Dynamite Grand Slam Spoiler | AEW Interim Women’s World Championship

The Insane Icon

Insane Icon IV
Katılım
20 Eyl 2020
Konular
6,545
Mesajlar
34,269
Tepkime puanı
3,986
Puanları
850
Yaş
25
Sting
John Cena
Image.png
Image.png
AEW Interim Women’s World Championship

Toni Storm (c) vs. Dr. Britt Baker vs. Athena vs. Serena Deeb


Maç başladığı gibi Serena Athena'ya koşuyor. Athena'dan Big Boot. Ardından Toni ve Athena Britt Baker'a çalışıyor ve onu da devre dışı bırakıyorlar. Serena ilerleyen bölümde kısa süreli bir şov yapıp Toni ve Athena'yı bir köşeye hallaç pamuğu gibi fırlatıyor. Britt gelip kapışıyor onunla. Britt onu yere seriyor. Toni geliyor ama Britt onun üzerinde üstünlük kuramıyor. Toni köşede. Britt ve Serena ona Suplex denemek istiyor, iplerin üzerinde, köşe yastıklarına yaslı olan Athena. Biri birilerine bir şey yaptı ama tam anlamadım. Herkes yerde. Kalkıp ortalığın tozunu dumanına attıran isim Britt. Ardından Athena'yı alıyor ve ring dışına gönderiyor ve Rebel'a fırlatıp Clothesline'ı yediriyor. İçerde de Serena Toni'yi dövmekte. Britt içeri giriyor. Britt Toni'yi, Serena Athena'yı pataklıyor. Serena Athena'ya, Toni Britt'e Single Leg Crab bağlayıp bakışıyorlar. Ardından birbirlerini tokatlıyorlar. Kilidi salıp birbirlerini yumruklamya devam ediyorlar. Storm'dan Serena'ya German Suplex. Köşedeki Athena'ya Hip Attack. Britt arkasını döndüğü anda Toni'ye Neckbreaker vuruyor. Ardından iplerden sekip Curb Stomp vuracakkken Serena araya girip Britt'e Dropkick vuruyor. Serena Britt'e çalışıyor. O sırada Athena Deeb'e dalıyor. Onu atlatırken Toni saldırıyor, ama onda da Swinging Neckbreaker. Ardından tuş denemesi Serena Deeb'den, başarısız. Sonra Toni'ye Serenity Lock. Bunu bozan Britt Baker. Athena kalkıyor ve hem Britt'i hem de Serena'yı kucaklıyor ve seyirciden desteği alıyor. FallAway Slam/Samoan Drop kombinasyonu. Toni Athena'yla uğraşıyor ve Tornado DDT. Britt geliyor ve Lockjaw deniyor Toni'ye. O sırada Toni ani bir roll up'a alıyor Britt Baker'ı ve tuşa gidiyor. Tuş başarılı!

Image.png
Kazanan ve hâlâ AEW Interim Women's World Champion: Toni Storm

Toni müziği eşliğinde sevinirken Britt Baker ona arkadan saldırıyor. Ardından yerdeki Storm'u tekmeliyor Britt. Burnu da kanamış bayağı. Jamie Hayter koşarak ringe geliyor. Kolundan tutup kendine çeviriyor ve ikili tartışmaya başlıyor. Toni de kalkıp onlara bakıyor ama Hayter ve Baker birden ona saldırıyor ortaklaşa. Sarılıyor ikili ve beraber tekmeliyorlar. Serena da Athena'ya saldırmakta. 3 vs 2. Britt Baker burnundan akan kanları eliyle silip karnına siliyor falan. İplerden sekiyor ve Athena'ya Curb Stomp. Ardından Rebel'dan eldiveni alıyor Britt Baker. Eline geçiriyor. VE BİR MÜZİK!!

SARAYA!!!! SEYİRCİ ÇILDIRIYOR. BRITT BAKER ŞAŞKIN, AĞZI AÇIK. SARAYA!! YANİ WWE'DEN BİLDİĞİMİZ İSMİYLE PAIGE. TAUNT YAPARAK RİNGE GELİYOR. HERKES BOŞALTIYOR RİNGİ. HERKES RİNG DIŞINDA ONU ŞOK OLMUŞ ŞEKİLDE İZLİYOR. SARAYA ONLARA BAKIYOR VE SONRA ÖN KAMERAYA BAKIP "THIS IS MY HOUSE" DİYOR VE SEYİRCİLER BU SÖZÜ DUYUNCA COŞUYORLAR. SARAYA'DAN BİR KEZ DAHA AYNI SÖZ!! HERKES HEM ŞAŞKIN HEM DE MUTLU! BELKİ DE 4 KİŞİ DIŞINDA.​
 

Adorably Evil

Stay Weird
Katılım
7 Mar 2015
Konular
164
Mesajlar
1,456
Tepkime puanı
469
Puanları
655
Yaş
21
Konum
Adana
Stone Cold Steve Austin
-
Hoş geldin Paige, yeni ismiyle Saraya. Bu şirkete renk katmanı umuyorum. Talihsizlikler seni bulmasın.
 
Katılım
10 Haz 2020
Konular
26
Mesajlar
4,724
Tepkime puanı
566
Puanları
265
Yaş
18
Seth Rollins
PAC
Maçın sonunu çok beğenmedim. Toni yeni olaya girdiğine göre Rosa baya yok. Paige'e gelince kendisini pek izlemedim ama cogublugun aksine çok umutlu değilim.
 

The MANIAC

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Ağu 2022
Konular
31
Mesajlar
1,271
Tepkime puanı
188
Puanları
150
Konum
Elazığ
Bobby Lashley
Timothy Thatcher
Güreşmez o kesin.
 

The Greatest Man

Balıkları Sever Misin?
Katılım
31 Tem 2013
Konular
1,460
Mesajlar
10,705
Tepkime puanı
2,585
Puanları
1,325
Yaş
25
Konum
İstanbul
Tyler Bate
-
Güreşmeyecek ise boşa heyecan.
 

elric

The Mad Lady
Katılım
31 Tem 2020
Konular
118
Mesajlar
9,313
Tepkime puanı
484
Puanları
355
Lacey Evans
Lacey Evans

demonking19

#ThankYouTaker
Katılım
30 Ocak 2017
Konular
532
Mesajlar
15,276
Tepkime puanı
593
Puanları
715
Undertaker
-
Geçici şampiyonluk olayı aşırı rezillik. Bunu acilen değiştirmeleri gerekiyor.
 
Üst