Untitled Document

Burak Elmas Yeni Teknik Direktörünü Açıkladı

20 Eyl 2020
26,701
654
24
Bursa
Tay Conti
Sting
Abi bu adam kim ya? :C: Neyse bizim işimize gelir. Bir Eşektaşlı olarak Eşeksaray camiasına hayırlı uğurlu olsun diyorum. Eşekbahçem de umarım yakında hocasını bulur.

The Sinister Scotsman

Invisible Hand

The Sinister Scotsman

Invisible Hand
23 Tem 2011
35,759
1,330
26
End of the Tracks
"The Franchise" Shane Douglas
Ilja Dragunov
Bir spor kulübünün tüm paydaşları nasıl patlak olur anlamış değilim. Yönetimin her şeyi tezat ve manasız, getirilen hoca 59 yaşında 3. kulübünü çalıştıran ve Amerika'da altlı üstlü gönderilmiş bir yardımcı, bize benzediğini düşündüğüm Brezilya futbolu yamyamlığında adama 15 maç anca sabretmişler. Taraftar desen 3 yıl daha kötü oyun görmeyi hak edecek bir ahrazlık sergiliyor, Terim'i en çok sevenlerden biriydim ama olması gereken gitmesiydi artık. Daha kötü bir veda olmaması adına. Hala sosyal medyada sağda solda şampiyonluğu satmışız gibi yorumlar yapıyorlar bu gönderilme hususunda. Futbolcular desen 2 aydır bana değil maç hiçbir spor programı bile izletmeyecek kadar formsuz ve tırt durumdalardı. Nasıl sağ çıkacağız bilmiyorum, Allah yardımcımız olsun. Vin Diesel hocamı ilk kahvaltıda reçele sürüp yerler.

AKV

AKV

20 Tem 2016
7,139
346
25
İstanbul
Seth Rollins
-
Bu dayıyı acaba hangi menajer buldu merak ediyorum. Gelecek sezona başlarsa Burak Elmas tam bir Dursun Özbek görüntüsü çizecek. Nisan-Mayıs dönemleri takımın ligi bitireceği konum az çok netleşir ve ona göre gelecek sezon için başka bir yabancıyla anlaşılmalı.