Untitled Document

Dynamite Spoiler | Dominasyon Ve Kaçma Sen Bunu Yersin

The Greatest Man

Great Mod

The Greatest Man

Great Mod
31 Tem 2013
9,689
2,389
25
İstanbul
Tyler Bate
Jon Moxley
Taz, tüm Team Taz üyelerine gelecek için en iyisini dilediğini, ancak Team Taz ın bittiğini söyledi.

Powerhouse Hobbs vs. Ren Jones​Hobbs tarafından köşeye, rakibinin üzerine uçuyor. Oklahoma Stampede. Clothesline. Göğüse diz darbeleri.

Kazanan: Powerhouse Hobbs


Ricky Starks'ın müziği duyuluyor ve işte geliyor! Starks koşuyor. Starks yumruklar vuruyor ancak hakem araya girdi ve bu Hobbs'un işine yaradı. Starks'ı bir spinebuster ile yere serdi.


Darby Allin burada. Elinde "Brody King'in üzerine Coffin Drop" yazıyor. Önümüzdeki hafta gerçekleşecek Quake at the Lake şovunda ikili arasında bir tabut maçı olacak.

Christian Cage vs. Matt Hardy​Christian yukarı çıkıyor ama Matt onu tekrar yakalıyor ve onu tepeden düşürüyor. Matt Hardy'den Elbow drop. Christian Killswitch'i arar ama Matt onu dışarı fırlatır. Christian önce Matt'in boynunu indiriyor ve yukarı çıkıyor ve flying headbutt yapıyor. İki sayı. Christian orta ipte Hardy'ye basıyor ama Matt, Christian'ın geldiğini yakalıyor… ide Effect! Christian iki de atıyor. Christian tekrar dışarı çıktı. Matt, Christian'ı aprona bir Side effect ile düşürüyor! Matt masayı ringin yanına kurar. Matt, Christian'ı masaya yatırıyor ve Matt aprondan elbow drop yapıyor... ama Christian çekiliyor! Matt Hardy masaya düşüyor. Christian, Matt'i tekrar içeri alıyor... Killswitch!


Kazanan: Christian Cage

Christian daha sonra ringin altından bir çift sandalye alıyor. Jungle Boy binadan atılmış olabilir... ama Luchasaurus hala burada! Jungle Boy, Christian'a arkadan "Christian is a Pu*sy" gömleği giyerek atlarken Luchasaurus ring kenarına doğru yürüyor. Jungle Boy, Christian kalabalığın arasından geri çekilirken ona bakıyor.

 
 
Üst