Disney’den Kurtlar Vadisi Atağı

The Unleashed

AAAAAAAAAAAAAAAA
Konular
876
Adam Cole
-
Disney 1 yılda Netflix'in 5 yıldır yapamadıklarını bir bir yaptı. Bu ülkeye bu kadar değer vermeleri beni şaşırtıyor. Helal olsun. KV izlemem daha fazla Türk yapımı bekliyorum.

Konular
2,481
Seth Rollins
Disney pazar yeri araştırmasını çok iyi yapıyor bence. Ülkemize geç gelse de kısa sürede insanlara paket aldıracak bir sürü işe imza attılar. İlk 97 hariç bu seriyi sevmesem de ülkenin efsanesi kuşkusuz Kurtlar Vadisidir. Bir nesili ekranlara kitleyen, hangi versiyonu olursa olsun vazgeçtirmeyen bir yapım. Disney’in böyle bir proje içine girmesi buraları önemsediklerini gösterir. Netflix ciddiyetini ve popülerliğini bir hayli kaybetti.

The MANIAC

Kayıtlı Üye
Top Poster Of Month
Konular
230
Bobby Lashley
-
Disney nedir aga ya? Dizinin belli bir duruşu var.

The Small Dog

Galatasaray SK
Konular
575
Becky Lynch
-
Kanal D deki son 2 yıl gibi olacaksa hiç başlamasın.
Raci ve Bahadır yoksa da hiç başlamasın.
Ama tek sevineceğim nokta Dijitalde sansürsüz olması ve max 1 saat bölümler olması.
İşte şimdi eskisi gibi kız kulesinin orda ( en azından bankta) sigara yakıp efkarlanabilir Polat :)

thebozbear

The Antisocial Animal
Konular
19
Taryn Terrell
-
TV'de yayınlansın FOX'a bile razıyım.
TV'de herhangi bir şeyin yayınlanmasına razı değilim. Saat 8'de TV başına geçip gece 1'de kalkınca insanlar ne anlıyor anlamıyorum. Buna kendi ailem de dahil. Gerçi onlar bile bu sene Survivor izlemez oldu. Ki annem Acun'un programlarını Acun'un anasından babasından daha fazla izlerdi.

Undisputed Rising22

Undisputed Era Üyesi
Konular
111
Edge
-
TV'de herhangi bir şeyin yayınlanmasına razı değilim. Saat 8'de TV başına geçip gece 1'de kalkınca insanlar ne anlıyor anlamıyorum. Buna kendi ailem de dahil. Gerçi onlar bile bu sene Survivor izlemez oldu. Ki annem Acun'un programlarını Acun'un anasından babasından daha fazla izlerdi.
Özet reklam falan derken çekilecek dert değil artık. Dijital platformlar çok daha iyi cezbedici seyirciler için.

thebozbear

The Antisocial Animal
Konular
19
Taryn Terrell
-
Özet reklam falan derken çekilecek dert değil artık. Dijital platformlar çok daha iyi cezbedici seyirciler için.
Televizyonu mahvettiler. Ama yok yani özet, reklam vs. olmasa bile çekilecek dert değil. TV8'in Sıfırıncı Gün dizisi var. 2022'nin sonlarında başladı bilen bilir. İlk bölümü YouTube'ta özetsiz reklamsız 2 saat 51 dakika. Sonra düşüyor 2 saat civarına da yine de kimse bana Yüzüklerin Efendisi izler gibi Sıfırıncı Gün izletemez abi ya. Yok yani bu durum özet ve reklamı da aştı. Ben dijitalde çalıştım hep mesela ama televizyon dizisinde çalışan tanıdıklarım çok. 18 saat çalışmak normal onlara. Hayatsız hepsi. İnsani şartlar yok sektörde.