CM Punk, Punk Aslında Haklıymış Tweetlerini Okurken

Undisputed Rising22

Undisputed Era Üyesi
Konular
12
Edge
-

The Insane Icon

sakarya kudurtan Runje
Konular
7,232
Sting
John Cena
CM Punk'ın ahını alanların alnını karışlamalıyız Punk lobisi olarak.

The Insane Icon

sakarya kudurtan Runje
Konular
7,232
Sting
John Cena
Haftalardır neredesin paşam?

Ben ortadaydım hep. Bir yandan Elite'in şirket için marka değerinin önemli olduğunu düşünüyordum bir taraftan da CM Punk'ın komple profesyonel güreşteki marka değerinden, karizmasından, mikrofon yeteneğinden ve ring içi tarzından hoşlandığım için gönül bağıyla bağlıydım. MJF döndükten sonra her geçen gün Punk'ın tarafına daha da kaydım ve işte bu gün... Eski günlerdeki gibi CM Punk'ın neferiyim. dogri

Flip Flop 'N Fly

Funky Like A Donkey
Konular
84
Dusty Rhodes
-
Ben ortadaydım hep. Bir yandan Elite'in şirket için marka değerinin önemli olduğunu düşünüyordum bir taraftan da CM Punk'ın komple profesyonel güreşteki marka değerinden, karizmasından, mikrofon yeteneğinden ve ring içi tarzından hoşlandığım için gönül bağıyla bağlıydım. MJF döndükten sonra her geçen gün Punk'ın tarafına daha da kaydım ve işte bu gün... Eski günlerdeki gibi CM Punk'ın neferiyim. dogri
Kusura bakma Elite’in bir marka değeri yok. TK Bucks’ın asparagas haberlerini bastırıp bunların apoletlerini sökseydi bugün bu reyting düşüşleri hiç yaşanmazdı.

Uyardık o kadar, dinlemediniz.

The Insane Icon

sakarya kudurtan Runje
Konular
7,232
Sting
John Cena
Kusura bakma Elite’in bir marka değeri yok.

Adamlar şirketin kurulmasından bu yana varlar yanlış mı biliyorum. Marka değeri derken AEW içerisindeki güçleri çok daha fazla. PW genelinde düşünürsek YB çok daha yeni, ona bir şey diyemem.