Day 1'daki Hangi Şampiyonluk Maçı İçin Daha Heyecanlısınız?

Day 1'daki Hangi Şampiyonluk Maçı İçin Daha Heyecanlısınız?

• Seth Rollins vs Big E (c) vs Kevin Owens

Oy: 2 40.0%
  • The Usos (c) vs New Day

Oy: 0 0.0%
  • Roman Reigns vs Brock Lesnar

Oy: 3 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
16 May 2018
9,871
614
Ankara
No Way Jose
No Way Jose
Anket geliyor...

264204900_2987927441537315_4067823540821468073_n.jpg

Kjetill

S U P E R B A D

Kjetill

S U P E R B A D
22 Ağu 2014
25,461
1,207
Maxwell Jacob Friedman
-
Ne yapacaksınız iki dağ adamının 100 finisherlı 3 yıldız etmeyecek maçını.. Açın WWE Championship'i izleyin.

Bu arada takım maçına değinmedim bile çünkü daha önce defalarca kez izledik.

15 Tem 2021
817
71
-
Bray Wyatt
-
Ne yapacaksınız iki dağ adamının 100 finisherlı 3 yıldız etmeyecek maçını.. Açın WWE Championship'i izleyin.

Bu arada takım maçına değinmedim bile çünkü daha önce defalarca kez izledik.
Benim gibi düşünen birini görmek sevindirdi, 2 tane Powerhouse maçını izlemek ne zevk veriyor anlamıyorum, Hikayesi oldukça değerli gelse de ring içi olarak baya kötü geçecek. Move-setleri bile kötü derece de. İşte bu yüzden uzun reign sevmiyorum. Gimmicki yerinde iyi güzel, Karizma da güzel ama Seyirciyi biraz Hype kastırıp ring içi de az buçuk önemli. Roman'da çok fazla iyi bir şey yok ki? Lesnar'da aynı. Ancak Lesnar baya önde. Hem fan açısından hem de Gimmick hem de Hype kastırmak. Roman'ın koruduğu maçlar da O kadar Hype kastırmak baya mantıksız oluyor. Zaten bu maçta ne olacağını biliyoruz, Lesnar yine hileyle yenilir. Takım maçı desen hep o 4 lü resmen bir çember kurmuş çemberim de gül oya gibi sadece onlar maç yapıyor yeni rakip yok bir şey yok. Yazık, WWE Championship maçı oldukça ilgi çekici, Big E'nin kaybetme korkusu geldi bir de seyircilere. Hem de daha ilk PPV'den kaybetme korkusu. İşte ben böyle şampiyonlar seviyorum, işe yaramaz Uzun reignler beni hiç etkilemiyor. Bi Punk başardı şu reigni.