Dalton Castle | Kariyer İncelemesi

DoctorMK

Banned
Katılım
20 Nis 2013
Konular
3,740
Mesajlar
42,471
Tepkime puanı
1,027
Puanları
0
Konum
Güney sahilleri
Dalton Castle
dgne77i-a59179f7-23bc-4979-8359-6ac8947587b9.png

Doğum Adı:Brett Giehl
Doğum Tarihi ve Yeri:4 Mart 1986 - Rochester, New York, ABD
Ring Adları:Ashley Remington
Brett Giehl
Dalton Caroline Castle
Dalton Castle
Boyu:180 cm
Kilosu:98 kg
Debut:2009

Brett Giehl, daha çok bilinen ring adıyla Dalton Castle, şu anda All Elite Wrestling (AEW) ve Ring of Honor (ROH) ile anlaşmalı olan Amerikalı bir profesyonel güreşçidir. Castle en çok bir kez ROH Dünya Şampiyonu, bir kez ROH Dünya Televizyon Şampiyonu ve iki kez ROH Dünya Altı Adamlı Takım Şampiyonu olduğu ROH'daki görev süresiyle tanınır. Ayrıca Ashley Remington ve Dalton Caroline Castle ring isimleri altında güreştiği Chikara'daki görev süresiyle de bilinmektedir.

Hayatının ilk yılları

Giehl çocukken profesyonel güreşçi "Macho Man" Randy Savage'ı severdi, diğer favorileri arasında Curt Hennig, Davey Boy Smith ve Frank Gotch da vardı.

Giehl ortaokuldan üniversiteye kadar 10 yıldan fazla güreşti, 2003 yılında Yunanistan Athena Lisesi Trojans'ı temsil etti ve 2004 yılında 171 kilo sınıfında bir üniversite güreş turnuvasını kazandı.

Amatör ve NCAA güreşçisiydi, Greko-Romen güreşte New York şampiyonluğu kazandı ve NCAA All-State Takımında üç kez yarıştı.

Ayrıca Dünya Şampiyonaları için uluslararası seyahat eden ABD Takımının bir üyesiydi.

2010 yılında Beach National'da ikinci bir şampiyonluk elde ederek Livonia WC'yi temsilen 215 lb klasmanında birincilik kazandı.

Profesyonel güreş kariyeri

İlk yılları (2009 - 2015)


2009 yılında Next Era Wrestling'de (Rochester, New York'taki The Auditorium Center'da düzenlenen) Brett Mednik (18 Nisan) ve Brandon Thurston'ı (20 Haziran) yendikten sonra 18 Temmuz'da Josh Jordan'a (Northeastern Şampiyonu) başarısız bir şekilde meydan okudu ancak daha sonra birlikte takım oldular.

2 Ağustos 2009'da bir Empire State Wrestling (ESW) etkinliğinde Marc Krieger'i yendi ve 15 Ağustos'ta Bobby Fish'e yenildi.

Castle şirketten ayrılana kadar ESW'de bir yıl geçirdi.

Mayıs ve Haziran 2010'da Northeastern Championship için Krieger'a karşı iki unvan maçı yaptı, ilkini kaybetti ve ikincisini diskalifiye ile kazandı.

Castle 2011'de ESW'ye döndü ve partneri Will Calrissian ile birlikte ESW WrestleBash'te The Rochester Wrecking Crew'u (Hellcat ve Rob Sweet) yenerek ESW Takım Şampiyonluğu'nu kazandı.

Şampiyonluğu ESW Aftershock'ta The Flatliners'a (Asylum ve Matt Burns) kaptırdıkları 1 Haziran 2013'e kadar 238 gün ellerinde tuttular. Ancak ekip daha sonra dağıldı.

Kasım 2011'de Castle, International Wrestling Cartel (IWC) ile çalıştı ve burada 14 Aralık 2013'te IWC Dünya Ağırsıklet Şampiyonluğu'nu kazandı.

Unvanını 24 Ocak 2015'te Elizabeth, Pennsylvania'da RJ City'ye kaybetti.

Dalton, unvanı 406 gün elinde tutarak en uzun süre hüküm süren ikinci IWC Dünya Ağırsıklet Şampiyonu oldu.

Dikkat çekici bir şekilde, 9 Mayıs 2015'te RJ City ve Justin LaBar'ın da dahil olduğu dörtlü bir eleme maçında unvan için Tommy Dreamer ile karşılaştı, ancak yenildi.

Chikara (2013 - 2015)

Intense'in 15 Eylül 2013'teki finallerinden birinde güreşirken, Darkness Crabtree'nin Jervis Cottonbelly ile maçı, reformdan geçmiş GEKIDO'nun saldırıp şovu yıkmasının ardından sonuçsuz geçti ve Gekido sonunda Crabtree'yi "öldürdü".

Chikara'nın YouTube kanalında yayınlanan "Rough Waters" başlıklı bir dizi videoda, Crabtree'nin kayfabe yeğeni Dalton "Caroline" Castle'a büyük miktarda para bırakan bir vasiyet bıraktığı ortaya çıktı. Castle'ın imajını zengin bir yatçı olarak değiştirmesine ve Ashley Remington'ın yeni adını benimsemesine neden oldu.

Remington'ın Chikara'daki ilk maçı 25 Mayıs 2014'te You Only Live Twice'da Chuck Taylor'ı yendiği maç oldu.

O sezon boyunca Chikara hayranları arasında oldukça popüler oldu ve yılı Juan Francisco de Coronado'ya karşı bir German suplex maçında başarılı bir zaferle bitirdi.

2015 yılında Remington, Amasis, Fire Ant ve Worker Ant ile birlikte The Battle Hive'a katıldı. Ayrıca 2015'te unvan çekişmesi için üçüncü puanını kazandı ve Mayıs ayındaki Anniversario etkinliğinde Büyük Şampiyon Hallowicked'e yenilerek meydan okudu.

Ring of Honor

İlk yılları (2013 - 2016)


Dalton Castle, Ring of Honor'da (ROH) 11 Mayıs 2013'te Dragon's Reign'de Jimmy Nutts ile karşılaşarak debut yaptı. Rhett Titus iki adama da saldırınca maç aniden sona erdi. Future of Honor #2'de Castle bir gauntlet maçına katıldı ve Bobby Fish'e yenildi.

Ring of Honor Wrestling'in 31 Ocak 2015 bölümünde Castle, ROH'taki ilk televizyon çıkışını yaptı. Ona The Boys ("Boy 1" ve "Boy 2" olarak adlandırıldı) eşlik etti ve Top Prospect Turnuvasında yarıştı, ilk turda Ashley Six'e yenildi. Ring of Honor Wrestling'in 21 Mart bölümünde, turnuva galibi Donovan Dijak, The House of Truth'a katılmak yerine Jay Lethal'a karşı ROH Dünya Televizyon Şampiyonluğu şansını bırakmayı tercih etti ve Castle'ın Lethal'a unvan için meydan okumasına neden oldu ve Lethal bunu kabul etti. Ancak Castle, Dijak ve J. Diesel'in müdahalesi nedeniyle kazanamadı. Bu, Ring of Honor Wrestling'in 18 Nisan bölümünde Castle ve Dijak arasında bir maça yol açtı ve Castle, Truth Martini'nin müdahalesi nedeniyle kaybetti.

Global Wars'un ikinci gecesinde Castle, daha sonra favorisi olarak tanımladığı maçta Jushin Liger'e yenildi. Ring of Honor Wrestling'in 29 Mayıs bölümünde Romantic Touch karşısında aldığı galibiyetin ardından Castle, Young'ın "Profesyonel Güreşin Son Gerçek Adamı" iddiasının yanlış olduğunu kanıtlamak için Silas Young'a Best in the World'de bir maç için meydan okudu. Castle, etkinlikte Young'ı yenerek eski oyuncunun ilk PPV maçına çıktı. Ancak, öfkeli bir Young maçtan sonra Castle'ın Boys'larından birine saldırdı. Ring of Honor Wrestling'in 8 Temmuz bölümünde Takaaki Watanabe karşısında aldığı galibiyetten sonra Castle, Death Before Dishonor XIII'te Adam Cole'a yenildi.

Castle, Young'ın Boys'u alıp onları "gerçek adamlar" yapmak istemesiyle rekabetini sürdürdü. Field of Honor'da Castle, Dünya Televizyon Şampiyonluğu fırsatını kazanmak için bir gauntlet maçında güreşti. Young tarafından elenmeden önce Hangman Page ve Frankie Kazarian'ı eledi. All Star Extravaganza VII'de Castle, Young'a karşı Young'ın kazanması durumunda The Boys'u alacağı, Young'ın kaybetmesi durumunda ise Castle'ın Boys'undan biri olacağı bir maçta yarıştı. Glory By Honor XIV'te Castle, sekiz kişilik takım maçında ROH Şampiyonları'na (Jay Lethal, Roderick Strong ve The Kingdom (Matt Taven ve Mike Bennett) karşı ROH All-Stars (Moose ve The Addiction (Christopher Daniels ve Frankie Kazarian)) takımında sakatlanan ACH'in yerini aldı ve ROH Şampiyonları kazandı. Survival of the Fittest'ta Castle, turnuvaya adını veren turnuvaya katıldı ve açılış turunda Young ve Adam Page ile üçlü bir maçta karşılaştı ve Young, Castle'ı tuşlayarak kazandı. Castle, Final Battle'da Young ile başka bir mağlubiyetle karşılaştı, ancak The Boys etkinlikten önceki haftalarda görünüşte Young'ın yanında yer almasına rağmen maçtan sonra Castle'a katıldılar. 14. Anniversary Show'da Hirooki Goto'ya yenildikten sonra Castle, Young ile olan rekabetini Ring of Honor Wrestling'in 13 Nisan bölümünde The Boys'un yardımıyla onu Fight Without Honor'da yenerek sonlandırdı. Bu, haftalık televizyon programında gerçekleşen ilk Fight Without Honor'dı ve önceki sürümler PPV etkinliklerinde gerçekleşmişti.

Supercard of Honor X'te Six-Man Mayhem maçını kazandıktan sonra Castle, Global Wars'ta Four Corner Survival maçında A.C.H., Adam Page ve Roderick Strong'u yenerek Best in the World'de Bobby Fish'e karşı Dünya Televizyon Şampiyonluğu maçı kazandı ancak kemeri kazanamadı. Castle daha sonra Death Before Dishonor XIV'te ROH'un ortağı New Japan Pro-Wrestling yeteneği Kazuchika Okada'ya karşı ve Field of Honor'da Kushida'ya karşı yüksek profilli maçlarda mücadele etti.

All Star Extravaganza VIII'de Castle, Colt Cabana ile birlikte The All Night Express (Rhett Titus ve Kenny King), War Machine (Hanson ve Raymond Rowe) ve Shane Taylor ve Keith Lee takımını dört köşeli hayatta kalma maçında yenerek gelecekteki ROH Dünya Takım Şampiyonluk maçını kazandı. Glory By Honor XV'de The Young Bucks'a (Matt Jackson ve Nick Jackson) unvanlar için meydan okudular ve kazanamadılar. Castle daha sonra 2016 Survival of the Fittest'a katıldı ve ilk turda Chris Sabin ve Rhett Titus'u yenerek finaldeki altı kişilik kargaşaya katılmaya hak kazandı ve kazanamadı. Ring of Honor Wrestling'in 19 Kasım bölümünde Cabana, Castle'a ve The Boys'a saldırarak Castle'a sırtını döndü ve böylece takım ayrıldı. Sonuç olarak Castle, Cabana ile çekişmeye başladı ve Final Battle'da ikisi arasında Castle'ın kazandığı bir maça yol açtı.

ROH Dünya Şampiyonu (2017 - 2018)

DaPHj2sUwAAsWP6.jpg


Castle ve The Boys, 10 Mart 2017'deki 15. Yıldönümü Gösterisi'nde ROH World Six-Man Tag Team Championship için The Kingdom'a (Matt Taven, T.K. O'Ryan ve Vinny Marseglia) başarısız bir şekilde meydan okudu. Castle kısa süre sonra Supercard of Honor XI'de ROH Dünya Şampiyonluğu için Christopher Daniels'a meydan okudu, ancak kazanamadı. Castle ve The Boys kısa süre sonra Bully Ray ve The Briscoes (Jay Briscoe ve Mark Briscoe) ile çekişmeye başladı ve Unauthorized'da Milwaukee Street Fight'ta onlara yenildi. Ancak, Best in the World'de Castle ve Boys, Bully Ray ve Briscoes'u yenerek World Six-Man Tag Team Championship'i ele geçirdi ve Castle'ın ROH'daki ilk unvan galibiyeti oldu. İki başarılı unvan savunmasından sonra, Castle ve The Boys, War of the Worlds UK turnesi sırasında 20 Ağustos'ta unvanlarını Bullet Club'dan Adam Page ve The Young Bucks'a (Matt Jackson ve Nick Jackson) kaybetti.

Unvan kaybından kısa bir süre sonra Castle, Soaring Eagle Cup turnuvasına katılarak ilk turda Flip Gordon'ı ve finalde Frankie Kazarian, Matt Taven ve Silas Young'ı yenerek kazandığı Four Way Elimination maçıyla tekli müsabakalarda büyük bir başarı elde etti. Castle galibiyetinden faydalandı ve Final Battle'da ROH Dünya Şampiyonluğu için Cody'ye meydan okudu. Castle, Cody'i yenerek unvanı kazandı ve ilk dünya şampiyonluğu galibiyetini elde etti. Castle, ilk başarılı unvan savunmasını Ring of Honor Wrestling'in 11 Şubat 2018 bölümünde 2017 Survival of the Fittest galibi Punishment Martinez'e karşı yaptı. İkinci unvan savunmasını Honor Rising'de üçlü bir maçta Beretta ve Beer City Bruiser'a karşı yaptı. Japonya'da Jay Lethal'a, Supercard of Honor XII'de Marty Scurll'a, Honor United'da Evil'a ve Best in the World'de üçlü maçta Cody ve Marty Scurll'a karşı büyük unvan savunmalarında unvanını korumaya devam edecekti. Castle bu süre zarfında sırtından sakatlandı, Ring of Honor Wrestling'in 21 Temmuz (30 Haziran'da banttan yayınlandı) bölümünde Cody ve Matt Taven'ın da yer aldığı dört köşeli hayatta kalma maçında unvanını Jay Lethal'a bırakmak zorunda kaldı.

Castle, Ekim ayında sakatlığından ROH'a döndü, ve 2018 Survival of the Fittest'a katıldı. Colin Delaney ve Hangman Page'e karşı yarıştı. Castle maçı kazanamadı. Castle daha sonra Matt Taven ile Dünya Şampiyonluğu için planlanan unvan maçlarının Castle'ın sakatlığı nedeniyle yılın başlarında iptal edilmesinden kaynaklanan bir rekabete başlayacaktı. Bu, Final Battle'da ikisi arasında bir maça yol açtı, Castle bu maçı kaybetti.

Joe Hendry ile takım olması ve Dünya Televizyon Şampiyonluğu (2019 - 2021)

dalton_castle_roh_world_television_champion_2021_by_nuruddinayobwwe_dev4ef8-fullview.png


Ring of Honor Wrestling'in 5 Ocak 2019 bölümünde Castle, Chris Sabin, Flip Gordon ve Marty Scurll'ü dört köşeli hayatta kalma maçında yenerek ROH Dünya Şampiyonluğu için 1 numaralı rakip oldu. Honor Reigns Supreme'de unvan için Jay Lethal'a meydan okudu ama kazanamadı. Honor Rising: Japan'da Castle, NEVER Açıksıklet Şampiyonluğu için Will Ospreay'e başarısız bir şekilde meydan okudu. G1 Supercard'da Castle, Rush'a sadece on beş saniyede hızlı bir şekilde yenildi. Maçtan sonra öfkeli bir Castle, The Boys'a saldırdı ve ringi terk etti. Ring of Honor Westling'in 4 Mayıs bölümünde Castle, The Boys'tan özür diledi ama onlara tekrar saldırdı ve böylece bir kötü adama dönüştü.

Castle daha sonra G1 Supercard'daki hızlı mağlubiyet nedeniyle Rush ile çekişmeye başladı. State of the Art'ta ikili, Dünya Takım Şampiyonluğu için 1 numaralı yarışmacıları belirlemek üzere bir gauntlet maçına katıldı. Shane Taylor ve Silas Young'ı elediler, ancak birbirleriyle kavga ettikleri için berabere sayıldılar ve rakipleri Coast 2 Coast'un (LSG ve Shaheem Ali) ilerlemesine yol açtı. Castle daha sonra Rush'ın kardeşi Dragon Lee'ye Best in the World'de bir maç için meydan okudu. Castle kazandı. Bu, Castle ve Rush arasında Mass Hysteria'da bir kin maçına yol açtı. Castle, Rush'ın kasıklarına bir darbe vurduktan sonra diskalifiye yoluyla kaybetti. Castle saldırıyı Rush'ın kafasına ve sol omzuna bir sandalyeyle vurarak devam etti. Bu, Summer Supercard'da ikisi arasında Rush'ın kazandığı diskalifiyesiz bir maça yol açtı.

Honor For All'da Castle, Shinobi Shadow Squad'ı (Cheeseburger ve Eli Isom) yenerek Joe Hendry ile takım olmaya başladı. Global Wars Espectacular'da Castle ve Hendry, Jay Lethal ve Jonathan Gresham takımına yenildi. Castle daha sonra Final Battle'da ROH Dünya Şampiyonluğu'nun 1 numaralı yarışmacısını belirlemek için bir turnuvaya katıldı. İlk turda Mark Haskins'i yendi. Glory By Honor XVII'de yarı finalde nihai kazanan PCO'ya kaybetti. Castle, Hendry ile takım olmaya devam etti ve Final Battle'da 2 Guys 1 Tag'e (Josh Woods ve Silas Young) yenildi. Castle ve Hendry, 2019'un sonlarında ve 2020'nin başlarında çeşitli maçlarda takım oldular. ROH, Amerika Birleşik Devletleri'nde COVID-19 salgınının patlak vermesi sırasında ara verdi.

ROH 2020 yazında etkinliklere yeniden başladıktan sonra Castle, eski haline getirilen ROH Pure Championship için bir turnuvaya katıldı. Burada açılış turunda Jay Lethal'a yenildi. Final Battle'da Castle, Rey Horus'a doğaçlama bir maç için meydan okudu ve Castle kaybetti. 2021'in başlarında Castle, ikisinin Pure Rules maçlarında galibiyetlerini takas etmesinin ardından Josh Woods ile çekişmeye başladı. Bu da ikisi arasında Castle'ın kazandığı 19. Yıl Dönümü Şovunda bir maça yol açtı.

Ring of Honor Wrestling'in 24 Nisan bölümünde Castle, Dak Draper ve Eli Isom'ın maçını yarıda keserek ROH'un şovmenliğini geliştirmek için onları himayesine aldı. Best in the World'de Castle, Draper ve Isom, Shane Taylor Promotions'a (Shane Taylor ve Soldiers of Savagery (Kaun ve Moses)) Dünya Altı Adamlı Takım Şampiyonluğu için başarısız bir şekilde meydan okudu. Sonuç olarak Castle, Ring of Honor Wrestling'in 23 Temmuz bölümünde Draper ve Isom'a karşı üçlü bir maçta mücadele etti ve Castle'ın Isom'ın kafasına sandalye fırlatmasının ardından Draper kazandı. Bu, Death Before Dishonor XVIII'de Castle ve Isom arasında bir maça yol açtı. Draper'ın yardımının ardından Castle kazandı.

Ring of Honor Wrestling'in 21 Kasım bölümünde Castle, Dragon Lee'yi yenerek Draper'ın yardımıyla Dünya Televizyon Şampiyonluğu'nu kazandı. Ancak Final Battle'da Castle, Joe Hendry ve Silas Young'ın da yer aldığı dört köşeli hayatta kalma maçında unvanını Rhett Titus'a kaybetti. Etkinliğin ardından ROH bir ara verdi.

The Boys ile tekrar bir araya gelmesi (2022 - günümüz)

ROH'un 2 Mart 2022'de All Elite Wrestling'in sahibi Tony Khan tarafından satın alınmasından sonra, ROH 2022'deki ilk etkinliğini 1 Nisan'da Supercard of Honor XV adıyla düzenledi ve Castle, The Boys ile yeniden bir araya gelerek bir kez daha face oldu. Castle, etkinlikte eski takım partneri Joe Hendry'yi yendi. Death Before Dishonor'da Castle ve The Boys, The Righteous'ı (Vincent, Bateman ve Dutch) yenerek ikinci kez ROH World Six-Man Tag Team Championship'i kazandı. Final Battle'da unvanlarını The Embassy'ye (Brian Cage ve Gates of Agony (Kaun ve Toa Liona)) kaybederek 140 günlük saltanatlarına son verdiler.

Temmuz 2023'te Castle'ın Death Before Dishonor'da Dünya Televizyon Şampiyonluğu için 1 numaralı yarışmacıyı belirlemek üzere dört kişilik bir turnuvaya katılacağı açıklandı. Turnuva sırasında Castle finale kadar yükseldi ve ardından Shane Taylor'ı yenerek 1 numaralı yarışmacı oldu. Death Before Dishonor'da Dalton Castle, Stokely Hathaway'in dışarıdan müdahalesi maçın temiz bir şekilde bitmesini engellemeden önce Samoa Joe'ya baskı yaptı. Ağustos 2023 itibarıyla unvan rövanşı için Joe'yu takip etmeye devam etti.

Total Nonstop Action Wrestling (2015)

Castle 2015 yılında Total Nonstop Action Wrestling (TNA) televizyon programı Impact Wrestling'de iki gece yarıştı.

15 Şubat'ta (6 Mayıs'ta yayınlandı) X-Travaganza 3'te Ultimate X eleme maçında Rockstar Spud tarafından mağlup edildi.

Ayrıca, 16 Şubat'ta TNA Gut Check'te DJ Z'yi yenerek o gecenin ilerleyen saatlerinde beş yönlü eleme maçına katılmaya hak kazandı ve ikinci maçta Tevita Fifita'ya yenildi.

All Elite Wrestling (2022 - günümüz)

AEW'in ROH'u satın almasının ardından Castle, AEW için ilk maçına 16 Nisan 2022'de Battle of the Belts II'de çıktı ve burada ROH Dünya Şampiyonluğu için Jonathan Gresham'a başarısız bir şekilde meydan okudu. Castle ve The Boys sık sık Dark ve Dark: Elevation'da görünmeye başladı, tüm maçlarını kazandılar ve ROH Dünya Altı Adamlı Takım Şampiyonluğu'nu Primal Fear, ve The Trustbusters'a karşı başarıyla savundular.

Rampage'in 14 Ekim bölümünde Castle, 18 Ekim'de Dynamite'ın Title Tuesday bölümünde ROH Dünya Şampiyonluğu için Chris Jericho'ya bir maç için meydan okudu. Castle bu maçı kazanamadı.

Profesyonel güreş stili ve karakteri

Castle'ın karakteri, androjen bir kişiliğe sahip gösterişli bir şovmen olup Gorgeous George, Adrian Street, Ric Flair ve Goldust ile karşılaştırılmaktadır. Ancak, kötü adamları canlandırma eğiliminde olan bu öncüllerin aksine, Castle genellikle hayranların favorisini oynamaktadır. Castle ayrıca Lady Gaga'nın yanı sıra David Bowie, Freddie Mercury, The Darkness ve Foxy Shazam gibi glam rock yıldızlarından da ilham kaynağı olarak bahsetmiştir. "The Power Peacock" lakabına yakışır şekilde, şovmenlik ve gösterişi güç ve teknik sağlamlıkla birleştirir ve Shane Taylor ve Samoa Joe dahil olmak üzere neredeyse her rakibe suplex yapabilme yeteneğini sergilemiştir.

Castle'a ringde sık sık "Boys" olarak adlandırılan, insan mobilyası gibi davranan ve maçları sırasında Castle'ı yelpazeleyen gömleksiz, maske takan iki adam eşlik eder.

Özel hayatı

Giehl 2015 yılı itibariyle evlidir. İletişim ve tiyatro bölümlerinden mezun olmuştur.

2011 yılında Giehl, Rochester, New York'taki WZNE'de The Giehl adıyla sunuculuk yaptı. İstasyondaki görev süresi boyunca profesyonel güreşçi Kurt Angle ile röportaj yaptı. Giehl, 2011'den 2014'e kadar WQBK-FM'de çalışmaya devam etti ve Dalton Castle takma adıyla radyoda beş saatlik bir öğleden sonra programı sundu. Ocak 2012'den itibaren şirketin YouTube kanalı Castle'ın profesyonel güreşçilerle röportaj yaptığı The Sisterhood of the Traveling Tights adlı bir şova ev sahipliği yaptı. Konukları arasında Brodie Lee, Velvet Sky,CM Punk, Matt Hardy ve Dean Ambrose vardı.

Şampiyonlukları ve başarıları
Empire State Wrestling
  • ESW Tag Team Championship (1 kez) – w/ Will Calrissian
International Wrestling Cartel
  • IWC World Heavyweight Championship (1 kez)
Pro Wrestling Illustrated
  • 2018 PWI 500 listesinde #15
Ring of Honor
  • ROH World Championship (1 kez)
  • ROH World Television Championship (1 kez)
  • ROH World Six-Man Tag Team Championship (2 kez) – w/ The Boys 1 and 2
  • Soaring Eagle Cup (2017)
 

Lürsoy

brbr DENG
Katılım
7 Mar 2016
Konular
1,188
Mesajlar
10,000
Tepkime puanı
546
Puanları
1,100
Yaş
26
Konum
OraleTown
Web sitesi
twitter.com
Tenille Dashwood
Final Battle 2015 de tanıdım ama şimdi en sevdiğim güreşçiler arasında.
 
Üst