Diskalifiyesiz: Sevabıyla Günahıyla NXT

dwayde

Brock Lesnar fanıyım
Konular
843
Randy Orton
NXT -1'den 2.0'a yaklaşık 12 yılın sözlü tarihini konuşup geyiğini yaptık.

dwayde

Brock Lesnar fanıyım
Konular
843
Randy Orton
Çok güzel bölüm olduğu için up yapıyorum.

Styles Clash

Regional Manager
Konular
3,056
Bryan Danielson
Cody Rhodes
Güzel güzel dinleriz.

Not Your Dope

VIP Üye
Konular
102
Will Ospreay
-
Bunı görmemiştim. Bu tarihçe dinlenir. Size NXT 2.0 konusunda katılmasam da podcastin o kısmına kadar dinleyeceğim. NXT 2.0 bence büyük rezillik.

Styles Clash

Regional Manager
Konular
3,056
Bryan Danielson
Cody Rhodes
Yürüdüğümü falan düşünmeyin ama Kaydediyoruz'daki bütün kayıtları dinledim. İkili diyaloglar çok başarılı ki bu başarı da ikili olarak iyi arkadaş ve konuya ciddi anlamda hakim olmanızdan kaynaklanıyor. Her hafta aksın cidden müthiş.

Bu kaydı küfür ede ede bindiğim İzbanda Koşu veya İnkilap istasyonun da dinlemeye başladım. Sonra bir baktım sofradayım.

NXT tarihi çok iyi özetlenmiş. 2013 Zayn vs Cesaro ile takip ettim. Aslında beni de en çok rahatsız eden Nakamuralı Roodelu dönemde de çok iyi şeyler izledik. F4W, Revival vs DIY gibi olaylar olmuştu. Yani her dönem içerisinde güzel anıları barındırdı.

Pandemi ve USA Network dönemi de iyiydi bana kalırsa. Sıkıcı Raw şovlarının yanında Undisputed Era, Imperium, Johnny Gargano, Candice LeRae izlemek keyifliydi. Ki o dönemin War Games şovu (2020) o senenin Survivor Series şovundan çok daha iyiydi.

Yeni dönem NXT'den beklentim ise Rollins'in şampiyon olduğu dönemki gibi ilerlemesi.

Bunı görmemiştim. Bu tarihçe dinlenir. Size NXT 2.0 konusunda katılmasam da podcastin o kısmına kadar dinleyeceğim. NXT 2.0 bence büyük rezillik.

Katılıyorum ama kayıtta bana makul gelen bir açıklamaları mevcut ki düşününce hak veriyorum.