Çağırdınız Geldik

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
7,626
656
-
anlasilan forumda yillardir seks yapmayan tek kisi kamos degil ne diyon agam sen ne anlatiyon wtf ahahahahaha

aslan dort dilde arastirma yetkinligim var bana birsey ogretirseniz memnun olurum yinede. gunde ancak 1 saat girebilirim buraya zati. onda da imla grammer kasacaksak isimiz var. takilin bakin keyfinize ciddiye almayin boyle seyleri. kaldiki benim kurdugum cumlelerdeki retorik zannetmiyomki bu forumda baskasi tarafindan kurulabilsin. hani ukalalik kustahlik olarak algilama da yukaridaki arkadaslarin kapasite belli hos geldin ama bos geldin falan yazmis gulme krizine girdim burda. alti ustu o an aklima turkcesi gelmeyen bazi kelimeleri ing. yaziyorum. oyle yaniniza vocabulary falan koymaniza da gerek yok hani ahaha
Deneyimlerim mevcuttur bir ara seninle çalışmak isterim.

24 Kas 2021
22
25
Randy Savage
-
Deneyimlerim mevcuttur bir ara seninle çalışmak isterim.
aynen aslan sosyal medyada herkes dan bilzerian zaten. allahin oglu gelse ciddiye almam su konularda bastan soyleyim de yorma kendini. 1-cinsellik 2-kavga. senin yasin max 17 btw benden kacmaz kıps. bakir olmakla utanma ha o yaslarda normal turkiyede. akademik veya cinsellikle ilgili soru sorarsan yanitlarim ozelden. tabii tek seferde anlamazsin gbi geldi ama birkac defa copy paste yapariz noma problemo

Mental Mastermind

Yang Fleet
23 Ağu 2010
7,332
188
Iserlohn Republic
Edge
Çok alakasız olacak muhtemelen de, bu başlıktaki kara çarşaflı profil fotoğrafları ne böyle yahu? Daha çok onlar dikkatimi çekti. Alakasız oldu hocam senin hoşgeldin başlığınla, sen takıl bak keyfine de bu vatandaşların garip ppleri nedir böyle? Foruma ayda yılda bir giriyoruz ediyoruz da, ne ara şeriat getirdiniz? hehe

The Death Rider

Mella is Money!
23 Tem 2017
32,821
436
20
Bursa
Carmella
Carmella
Çok alakasız olacak muhtemelen de, bu başlıktaki kara çarşaflı profil fotoğrafları ne böyle yahu? Daha çok onlar dikkatimi çekti. Alakasız oldu hocam senin hoşgeldin başlığınla, sen takıl bak keyfine de bu vatandaşların garip ppleri nedir böyle? Foruma ayda yılda bir giriyoruz ediyoruz da, ne ara şeriat getirdiniz? hehe
Kral şöyle izah edeyim hem de birileri nasiplensin. Şu çoluk çocuk hareketlerinden belki vazgeçerler hem. Bu kara çarşaflı arkadaşlar cinsel muhabbetlerini foruma döküp yönetimden uyarı alınca tepki olarak kara çarşafa başvurdular. Bir sonraki hareketlerinde ben de ceza sistemine başvuracağım. Bu cringe davranışların sonu gelmezse ben Manuel olarak getireceğim.

1 Kas 2019
3,960
78
Will Ospreay
Kral şöyle izah edeyim hem de birileri nasiplensin. Şu çoluk çocuk hareketlerinden belki vazgeçerler hem. Bu kara çarşaflı arkadaşlar cinsel muhabbetlerini foruma döküp yönetimden uyarı alınca tepki olarak kara çarşafa başvurdular. Bir sonraki hareketlerinde ben de ceza sistemine başvuracağım. Bu cringe davranışların sonu gelmezse ben Manuel olarak getireceğim.
Olayı bilmiyordum. Kahkaha attım umarım bana yemem.

Mental Mastermind

Yang Fleet
23 Ağu 2010
7,332
188
Iserlohn Republic
Edge

Desene çoluk çocukla uğraşıyorsunuz meğersem, cidden baya cringe bir tepkiymiş yalnız reis bu arkadaşların yaptığı. Ben altından bir gırgır şamata çıkacak zannetmiştim de, baya absürd bir şey çıktı meseleden.