Bu Yardımı Samimi Buluyor Musunuz?

Ne düşünüyorsunuz?

• Prim olduğunu düşünüyorum.

Oy: 11 57.9%
  • Samimi buluyorum.

Oy: 8 42.1%

• Kullanılan toplam oy
    19

cmpunk

1000 galatasaraylı
23 Ağu 2012
17,537
147
CM Punk
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=LYQumgTzAuo[/ame]

Youtube'da şöyle bir video var. Çocuk bazı köy bakkalarındaki veresiye defterindeki borçları siliyor. Bazı evlerin kapısına da erzak bırakıp gidiyor.

Videoyu açmak zorunda değilsiniz. Anlattığım olay vuku buluyor videoda zaten. Sormak istediğim soru şu; Siz yapılan bu hareketi samimi mi karşılıyorsunuz? Yoksa prim olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Şahsi düşüncem, video atılmadan da böyle bir yardım yapılabilirdi ama videodan elde ettikleri gelir de söz konusu. Sizler ne düşünüyorsunuz?​

24 Ağu 2011
13,417
158
23
Samsun
Edge
Bir adam anonim şekilde bunu yapıyordu (Robin Hood diye haberlere falan da çıkmıştı.). Bana kalırsa yardımın en doğru şekli odur diye düşünüyorum.

1 May 2014
14,338
116
İstanbul
CM Punk
Roderick Strong
Bu videoyu paylaşarak bir gelir sağlayacak, başka zaman da tekrar yardım yapacak mesela bunun sayesinde. Her şey kafanızda kurduğunuz gibi değil.

Master DIO

Sinnerman
23 Ağu 2011
11,723
110
-
Kenta Kobashi
Kenta Kobashi
Prim yapılacaksa da böyle yapılsın arkadaş, eğer gerçekten borçları siliyorsa, planlı aktörlü bir iş uygulamıyorsa isterse dizisini filmini çeksin.

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
7,770
808
-
Yardım iyilik dediğin kavram gizli habersiz yapılır. YouTube da like takipçi sayısı artsın da cebim daha fazla dolsun için değil bu çocuk da büyük primci içerikleri zaten bomboş eski grubundan atılınca onlar gibi takılmaya çalışıp ekmeğin dibini sıyırmaya çalışan yıkık biri.

Caligula

lanetimi kokla bebek
1 Tem 2017
5,836
356
Madıköy
Undertaker
Kişinin niyetini bilemeyiz. Samimi veya değil demek doğru olmaz o yüzden ki ben zaten bu tür şeylere ütiliter bakarım.