Untitled Document

Doudrop ve Bianca Arasındaki Mevzu Aslında 5 Dakikalık Olacakmış

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month
31 Ocak 2021
8,270
858
Silsbee, Texas
Mark Henry
-
Doudrop ve Bianca Belair arasında bir feud olmuştu. Bu feud aslında ilk başta daha kısa olacak şekilde planlanmış ancak sonra ikiliye daha çok süre ve şans verilmiş. Vince de ikilinin performansından çok memnun kalmış. Doudrop şöyle anlatıyor:

images

"Bianca ile bir maç yapacağımı biliyordum ve tüm bölümün beş dakika olması gerekiyordu. 'Tamam, elimden gelen en iyi beş dakikayı yapacağım' dedim. Evrene bunun sahip olduğum en iyi maç olacağını ve Vince'in aklını başından alacağımı, onun buna bayılacağını söyledim. Şovun olacağı yere gittim, tam saat altı olmuşken senin beş dakikanı üç segmente çıkardık dediler. İlk başta paniğe kapıldım çünkü şovun başlamasına bir saatimiz var, tam hazır bile değilim. Bunu bir sorun olarak gördüm ve panikledim. Sonra, 'Bunu ben istedim. Bu, harika bir maç olacak ve sahip olabileceğim en iyi maça çıkacağım.' dedim. Zihniyetimi değiştirir değiştirmez, oraya gittik ve muhteşem bir maç yaptık. Patron [Vince McMahon] çok memnun oldu."

Kaynak

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
8,118
1,318
-
Bianca vs Doudrop maçında hep bir John Cena vs Big Show havası sezdim zaman zaman... İkilinin kimyası ring içinde nice ME oynayan kadınlardan iyiydi.