Bu Maç Neden Yapıldı Ulan?

23 Ağu 2011
20,671
3,057
23
Florida
Roman Reigns
Roman Reigns

Başlık için kusura bakmayın ancak gecenin köründe beni uykumdan ettiği için ancak bu kadar sakin kalabildim. Şimdi Wrestlemania 36'nın ikinci gecesinin kapanışını Brock Lesnar vs. Drew McIntyre maçı yapıyor. 5 dakika sürmeyen ve tarihin en iğrenç, korkunç Wrestlemania kapanış maçlarına kafadan ilk sıra için aday olan bu maça hadi eyvallah diyoruz. Dananın kuyruğu bu noktadan sonra kopuyor.

Maç bittikten sonra yeni şampiyon McIntyre ve Big Show arasında bir "dark" maçı yapılıyor. Dark maç nedir? Haftalık şov kapanışlarında seyirciyi eve mutlu gönderme amaçlı yapılan maçtır. E bu maçta seyirci yok? Wuhan'da ki pazarda mevzu yeni patlamış o aralar. Ben bugüne kadar Wrestlemania bitince yapılan bir "dark" maç hatırlamıyorum. Hadi yapıldı neden Big Show? Tüm gece uykularım kaçtı ve yataktan dellenerek kalktım. Eminim basit bir açıklaması vardır ve sizden bu açıklamayı bekliyorum. Sonrasında huzura ereceğim.​

Rage Of Breed

Let Me In

Rage Of Breed

Let Me In
23 Eki 2010
16,156
188
İzmir
The Fiend
Dark Match değil bu. O dönem toplu maç çekimleri yaptılar diye hatırlıyorum pandemi nedeniyle. Raw’ı da aynı anda çekmişlerdi. WM after Raw şovu olabilir bu, hatta Drew’a ilk meydan okuyan da Big Show’du, Drew da aynı şov kemeri korumuştu.

23 Ağu 2011
20,671
3,057
23
Florida
Roman Reigns
Roman Reigns
Dark Match değil bu. O dönem toplu maç çekimleri yaptılar diye hatırlıyorum pandemi nedeniyle. Raw’ı da aynı anda çekmişlerdi. WM after Raw şovu olabilir bu, hatta Drew’a ilk meydan okuyan da Big Show’du, Drew da aynı şov kemeri korumuştu.
Heh şükür ya. Hocam WM 36 sayfasında bu maç gözüküyor. RAW'da yayınladılar mı peki?