Untitled Document

Corey Graves'in IC Şampiyonu Olacağına İnandığı NXT Süperstarı

14 May 2021
42
6
13
Ankara-Keçiören
Jeff Hardy
Becky Lynch
Bron'u Açıkcası Beğenmiyorum, Ciampanın Ona Kemer Vermesi Beni Üzdü Onun Yerine Başka Bir İsme Verilebilirdi, IC Konusuna Gelirsek Şuan Nakamurada Olan Kemer İçin, Shinsukeyle Feuda Girerse Tatlı Olur Ancak Onun Bu Feuddan Kemerle Ayrılmasını İstemem, Her Türlü Bu Adamı Sevemedim.

coolrunner445

Kings Reign Supreme

coolrunner445

Kings Reign Supreme
20 Nis 2012
439
25
Aydın
Kassius Ohno
Şu an IC kemerinin durumu o kadar içler acısı ki yılların eskitemediği yetenek Vacant bile kemeri daha iyi taşır. Tabi önümüzdeki aylarda kemer el değiştirirse durumlar değişebilir. O yüzden IC muhabbeti Bron'dan bağımsız olarak değişmesi lazım bu kesin.

Ha alan kişi Bron olabilir mi/olmalı mı burası tartışılır. Bron şu ana kadar güzel şeyler izletti. Potansiyelli de bir isim. Ama daha doğru düzgün reignini görmeden kesin ileride IC/USC/UC/WWEC olur diyemem. Yorum yapabilmek için kemerle izlemek lazım.

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month
31 Ocak 2021
8,438
921
Silsbee, Texas
Mark Henry
-
Bron ana kadroya çıkana kadar Nakamura izlemek mi? Kafayı yeriz o zaman. Nakamura'dan bu kemeri Bad Bunny de alsa, şu yeni misafir Knoxville de alsa Eva Marie bile alsa eyvallah. Yeter ki şu kemeri kullanacak biri alsın.

Khrimur

ACKNOWLEDGE ME

Khrimur

ACKNOWLEDGE ME
2 Haz 2020
5,706
191
-
Ryback
Ryback
Net olur bu arada hatta şansı yaver giderse WWE kemerine de yanlayabilir.