CJ Spoiler | Hell in a Cell

Straight Edge Societh

Endişeye Mahal Yok
23 Ara 2013
15,091
176
21
Trabzon
Randy Orton
Shinsuke Nakamura
Hell in a Cell Maçı: Edge vs. Seth Rollins

Seth ayağına zincir sarıp dizlerinin üstünde duran Edge'e superkick vurdu. Seth, Edge'in kafasını sandalyenin üstüne yatırıp köşeden Stomp için geldi ama Edge kendine gelip sandalyeyi Seth'in bacak arasına vurdu. Seth iptal oldu. Edge şimdi Seth'e superkick vurdu. Edge, Seth'i yere yatırıp eline aldığı tornavida ile kilit yaptı ama sonradan bıraktı. Edge, Seth'in kafasını sandalyenin üstüne koyup Stomp vurarak tuşa gitti.

Kazanan: Edge

[ame]https://twitter.com/GuresTurkiye/status/1451229604576997386[/ame]​

Mike The Miz

Awesome!
17 Ara 2017
11,587
117
18
Bursa
The Miz
Yine harika bir maçtı. Edge'in kazanması sevindirdi. Edge kemeri alınca Rollins üstün çıkar diye düşünüyorum.

Bero

Şaplakcı
3 May 2020
11,411
448
Riyad
Bray Wyatt
Keith Lee
Maçın hiç bitmemesini istemiştim. Yine bu ikiliden harika bir maç izledik. Edge kemere oynamalı artık.

TheArchitect

Kral Katili
14 Ocak 2017
3,195
107
Ankara
CM Punk
Güzel maçtı ama biraz kısaydı sanki. Ben Rollins bu maçı alıp kemere gider WM'da da Edge'e salar diyordum ama tam tersi olacak galiba.

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
7,319
426
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Alet kullanımı, uçmalar kaçmalar, Seth'in Killswitch'i Edge'in Stomp'u. Harika bir maçtı her şey muhteşemdi. Bir adam sakatlıktan dönüp böyle bir maçta güreşebiliyor ya Edge bence gelmiş geçmiş en iyi güreşçilerden biri olduğunu bu 2 yıl içinde ispatladı.

AKV

20 Tem 2016
6,768
153
25
İstanbul
Seth Rollins
-
Güzel bir HiaC maçıydı ve şovu çaldı. Zincir detayı hoşuma gitti. Seth Rollins kazansaydı o momentumla kemeri alıp WM'de Edge ile son bir maç yaparlardı. Edge kazandığı için artık bu feud bitti diyebiliriz. Edge'in bir süre sonra WWE şampiyonu olacağını düşünüyorum. Seth Rollins ise muhtemelen Big E için geçiş rakibi olacak.

Paranoyak

damy i gospoda
29 Eki 2012
19,021
428
27
AJ Styles
Şovdaki en merak ettiğim ve izleyince en çok beğendiğim maç buydu. Genel itibariyle çok iyi iş çıkardı ikili. Edge'in bu galibiyetle birlikte Big E'nin karşısına çıkmasını ve Big E'nin heel turn yapmasını istiyorum. Heel Big E daha çok şey sunabilir. Gerçi şirketin eğlence yönünü kullanarak bol bol tanıtım yaptırdığı kişiyi heel yapar mı emin değilim. Bu olmasa bile Edge'in bu galibiyet sonrası ana kemer yoluna girmesini bekliyorum.