Untitled Document

Dynamite Spoiler | Geçici Kemer Maçı

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month
31 Ocak 2021
8,438
921
Silsbee, Texas
Mark Henry
-
Schiavone, Red Velvet, Leyla Hirsch ve Kris Statlander ile birlikte. Hirsch, Statlander'ın Orange Cassidy ile karışık tag teamde yer almasını istemiyor çünkü üçlü bir tag team maçı yapacaklardı. Statlender'e bencil diyor Hirsch. İkili, Velvet arabuluculuk oynamadan ve suları sakinleştirmeden önce tartışıyor.

Bear Country vs. The Acclaimed


Bowens'in yere serdiği Bronson yerdeyken, Caster Mic Drop Elbow'i üstten vuruyor, 1, 2, 3!

Kazanan: The Acclaimed


Işıklar kesildi ve Sting girişini yapıyor! Sting bir beyzbol sopasıyla çıkıyor. Acclaimed geri çekildi ama Darby Allin arkalarından geliyor ve onlara kaykayla vuruyor. Sting, Bowens'ın müzik setini sopasıyla parçalar. Darby, köşedeki Caster'a Coffin Splash'ı vuruyor. Sting, Caster'a Scorpion Death Drop'u vuruyor.

PAC'i görüyoruz. Malakai'ye kızgın değilmiş. O bu nimeti takdir ediyor. Daha önce hiç bu kadar net göremediğini söylüyor.

Matt Hardy arka alanda hüsrana uğramış halde. Andrade El Idolo geliyor. Matt'in odaklanması gerektiğini söylüyor. İkisi de iş adamı. Onunla bir anlaşma yapmak istiyor. Matt'in ilgisini çekiyor. Hardy, Private Party'e geride kalmasını söyler.

Interim TNT Championship
Daniel Garcia vs. Sammy Guevera (c)


Ringin dışında Eddie Kingston ve Chris Jericho'yu görüyoruz. David Crockett, kemeri kazanana sunmak için orada. Maçın sonunda Guevara bir enziguri yapıyor, 2point0 koşuyor ve Kingston ve Jericho'ya atlıyor, Jericho'yu barikata fırlatıyor. Guevara big knee strike yapıyor. Garcia roll up yapıyor Sammy ikide atıyor. Sammy GTH'yi vuruyor 1, ,2, 3!

Kazanan ve Hala Geçici TNT Şampiyonu: Sammy Guevara


David Crockett Guevara'ya kemeri veriyor, Guevara'ya 2point0 saldırıyor. Jericho elinde beyzbol sopasıyla koşuyor ve 2point0'yu indiriyor! Dynamite yayından kalkarken Kingston ve Jericho tartışıyor!

 

Kjetill

The Star of The Show

Kjetill

The Star of The Show
22 Ağu 2014
24,496
345
20
Maxwell Jacob Friedman
Seth Rollins
Potansiyelli bir maçtı ama sanırım pek tutmadı. İkisinin de karşısına daha uygun rakipler atmak lazım demek ki.
 
Üst