Chris Jericho, Bir Güreşçinin Seyirciyle İlişkisinin Önemini Anlatıyor

The Greatest Man

That Ever Lived

The Greatest Man

That Ever Lived
31 Tem 2013
6,990
1,079
25
İstanbul
Tyler Bate
Jon Moxley
chris-jericho-1-1140x570.jpg

Talk Is Jericho podcast'inin en son baskısında, en iyi AEW süperstarı ve eski dünya şampiyonu Chris Jericho, bir güreşçinin seyirciyle olan bağlantısından ve Orange Cassidy, MJF ve Eddie Kingston gibi üst düzey isimlerin bunu promosyondaki önemini anlattı. Hayranların her zaman yüksek puanlı bir maç istediğini, ancak bu karakter odaklı hikaye anlatımının olaylara kattığı artıları da ekliyor.

FTR vs. The Young Bucks gibi maçları takdir ettiğini eklemiş.

Ve hala güreşi tamamen 'yeni çağ tarzı' olarak izlemiyorum. Takdir ediyorum. FTR ve The Young Bucks gibi [4/6/22]. Sadece harika, harika, harika. Ama aynı zamanda her zaman hikayeye, karaktere ve izleyiciyle olan bağlantıya da bakarım.

MJF, Eddie Kingston ve Orange Cassidy ile çalışmak istediğini çünkü hayranlarla olan bağın ne kadar önemli olduğunu anladıklarını söylüyor:

MJF, Eddie Kingston, anlıyor, anlıyor. Bu yüzden o adamlarla çalışmak istedim çünkü güreş budur. Orange Cassidy, hiçbir şey yapmasına gerek yok, insanlar onun için çıldırıyor. Beş yıldızlı bir güreş maçı benim için FTR'ye karşı The Bucks vb. takımlara karşı olabilir.