Dynamite Spoiler | Main Event

The Insane Icon

Capitán
20 Eyl 2020
25,669
351
24
Tay Conti
-
Ruby Soho vs. Kris Statlander maçı hakkında bir video package izliyoruz.

The Death Triangle (PAC, Penta el Cero M & Rey Fenix) & Cody Rhodes (w/ Alex Abrahantes & Arn Anderson) vs. Andrade el Idolo, Malakai Black & FTR (w/ Tully Blanchard)

Face taraf üstünlüğü görüyoruz maçta. Cody ve Dax başlıyor. Cody Dax'i patakladıktan sonra PAC'e tag veriyor, ringden çıkmadan da gaza gelip kemerini çıkarıyor ve seyirciye fırlatıyor. Seyirci de kemeri ringe geri fırlatıyor ve Cody'i iyi trollüyor. PAC iyi başlayamasa da kısa sürede toparlıyor ve önce Dax'i sonra da Cash'i dövdükten sonra Penta'ya tag veriyor. Face taraf üstünlüğü iyice ele alıyor. Andrade girse de pek faydası olmuyor Heel taraf için. Cody giriyor, Malakai tag alıyor ama Rey Fenix girip üstünlüğün karşıya geçmesini engelliyor. Ama Malaki Black sağlam performans gösteriyor. Dax Harwood ve Cash Wheeler da sırasıyla girip Rey Fenix üstünde çalışıyorlar. Cash 619 kaçırıyor ve Fenix iplerden sekip Roundhouse Kick'i patlatıyor. Penta girip ortalığı toparlıyor. Double DDT geliyor FTR'a. PAC girip ortalığı toplamaya devam ediyor. Malakai Black ringe girse de çare olamıyor gidişata. Ringde legal isimler PAC ve Andrade. PAC Andrade'ye, Cash Wheeler PAC'e, Penta Cash'e, Dax Harwood Penta'ya, Rey Fenix Dax Harwood'a, Black Fenix'e, Cody de Black'e sırasıyla çeşitli hareketler uyguluyor. Kemeri tekrar seyirciye atıp gaza gelen Cody ... Kick vuruyor Andrade'ye ama Andrade çekiliyor ve Kick PAC'in suratında patlıyor. Cody naptım lan ben tribindeyken arkasını dönünce Bodydrop denediği Andrade'den Backbreaker yiyor. Andrade köşede yerdeki PAC'e gerilip koşuyor ama PAC ayaklanıp Andrade'i Belly to Belly Suplex ile vuruyor.

Tully Blanchard ringe giriyor. Onu gören Arn Anderson da ringe giriyor. Tully Blanchard ceketini çıkarıp atıyor. Abrahantes de içeri girip ceketini çıkarıyor. Tully ve Arn Abrahantes'e vuruyor. FTR ringe girip Arn'ın karşısına dikiliyor. Rey Fenix onların üzerine Crossbody ile uçuyor. Penta ve Rey Fenix FTR'ı ring dışına gönderiyor ve iplerden sekip, köşeye çıkıp üzerlerine uçuyor. PAC de köşeye çıkıyor ama Malakai Black onu itiyor. Andrade'den Hammerlock DDT. Cody ringe girmeye niyetleniyor ama Black'den onun karnına bir kick geliyor. Andrade tuşa gidiyor ve maçı takımına kazandırıyor.

Kazanan: Andrade el Idolo, Malakai Black & FTR

Dörtlü birbirlerinin kolunu kaldırıp galibiyeti kutlarken şov bu görüntülerle son buluyor.

Kjetill

The Star of The Show
22 Ağu 2014
23,856
207
20
Chris Jericho
Seth Rollins
Rövanş alındı. Arn & Tully dedelerim maçın yıldızları olsalar da güreşçiler de ellerinden geleni yaptı. Malakai & Andrade'nin fişi çekip maç sonu yan yana oturmaları çok hoşuma gitti.

Bay Piyanist

The Şeytan Efe
Top Poster Of Month
20 May 2019
9,789
160
19
İzmir
Braun Strowman
Issiah "Swerwe" Scott
Malakai kaybeder diye korkuyordum, Cody çok bencil biri valla kaybettirebilir bir booking ile.

1 Kas 2019
3,959
78
Will Ospreay
Bu 8 adamı aynı anda ringde izlemek beni benden aldı. Kesinlikle Royal Rumble tarzı bir maçta da böyle bir kadro görmek istiyorum. Maç sonu Malakai Black ve Andrade harikaydı.