Brandi Love'dan Türkiye Tweet'i

Christian

Görkem
29 May 2015
11,230
97
20
İzmir
Christian
İşte kendi vücudundan para kazanacak kadar kendini ucuz görüyor demek ki. Orası özgürlükler ülkesi olunca tabi... bu kadın evli bir de.

Kocası bu konu hakkında ne düşünüyor bilmiyorum ama bir eşin böyle bir şeye izin vermesi benim gözümde onu midesiz bir insandan farklı kılmıyor. Yani aga filmlerde de sevişme sahneleri oluyor ama en azından orada bir senaryo ya uğruna bir araya geliyorlar ve gerçek bir cinsellik yaşanmıyor. Bir sevgilinin ya da eşin bunu normal görmesi benim mantığıma sığmıyor. Yine de mutluluklar dilerim. Belki hayatlarının farklı alanlarında farklı canlılara çok faydalı şeyler sağlıyorlardır.

The Lone Wolf

Long Live Sabreism
25 Eyl 2011
21,081
313
Antalya
Will Ospreay

Yorumlarımdan bunu çıkardıysan okuduğunu anlama problemi olabilir.

Ya tamam kimseye muhtaç kalmayıp kendi parasını kazanması güzel bir şey ama bunu bu tür videolar ile sağlamak bana çok da ahlaklı gelmiyor. Hepimiz ergenlik döneminden geçtik ve bu tarz videolarla haşır neşir olduk biz de bu konuda çok masum değiliz şimdi doğruya doğru; ama tekrar söylüyorum, bu tür videolar ile para kazanan bir insan başkalarının ahlakına bana göre(bu ibareyi tekrar kullanıyorum ki kimseyi zan altında bırakmayayım) çok da fazla dil uzatmamalı. Ülkemizde taciz ve cinayet oranları yüksek bu gerçekten üzücü bir durum ama her önüne gelen de ülkemizi yerin dibine sokamaz ve sokmamalı. Sonuçta bu ülkede de aklı başında ve beyniyle düşünebilen insanlar var.

EDIT - Kendince başka sebepleri olabilir gelmemek için. Ben ahlak konusu üzerinden gidiyoruz diye bunun hakkında bir şeyler yazdım sevgili arkadaşım, saygılar.

Dediğim gibi sana göre ahlaksızlık olabilir ama evrensel bir ahlak anlayışını kabul edersek mesleğini ahlaksızlık olarak göremeyiz.

İşte kendi vücudundan para kazanacak kadar kendini ucuz görüyor demek ki. Orası özgürlükler ülkesi olunca tabi... bu kadın evli bir de.

Çoğu kişi vücuduyla para kazanmıyor mu? Manken, sporcu vesaire çok sayarız.

Christian

Görkem
29 May 2015
11,230
97
20
İzmir
Christian
Dediğim gibi sana göre ahlaksızlık olabilir ama evrensel bir ahlak anlayışını kabul edersek mesleğini ahlaksızlık olarak göremeyiz.

Evrensel ahlak anlayışı tam olarak neye dayanıyor, ya da senin bu konu hakkında görüşün ne(Brandi olayından bahsetmiyorum sadece)? Merakımdan soruyorum, yanlış anlama.

7 May 2018
3,257
63
18
Beynim
Sami Zayn
Herkesin ahlaki farklı ama o öyle istiyordur herkesin yaşamı kendine.

İşte o öyle istiyor demek ki, ki bu iğrenç.

Kocası bu konu hakkında ne düşünüyor bilmiyorum ama bir eşin böyle bir şeye izin vermesi benim gözümde onu midesiz bir insandan farklı kılmıyor. Yani aga filmlerde de sevişme sahneleri oluyor ama en azından orada bir senaryo ya uğruna bir araya geliyorlar ve gerçek bir cinsellik yaşanmıyor. Bir sevgilinin ya da eşin bunu normal görmesi benim mantığıma sığmıyor. Yine de mutluluklar dilerim. Belki hayatlarının farklı alanlarında farklı canlılara çok faydalı şeyler sağlıyorlardır.

Benim de aklım olmuyor böyle saçmalık olabilir mi ? Hadi hiç kıskanç değilsin diyelim, izin de vermezsin bunların evlilikleri tesadüf mü oluyor ? Aralarında aşk döndürdüklerine inanmıyorum çünkü.

7 May 2018
3,257
63
18
Beynim
Sami Zayn
Yorumlarımdan bunu çıkardıysan okuduğunu anlama problemi olabilir.

Çoğu kişi vücuduyla para kazanmıyor mu? Manken, sporcu vesaire çok sayarız.

Pardon, "bu" şekilde vücudundan para kazanıyorsa bir hata var demektir. Sen de direk "Açıktan faydalanayım."dedin ha Burak abi.

Christian

Görkem
29 May 2015
11,230
97
20
İzmir
Christian
Benim de aklım olmuyor böyle saçmalık olabilir mi ? Hadi hiç kıskanç değilsin diyelim, izin de vermezsin bunların evlilikleri tesadüf mü oluyor ? Aralarında aşk döndürdüklerine inanmıyorum çünkü.

Bana göre aşk iki tarafın karşılıklı duygusal ve cinsel çekiminden kaynaklanan bir durumdur. Eğer işin cinsel tarafı ilişki dışındaki kişilerle yaşanıyorsa bu işte bir sıkıntı var. Çünkü başka bir insanla tam anlamıyla bir cinsel birleşme yaşayıp da etkilenmemek vücut kimyasına göre bence pek de mümkün değil. En iyisi kapatalım kanki bu konuyu. Bizim görüşümüz bu yönde oldu.