Bobby Lashley WWE-AEW Rekabetini Yorumladı

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
7,319
426
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Bobby Lashley verdiği bir röportajda AEW ve WWE rekabetini yorumladı. Henüz ciddiye alınacak bir rekabet olmasa da hayranları heyecanlandıran bir rekabet olarak görüldüğü için bundan memnun olduğunu belirtmiş.

images

"Bence şu an harika. Bence çok fazla rekabet var. Sanırım bazı büyük şeyler yapıyoruz ve bizim için büyük bir sezona giriyoruz, bazı büyük haberler geliyor. Bir güreş hayranı olmak için iyi bir zaman ve herkes için öne çıkmak için iyi bir zaman, bir güreşçi için iyi bir zaman. Herkes her zaman rekabetin iyi olduğunu söylüyor. Gerçekten ciddi bir rekabetimiz olduğunu düşünmüyorum. Ama taraftarlar bundan hoşlanıyor , taraftarlar bizi harekete geçmeye zorlayan başka şeyler olduğu gerçeğini seviyor."

Lashley, rekabetin onu harekete geçirip geçirmediği sorulduğunda, "Evet, gerçekten öyle. Sanırım ben ve diğer birçok adam diğer rekabetin biraz daha artmasını istiyor çünkü biz hazırız. Kadromuza bakarsanız, kadro derin. Farklı bir şeyimiz var. Özel bir şeyimiz var. Bence buradaki herkes, eğer bir adım atmamız gerekiyorsa, bunu yapabilecek tüm yeteneklere sahibiz."

Kaynak

Hardcore Icon

HELL YEAH!
24 Kas 2011
5,559
130
Ankara
Stone Cold Steve Austin
Elias
Doğru kıral kadro derin, isteseniz tüm AEW yi alır tekrar kovarsınız. Mükemmel rekabet cidden.

Biriniz de AEW kim biz milyon yıllık şirketiz demedi ya la. Şu hayatta biraz duruşunuz olsun.

Paranoyak

damy i gospoda
29 Eki 2012
19,021
428
27
AJ Styles
Doğru kıral kadro derin, isteseniz tüm AEW yi alır tekrar kovarsınız. Mükemmel rekabet cidden.

Biriniz de AEW kim biz milyon yıllık şirketiz demedi ya la. Şu hayatta biraz duruşunuz olsun.
Kimsenin yarın kovulmayacağı garantisi yok ve buradan gidebilecekleri en popüler güreş şirketi AEW iken bunu diyebilecek bir babayiğite kolay kolay rastlanmaz.

The Insane Icon

Capitán
Top Poster Of Month
20 Eyl 2020
25,730
359
24
Tay Conti
-
Orta yollu bir açıklama olmuş. Şirketi de onun gibi düşünseydi, rekabetin hafiften kızışmaya başlamasından ötürü harekete geçerdi fakat ben ileriye gideceklerine gün geçtikçe daha da geriye gittiklerini düşünüyorum. Ama bunları konuştuk, gına da geldi açıkçası.

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
7,676
703
-
Ağa bu hem ayranım dökülmesin hem de bir yerim......... Anladınız siz neyse dedirten ikili win win konuşmuş.

2 Eki 2021
589
550
27
Ohio
Shawn Michaels
-
Yadırgamadığım bir açıklamaya imza atmış. Biraz daha sert konuşmasını beklerdim. Arkadaşlar; AEW önce NFL, kolej futbolu, NBA ya da MLB'nin prime time programlarından çekinmeyip PPV ve şov tarihlerini ona göre ayarlamayı bırakırsa muazzam ötesi bir rekabetten bahsedebiliriz. Dizi piyasasını falan takip ediyorsanız ABD'nin TV açısından en ölü günleri Salı ve Çarşamba'dır. En aktif günleri ise Pazartesi, Perşembe ve doğal olarak hafta sonu günleridir.. Çoğu büyük kanal bile dizilerini bugünlere koyarlar ki ismi ses getirsin. E iki güreş şirketi arasından hangisi hangi şovunu hangi güne koyuyor biliyorsunuz. Fazla yoruma gerek yok.