Untitled Document

Dynamite Spoiler | Açılış, Hançerler Ve Eski Bir Dost

The Greatest Man

Great Mod

The Greatest Man

Great Mod
31 Tem 2013
9,689
2,389
25
İstanbul
Tyler Bate
Jon Moxley

Jay Lethal w/ Sonjay Dutt & Satnam Singh vs. Orange Cassidy​Lethal, Orange'ı dışarıya atar ama Orange iplerde kalır ve dragon screw a maruz kalır! Lethal dan figure four. Orange hızla iplere gidiyor. Orange Cassidy'den bir Stundog Millionaire! Orange, DDT yapmayı dener ama Lethal koyar. İki sayı! Lethal, Savage Elbow için zirveye çıkıyor ama Orange yuvarlanarak ringe geliyor. Lethal onu tekrar yakalıyor. Lethal başka bir dragon screw arar, ancak Orange'dan DDT! Orange Punch girişimi ama olmuyor. Beach Break! Tuş gelmiyor. Orange Punch tekrar dener ama Lethal onu bir chop black ile yakalar! Figure four girişimi ama başarısız. Başka bir Orange Punch denemesi ama Lethal ducks ve superkick! Ardından Lethal Injection!


Kazanan: Jay Lethal w/ Sonjay Dutt & Satnam Singh

Sonjay Dutt şimdi Satnam Singh ile birlikte ve Orange Cassidy'yi dövüyorlar. Dutt, Orange'ın sarılık olduğunu söylüyor. Lethal, Orange Cassidy'ye figure four yapacağını ve yeni arkadaşı Wardlow'un çıkıp onu kurtarmasının daha iyi olacağını söylüyor.

Wardlow ve sonrasında Best Friends geliyor.


Lethal ve ekibi kurtulur, ancak Wardlow AEW TNT unvanını bırakır ve onları tekrar ringe davet eder. Battle of the Belts şovuna bir kemer maçı ayarlanıyor.


Adam Cole geri döndü… bay bay!


Sadece Adam Cole değil, Kyle O'Reilly, Bobby Fish ve Young Bucks. Tüm Undisputed Elite burada! Cole, arkadaşlarıyla tekrar ringe döndüğü için harika hissediyor. Ne yazık ki, Adam Cole tıbbi olarak geri dönme iznine sahip değil, ancak bazı şeyleri işlemesi çok zaman aldı. Cole, bir lider olarak neyi düzeltebileceğini bulmak istiyor. Kimya ve yetenek harika bir grup oluşturur. En önemlisi, sadakatle ilgili. Ne olursa olsun kardeşlerinin yanında savaş. Adam Cole, Young Bucks sayesinde AEW'ye geldi. Cole, Bob ve Kyle ile on yıldır seyahat ediyor. Sadakat her şeydir. Bu da Cole'u bu üçlü turnuvaya getiriyor. Cole, üçlü şampiyonlukları kazanmak için Undisputed Elite den başka bir şey istemiyor. Cole ve Kyle güreşmeye uygun değiller. Bu turnuvada rekabet etmelerine izin verilmiyor. Aslında Cole sözlerini doğru seçmedi.

Bob ve Kyle, Bucks'a saldırıyor!


Bob, Matt'in ayak bileğine bir sandalye yerleştiriyor, "Hangman" Adam Page! Elindeki boru ile temizliyor! Page, Matt'in kalkmasına yardım eder, iki adam da göz teması kurar ve Page ringin dışına çıkar. Hung Bucks yeniden birleşir mi?!?!??!


Jon Moxley burada ve kimin kazandığının umurunda olmadığını bize bildiriyor, çünkü kim olursa olsun, ringe girdiklerinde onlara saygı göstermeyecek.


Christian, Tony Schiavone ile arkada ve Christian, Jungle Boy'un kişisel hayatını gündeme getirmesinden dehşete düşüyor. Hızlı bir BMW SUV geliyor ve Jungle Boy! Jungle Boy bunu Rock için yaptı.

 
 
Üst