Çeviri - Omega'nın Gölgesi

The Lone Wolf

I'm Back
Konular
1,059
Will Ospreay
-
FiDrfLGaEAAj7f7

Herkesin ne söylediğini biliyorsunuz. Kabul etmeliyim Kenny Omega'nın gölgesinde güreşiyordum değil mi?

Kabul ediyorum ben Kenny Omega değilim. Dili (Japoncayı) konuşamıyorum. Milyonda 1 gelecek bir adam ve bu yüzden ona saygı duydum. Bu yüzden onu idol, rol model olarak gördüm. Ve sen açıkça 4 Ocak 2019'da yaptığımı atlatamadın. Sen ve diğer herkes ayrıldığınız sırada ben ilk Hidden Blade'imi arkadaşına (Kota Ibushi) yaptım. Ve sen ayrıldığında sana güle güle diyemedi. Bunu unutamadın değil mi?

En iyi işim, en iyi işim senin gölgendeydi. AEW'in parlak ışıkları seni gölgenden sakladığında, bu gölge hayatının performansını ortaya koyuyordu. Hey herhangi bir Batılı New Japan'ı izlemiyorsa ve sadece New Japan'de olup bitenleri duyuyorsa, bu benim yüzümden! Çünkü ben emek veriyorum ve durmadan devam ediyorum. Ve en iyi dönemimdeyim hem de hiç olmadığı kadar. Ve bunu senin gölgende yaptım.

Çok komik, AEW'in ışıkları sönmeye başladığı ve söndüğü an gölgeni fark etmeye başladın. Ve fark ettin ki gölgen aslında senin kadar büyük. Eğer 4 Ocak'ta geri dönmezsen, beni durdurmak için Japonya'ya dönmezsen ne olacak? Çünkü kum saati benim ve New Japan Pro Wrestling için çalışmaya başladı. Kalacak mıyım? Gidecek miyim kim bilir? Ama ben kaldım. Ben kaldım ve daha daha iyi oldum ve burada kalmak istiyorum. Bence senden daha iyiyim.

Japonya'ya geldiğinizde ve pandemi döneminde performans gösterdiğinizde adınızı tezahürat eden kalabalıklar olmuyor. Sadece alkış. Bu kadar. Ve sen karanlıkta gölgenle tek başına kalacaksın. Gölgen seninle pis konuşacak ve sana senden daha iyi olduğunu söyleyecek. Ve bir ses daha duyacaksın. Hakemin sesi. 1-2-3! Ve senin üzerinde duracağım. Gölge senin üstünde duracak. Ve ben Kenny Omega'dan daha iyiyim diyeceğim.

O (Kenny Omega) ilk IWGP United States şampiyonu. IWGP United States şampiyonluğu ortada. Kenny Omega vs Will Ospreay! Ve tüm bu zaman boyunca, beni bir kenara çektiğini hatırla, beni bir kenara çektin ve kelimeleri söyledin. "New Japan'in ayağa kalkmak için sana ihtiyacı olacak" dedin. Ayağa kalktım lan! Senin hiçbir zaman yapamayacağın şeyleri yaptım. Şimdi benim oyun alanımdasın. Kalbimin attığı yerdesin. Fedakarlık üstüne fedakarlık, ben hala buradayım, bu kırmızı deriye ve altına tutunuyorum. Sana yalvarıyorum belki gaza basarsın. Çünkü o TV maçları sana yardımcı olmayacak.

Notu almadıysan, New Japan Pro Wrestling yeni bir top yıldıza sahip ve onun adı Will Ospreay. Ama bu senin tanıdığın adam değil, değil mi? Paradan önce, United Empire'dan önce hepsinden önce ben bir Assassin'dim. Belki de onu geri getirme vaktidir.​