championship (1 kez)
Pro Wrestling Illustrated
  • 2021 PWI 500 listesinde #99
 
Üst