Untitled Document

Brock Lesnar'ın Şok Sözleri

Gentleman Villain

nick diaz army

Gentleman Villain

nick diaz army
12 Ağu 2014
13,673
434
Parts Unknown
William Regal
-
11v37ix.png

2000 yılının NCAA Ağırsiklet Güreş Şampiyonu Brock Lesnar, profesyonel güreşe spor demenin kendisi gibi sporu için sıkı çalışan amatör güreşçileri aşağılamak olduğunu düşünüyor.​

Kevin Steen

Gypsy

Kevin Steen

Gypsy
23 Ağu 2011
22,258
4,618
23
Roman Reigns
Bray Wyatt
PW umurunda değil bu adamın. 2002'de Rock'u mağlup ettiği feud için bile "yükselip daha çok para kazanmamı sağladı" demiş. İki lafta biri para. Kendisi para istediği vakit 65 yaşında bile ringe dönüp şov yapar. 2012'de imzaladığı kontratın dengi yoktur bu camiada hala. Bunları niye yazıyorum? Çünkü bu adam şu an ble profesyonel güreşi ciddi bir spor olarak görmüyor tiye alıyor. En son HoF olmasının umurunda olmadığını söylemişti.

Brock_Lesnar

Adaletin Kılıcı Maraz Ali

Brock_Lesnar

Adaletin Kılıcı Maraz Ali
21 Şub 2022
6,557
3,411
Maraz Ali’nin Oto Yıkama Dükkanı
Brock Lesnar
Brock Lesnar
PW umurunda değil bu adamın. 2002'de Rock'u mağlup ettiği feud için bile "yükselip daha çok para kazanmamı sağladı" demiş. İki lafta biri para. Kendisi para istediği vakit 65 yaşında bile ringe dönüp şov yapar. 2012'de imzaladığı kontratın dengi yoktur bu camiada hala. Bunları niye yazıyorum? Çünkü bu adam şu an ble profesyonel güreşi ciddi bir spor olarak görmüyor tiye alıyor. En son HoF olmasının umurunda olmadığını söylemişti.
Hayrına mı güreşecek aga? Ben de aldığım paraya bakarım. Bu arada haberin olsun en çok para alanlarda 2. sırada Reigns var. Yani Lesnar'a sallayacağım derken arada Reigns'e de geçiriyorsun haberin olsun.

Kevin Steen

Gypsy

Kevin Steen

Gypsy
23 Ağu 2011
22,258
4,618
23
Roman Reigns
Bray Wyatt
Hayrınamı güreşecek aga. Bende aldığım paraya bakarım. Bu arada haberin olsun en çok para alanlarda 2. sırada Reigns var. Yani Lesnara sallaycam derken arada Reignse de geçiriyorsun haberin olsun.
Roman Reigns senelerdir şirkette sıkı çalışıyor. Lesnar ise ihtiyaç duyulduğunda parayı basıp getirilen bir adam, Summerslam 2021 güzel bir örnek. Hayrına güreşsinler yazmadım. Kariyerindeki dönüm noktası olan feud için bile güreşe dair tek kelime etmeyip paradan bahsettiği için, bu işe saygı duymaması normal dedim. Malum sözleri için incelediğim feuda bakarsın.

Şakasız bu arada konu hakkında kesinlikle doğru yorumu yapmış. Adam haksız değil. Ayrıca kendisi pek bir şeylere bağlanan bir tipe benzemiyor. UFC’yi seviyordu sanırım ama ona da çapı yetmedi diyelim. Orada rekabetin gerçek olması tabii olayı daha heyecan verici kılıyor. Ayrıca orada gerçekten bir şeylerden korkuyorsun. Rol yapmana gerek yok. Her şey gerçek.

17 Ağu 2013
2,612
148
Chris Jericho
Abicim boş yapmayın pro güreşçiler de sporcudur bunlar beyin gücü ile çalışmıyir ve bu adam paracı herifin teki birde millet haklı bulmuş kolaysa siz yapın hadi.