Untitled Document

Dynamite Spoiler | Beylerin Davasına Hanımlar Karıştı, Punk vs. Wardlow

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month
31 Ocak 2021
8,270
858
Silsbee, Texas
Mark Henry
-
Adam Cole, Bobby Fish ve Kyle O'Reilly ile ringe geliyor. Hikaye zamanı var. AEW'ye övgülerde bulunuyor. AEW'de “yeni bir dönem” olduğunu söylüyor. 2021'de hiç pinlenmediğini ve teke tekte hiç yenilmediğini anlatıyor. Ve yeniden dostlarıyla buluştuğunu söylüyor. Aniden Young Bucks geliyor. Matt Jackson davet için teşekkür ediyor. Kyle O'Reilly, Rampage'deki "Super Friends"a karşı onların yardımına ihtiyaçları olmadığını söylüyor. Matt haklı olduklarını söylüyor ama bir şeyi açıklığa kavuşturması gerekiyor. Bu onların şirketi ve en uzun süre hüküm süren Takım Şampiyonları ve kemerlerini geri almayı planlıyorlar. Komik, RedDragon da aynı Yeni Yıl Kararına sahip ve Bobby Fish, Young Bucks dahil hiçbir şeyin önlerinde durmayacağını söylüyor. Adam Cole, Best Friends'i bitirmeden önce dostça rekabet konusunda arabuluculuk yapmaya çalışıyor.

Best Friends ile Orange Cassidy elinde mikrofonla geliyorlar. Orange'ın planı konuşmak değil, savaşmaktı. Best Friends Super Kliq ile kavga ediyor. Cassidy ringi temizler ancak Cole ona low blow yapar. Kris Statlander geliyor. Britt Baker çıkıyor ve Kris'e arkadan vuruyor. Statlender'a Baker Curb Stomp yapıyor ve ardından Cole'a Cassidy'e Superkick ve üstüne Boom yapması için yardım ediyor. En son ringde Britt Baker ve diğerleri kutlama yapıyor.


MJF girişini yapar, Wardlow'u sunar. Cult of Personality çalar ve CM Punk girişini yapar.

CM Punk vs. Wardlow


Maçın sonları. Tam yedi tane powerbomb yiyor CM Punk maçın başından bu yana. MJF, Wardlow'dan Punk'ı ring kenarındaki sağlık masasına powerbomb yapmasını istiyor. Wardlow zorunda kalıyor. MJF bunu apronda kutluyor. Punk bir şekilde hakem dokuzu sayarken ringe geri giriyor. MJF, Wardlow'a onu tekrar bombalaması için bağırıyor. Wardlow onu yeniden kavrıyor ama Punk bunu small package'e dönüştürüyor: 1-2-3.

Kazanan: CM Punk

MJF sinirli görünüyor, onlara Punk'ın müziğini kesmelerini söylüyor. MJF, Wardlow'a bağırıyor. Wardlow'u itiyor, Wardlow MJF'yi yakalıyor, MJF geri çekilirken Spears ortalığı sakinleştirmek için koşar. Wardlow ayrılırken Spears ve MJF onu takip ediyor.

 

Kjetill

The Star of The Show

Kjetill

The Star of The Show
22 Ağu 2014
24,449
327
20
Maxwell Jacob Friedman
Seth Rollins
Baştan sona mükemmel bir açılıştı. O Baker'ın geldiği kısım ve devamı ayrı bir güzel ama ya. Bayıldım o bölümlere.
 
Üst