Dynamite Grand Slam Spoiler | AEW All-Atlantic Championship

The Insane Icon

Insane Icon IV
Katılım
20 Eyl 2020
Konular
6,527
Mesajlar
34,250
Tepkime puanı
3,985
Puanları
850
Yaş
25
Sting
John Cena
Wheeler Yuta, Tony Schiavone ile birlikte rampada. Bryan Danielson ve Jon Moxley arasındaki şampiyonluk maçı hakkında soru soruluyor. MJF müziğiyle birlikte araya giriyor ve büyük bir pop alıyor. Hayranlarına "Şeytana tapanlar" diyor MJF. Yuta'ya dönüyor ve asla böyle bir tepki almayacağını söylüyor. Yuta'nın 'Mid' olduğunu söylüyor, oysa bu insanlar için kendisi bir 'tanrı'. MJF, onun nesiller boyu bir yetenek olduğunu söylüyor. Yuta, arkadaşlarından daha fazla sloganı olduğunu ve "Kolay Lokma" olduğunu belirtiyor. Yuta, MJF'in nişanlısını övüyor ve MJF'e 'omurgasız, değersiz bir insan çöpü' diyor. Yuta, MJF'nin AEW'den ayrılması gibi, MJF'nin nişanlısının da onu terk edeceğini söylüyor. MJF, Danielson ve Moxley'e iyi dileklerini sunuyor; dünya şampiyonluğunu ona kaybetmek için savaştıklarını söylüyor. Yuta'nın akıl hocalarından hala tavsiye alabileceğini söylüyor; Danielson'ın sakatlanmalarına ve Regal'in madde bağımlılığı geçmişine atıfta bulunuyor. Yuta ona yumruğu vuruyor. MJF karşılık verip Schiavone'a da saldırıp onu yere seriyor ve Yuta tekrar MJF'e saldırıyor. W. Morrissey, Yuta'yı arkadan boğuyor ve MJF'den Yuta'ya Dynamite Diamond Ring içeren sert bir yumruk. İkili görevlilerin telkiniyle arka alana gidiyor.


Jade Cargill sahne arkasında ve Diamante araya giriyor. AEW Rampage için ona destek olacak kişi olarak Trina'yı tanıtıyor.


Image.png
Image.png
AEW All-Atlantic Championship

Pac (c) vs. Orange Cassidy


Maç Orange Cassidy'nin seyircinin desteğiyle yavaş ve komik hareketiyle başlıyor. Önce gözlüğünü çıkarıp Pac'e fırlatıyor, sonra ellerini yukarı kaldırıp cebine atarken ani bir Roll Up, başarısız. Pac'e bir Orange Punch denemesi ama Pac ring dışına çıkıyor. Ardından giriyor ve klasikleşmiş Cassidy tauntları. En sonda onun bileklerine dokunması gerekiyorken Dropkick'i vuruyor Pac'e ve şekill kalkışını yapıyor. Pac de aniden kalkıyor ve sinirle rakibine koşup o da bir Dropkick patlatıyor. Maçın ilerleyen bölümlerinde Pac köşeye çıkıyor ama yerdeki Cassidy yuvarlana yuvarlana ring dışına atıyor ama Pac iplerden sekip dışardaki Cassidy'nin üzerine uçuyor. Pac üstünlüğünü sürdürüyor. Cassidy Sundog Millionaire ile üstünlüğünü sonlandırıyor Pac'in. Bir kaç saniye sonra Diving DDT, ardından dönüp bir DDT daha. Tuş denemesi başarısız. Orange Punch için taunt atıyor Cassidy ama Pac onu yakalıyor. Suplex geliyor ve sonra Brutalizer denemesi Pac'den ama başarısız. Orange kalkınca Orange Punch'ı yapıştırıyor. Tuş denemesi, başarısız. Dışarıya taşan kısa anlarda Pac, ring zilinin çekicini alıyor ve kendisini tutan Orange'ın kafasına hakem görmeden geçiriyor. Ardından onu ringe atıyor ve içeri girip tuşu deniyor, başarılı oluyor.

Image.png
Kazanan ve hâlâ AEW All-Atlantic Champion: Pac

Hakem bu nasıl oldu diye soruyor Pac'e ama Pac dirseğini işaret ediyor. Ardından arka alana gidiyor Pac.​
 
Katılım
10 Haz 2020
Konular
26
Mesajlar
4,723
Tepkime puanı
566
Puanları
265
Yaş
18
Seth Rollins
PAC
Güzel maçtı kazananda hoşuma gitti.
 

The Pariah

The Revival Of Wisdom
Katılım
4 Ağu 2014
Konular
142
Mesajlar
6,578
Tepkime puanı
1,002
Puanları
925
Yaş
25
Konum
Ankara
Paige
-
Pac heel olsun ya. Severiz heel Pac'i.
 

Adorably Evil

Stay Weird
Top Poster Of Month
Katılım
7 Mar 2015
Konular
164
Mesajlar
1,422
Tepkime puanı
469
Puanları
655
Yaş
21
Konum
Adana
Stone Cold Steve Austin
-
Pac’e heel olmak yakışır.
 

AJKOY2J

E Yolda Tunç'u Kaybettik...
Katılım
17 Haz 2016
Konular
191
Mesajlar
8,985
Tepkime puanı
141
Puanları
610
Konum
Edmonton
AJ Styles
-
MJF çok büyük star. The Miz seviyesinde bir hitabet yeteneği var ki o seviyedeki isim sayısı sektörde bir elin parmaklarını geçmez diye tahmin ediyorum.

Maç keyifliydi. Cassidy'nin gimmick nüansları tadındaydı, AEW'nun ilk başladığı zamanlarki yoğunluğu azaltmış. Pac'in maç sonunda hakemle yaşadığı sözsüz diyolog da çok hoşuma gitti.
 
Üst