Bryan Danielson: ROH Umarım Geri Döner

The Insane Icon

Capitán
20 Eyl 2020
25,772
406
24
Tay Conti
-
Yakın zamanda “Busted Open Radio” programında yer alan Bryan Danielson, Ring of Honor'un ara vermesi, ROH'nin kendi kariyeri üzerindeki etkisi hakkında konuştu. Danielson, ROH'un geri dönmesini umduğunu söyledi:

"Sadece üzüldüm. Bilhassa bütün bunların zor yanı ne sanırım, insanları ve işleri düşünüyorum, değil mi? Artık tam zamanlı sözleşmeler ya da bunun gibi bir şey yapamayacaklar,. O zaman bu, hala bir pandeminin devam ettiği yılda oluyor, WWE taraflarından gönderilençok sayıda insan var, ne demek istediğimi anlıyor musunuz? Dışarıda bir ton tam zamanlı iş yok. Bilirsiniz, insanlar bu sözleşmeleri imzalar ve bu sözleşmelerle ev, araba satın alırlar. Bunun garantili para ve benzeri şeyler olduğunu düşünüyorlar.

Bunun benim için gerçekten zor olduğu zaman, WWE tarafından iki kez kovuldum. Komik çünkü iki kere de yeni bir araba aldıktan kısa bir süre sonra kovuldum. İkisinde de tam olarak ödeyemedim, ama 2001'de ilk kez kovulduğumda, ayda 350 dolar araba ödemem vardı. Birdenbire o araba ödemesi gerçekten o ve sigorta ve bu tür şeyler arasında iki işte çalışmak zorunda kaldım. Birdenbire, o garanti para gelmiyor ve bir şeyler bulmaya çalışıyorsun ve üniversite eğitimin yok ve indie şov başına 50-75 dolar kazanıyorsun ve her ne ise, seni zor durumda bırakabilir. Şimdi, eğer bu kontratlar benim gelişimsel işlerimden çok daha yüksekse, ve bu yüzden — Ring of Honor ve WWE kesintiler yapıyor, insanlar bu [gelire] dayalı olarak ev satın alıyorlar. Sonra birdenbire ipotekleniyorlar."