Untitled Document

Çeviri| Triple H, Orton ve Batista'ya Posta Koyuyor

14 Ara 2014
2,272
36
26
KKTC
Randy Orton
Triple H
[ame]https://youtu.be/306lziGP2vo[/ame]​

Orton: Batista, Batista... Bu aptal "Yes" hareketinin sebebi Daniel Bryan değil. Bu insanların Daniel Bryan'a tezahürat etmelerinin sebebi sana inanmamaları. Dinle, dinle yani saygısızlık etmek istemem ama sen gittiğinde kimse umursamadı. Geri geldiğinde ise daha az umursandın yani tüm hype'ınla ayrılmasaydın şu anda bu durumda olmazdık.

Batista: Sana bir şey söyleyeyim. Bu insanların Daniel Bryan'a tezahürat etme sebebi WWE Dünya Ağırsiklet Şampiyonu yani sen iğrençsin. O unvanları tutmanın sebebi Triple H'in seni desteklemesi. Sen kağıt üstünde bir şampiyonsun. Ben olmayı diliyorsun. Hiçbir zaman ben olamayacaksın. Bu unvanları hak etmiyorsun. Onlar benim!

İkili tartışırken Triple H ayırmaya girdiğinde onu iterler ve Triple H oradan ayrılırken...

Batista: Hey, nereye gittiğini sanıyorsun? Bu durumu çözeceksin!

Triple H: Nereye gittiğimi mi bilmek istiyorsun? Neyden yoruldum biliyor musun? Bütün bunlardan bıktım. Küçük trol suratlı Daniel Bryan'dan bıktım. Herkesin ona tezahürat etmesinden bıktım. Bütün bu saçmalıklardan bıktım. Başka neyden bıktım biliyor musun? Sadece onlardan bıkmadım. Hollywood yıldızlarının buraya gelip bana bu iş için neyin doğru olduğunu bana söylemelerinden bıktım. Bu işi benden daha iyi bildiklerini düşünmelerinden bıktım. (Orton'a dönerek) Teknik yeteneği olan adamların her şeyi mahvedip yardım için elimi uzatmadan bir maç bile kazanamamalarından bıktım. Şu anda ne düşünüyorum biliyor musunuz? Yaşlı adam haklıymış. Yaşlı adam haklı. Bu Dünya'da güvenebileceğin tek kişi kendinsindir. Wrestlemania'da üçlü tehdit maçı olacak. Daniel Bryan maça giremeyecek çünkü beni geçemeyecek ama ben Daniel Bryan'ı yendiğimde üçlü tehdit maçı şu şekilde olacak; Batista, Randy Orton ve BEN!

der ve oradan giderken Batista çıldırır. Orton RKO yapar ve kameralar kapanır.