Untitled Document

Çizge Bölümü Kuralları. Okumadan Bölümü Kullanmayınız!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Phenom

Shadow

Phenom

Shadow
5 Eki 2010
8,689
191
Undertaker
Çizge bölümümüz bir süreliğine kapalıydı bildiğiniz gibi.. Nedeni amacından çıkmış gereksiz mesajların doluştuğu bir bölüm olmuştu.Bizde bunu engellemek için bir kaç yeni kural ekliyoruz bölüm ile ilgili..

1-) "Yorum gelmedi", "yorum istiyorum"tarzı mesajlar atarak post atmak yasaktır.

2-) "İstek var mı?" diye sormak yasaktır. İsteği olan zaten yazar.

3-) Tek tek avatar paylaşmak yasaktır.Yaptınız mı pack şeklinde yapın. (En az 5)

4-) Paylaşımlar,bölüm içerisinde ki paylaşım konuları üzerinden yapılır. Ayrı ayrı konu açmak yasaktır.

5-)Haftalık şovlar bittikten sonra, ertesi gün 18.00'e kadar, PPV'ler bittikten sonra ise ertesi gün 21.00'e kadar çizge paylaşımı yapmak yasaktır.

6-) Paylaşımlar içinde "avatarı-banner'ı bulunan" kişilerin isimleri de yazmalıdır.

7) Konunun aşırı görsel içermesi sebebiyle kasma sorununa karşın, fotoğraflar spoiler içinde paylaşılmalıdır. Örneğin istek yapıyorsanız fotoğrafınız spoiler kutucuğu içinde olmalıdır, detayları içeren yazılı metinse spoiler kutucuğu dışında olabilir. Aynı şekilde avatar-banner paylaşımı yapıyorsanız da fotoğraflar spoiler kutucuğu içinde olmalıdır. "AJ Styles Avatar Pack" gibi belirtmeler de spoiler kutucuğu dışında olabilir.

21 Ağu 2011
20,663
286
24
Eskişehir
Seth Rollins
Ha birde bende birşey eklemek istiyorum.Bazı üyelerimiz şimdiden başladılar her çalışmaya "1.güzel olmuş" "Harika olmuş" demeye.Bir zahmet neden harika olduğunuda açıklayın.Çünkü bazen o kadar basit çalışmalara "Harika olmuş" gibi yorumlar atılıyor da , şaşıyorum.

Phenom

Shadow

Phenom

Shadow
5 Eki 2010
8,689
191
Undertaker
Ha birde bende birşey eklemek istiyorum.Bazı üyelerimiz şimdiden başladılar her çalışmaya "1.güzel olmuş" "Harika olmuş" demeye.Bir zahmet neden harika olduğunuda açıklayın.Çünkü bazen o kadar basit çalışmalara "Harika olmuş" gibi yorumlar atılıyor da , şaşıyorum.

4. Madde içeriyor zaten bu konuyu. Gereken yapılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...