Untitled Document

Dynamite Spoiler | İlk Maçlar

20 Eyl 2020
31,480
2,662
24
Sting
Sting
CM Punk vs. QT Marshall

QT Marshall bir kaç lock ve hareket dışında pek varlık gösteremiyor. Macho Elbow ve sonrasında GTS ile CM Punk işi bitiriyor.

Kazanan: CM Punk


Arka alandayız. Tony Schiavone, Jurassic Express ve Christian Cage ile konuşuyor. Tony, grubun şu anda çok fazla ivmeye sahip olduğundan bahsediyor. Christian bunun doğru olduğunu ve böyle hissettiğinde iyi şeyler olduğunu söylüyor. JB ve Luchasaurus şu anda bir numaralı tag team ekibi. Christian, şampiyonlukları kazanmalarını sağlayacağını söylüyor.


Arka alanda, bir masada Eddie Kingston, Jon Moxley hakkında konuşuyor, ağzında yemek varken. hehe 2point0 ve Daniel Garcia tarafından bölünüyor. Matt Lee, Kingston'ın artık aç olmadığını ve bunun bir dövüşçü için ölüm öpücüğü olduğunu bildiğini söylüyor. Parker yalnız oturduğunu ve arkadaşı Moxley'e yardım edemeyeceğini bildiklerini söylüyor. Kingston ayağa kalkıyor ve Garcia yemeğini Kingston'ın yüzüne fırlatıyor ve kavga çıkıyor. İki taraf bir grup insan tarafından ayrılıyor.


The Gunn Club (Colten & Billy Gunn) (w/ Austin Gunn) vs. Bear Country


Kısa süren bir maç. Colten, Colt 45'i vuruyor ve maçı takımına kazandırıyor.

Kazanan: The Gunn Club

Gunn Club galibiyeti kutlarken, Darby Allin'in müziği çalıyor ve Sting giriş bölümünde görünüyor. Austin ona doğru koşuyor ama arka alandan oraya doğru koşan Darby Allin, Austin'in üzerine koşuyor ve onu yere seriyor. Allin ve Sting ringe gidiyorlar, o sırada da Billy ve Colten kaçıyor. Arka alana doğru yol alırlarken sözlü atışmalar yaşanıyor.
 

Kjetill

S U P E R B A D

Kjetill

S U P E R B A D
22 Ağu 2014
25,468
1,213
Maxwell Jacob Friedman
-
Punk yapması gerekeni açılış segmentinde yapmıştı zaten. Easy bir maç oldu. QT'nin yaşayıp yaşamadığını bilmiyordum, sanırım bize göstermek istediler. Punk muhtemelen beklediğimizden daha çok maça çıkacak bir takvim yılı içerisinde.
 
 
Üst